Ból łokcia może być ważnym sygnałem niedyspozycji organizmu

Ta z pozoru niewielka dolegliwość może stać się prawdziwym problemem. Wiele osób początkowo lekceważy ból łokcia, sądząc, że to efekt kontuzji lub zbytniego obciążenia. Jednak dolegliwości bólowe mogą mieć związek z poważnymi problemami zdrowotnymi. Dowiedz się więcej na ten temat.

ból łokciaŁokieć spełnia bardzo ważną funkcję – dzięki niemu możliwe jest zginanie i prostowanie kończyn górnych. Jego budowa sprzyja powstawaniu kontuzji, ponieważ nie jest chroniony przez mięśnie. Jego budowa umożliwia również dźwiganie.

Ból łokcia – czym może być spowodowany? Częste przyczyny tej dolegliwości:

  • kontuzje na poziomie kręgosłupa szyjnego
  • stan zapalny kaletek oraz ścięgien
  • zwiększone napięcie mięśni
  • złamanie w obrębie stawu łokciowego
  • “łokieć tenisisty”
  • zmiany zwyrodnieniowe

W celu sprawdzenia przyczyn powstawania bólu łokcia warto wykonać Test Obciążeń Organizmu.

Zobacz, jakie spustoszenia w Twoim organizmie mogą powodować obciążenia organizmu:

Pan Konrad z Łodzi: Ból łokcia sprawiał, że nie mogłem pracować

W swojej codziennej pracy muszę być w pełni sprawny. Wykonuję pracę fizyczną, dlatego nie mogę sobie pozwolić na żadne kontuzje. Niestety, miałem pecha i w pewnym momencie odezwał mi się łokieć. Już kiedyś miałem z nim problem, jednak wtedy udało się jakimiś domowymi metodami pozbyć bólu. Tym razem jednak nic nie pomagało, dodatkowo zaczęła mi drętwieć dłoń. Poszedłem do lekarza, ale jego zalecania nic nie dały, ból łokcia dalej mi dokuczał. Kolega podpowiedział mi, że jest test, który diagnozuje przyczyny chorób. Zaciekawiłem się tym i poszedłem na wizytę. Dzięki temu dowiedziałem się, co mi dolega, dlaczego boli mnie ten łokieć. Dostałem też specjalną kurację, którą obecnie stosuję. Dzięki niej nie tylko pozbyłem się problemu z łokciem ,ale zauważyłem, że mam więcej energii i mniej się męczę. Polecam ten test.

Specjalista Revitum radzi

Pojawienie się ograniczenia sprawności ruchowej, dolegliwości bólowych czy opuchlizny powinno nas zmotywować do poważniejszego zajęcia się kwestią stanu organizmu. Poprzez ból łokcia nasze ciało może dawać sygnały przeciążenia szkodliwymi substancjami i toksynami odkładającymi się w narządach wewnętrznych. Jednak bez ustalenia przyczyn powstawania dolegliwości dobranie skutecznych środków zaradczych może być niemożliwe. W celu ustalenia stanu zdrowia oraz stopnia obciążenia szkodliwymi substancjami warto skorzystać z nowoczesnej diagnostyki w formie Testu Obciążeń Organizm – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń to nowatorskie rozwiązanie diagnostyczne pozwalające na ocenę całości procesów zachodzących w organizmie oparte na sprawdzonej formule opracowanej przez niemieckiego specjalistę dra Volla. Dzięki określeniu stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami, np. grzybami, pasożytami czy metalami ciężkimi możliwe jest dobranie skutecznej kuracji zaradczej, przywracającej dobrostan organizmu. Test jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, w trakcie jego wykonywania nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Wykonanie testu nie łączy się z żadnymi negatywnymi odczuciami, jest on bowiem w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Na jego wykonanie nie potrzeba wiele czasu – trwa on jedynie 45 min. Po omówieniu wyników ze specjalistą biomedycyny możliwe jest dobranie skutecznej kuracji, która pomoże w oczyszczeniu organizmu oraz powrocie do pełnej sprawności. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i wykonaj Test!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>