Ból uda – nie czekaj z diagnozą, to może być poważny problem zdrowotny!

Może pojawić się nagle, może również rosnąć powoli. Jednak ból uda może mieć związek z poważnymi schorzeniami, dlatego też nie warto go lekceważyć. Sprawdź, z czym może się wiązać ból uda i nie pozwól, by dolegliwość zakłócała Ci codzienne funkcjonowanie.

ból udaBól uda może mieć związek z poważnymi dolegliwościami, które nieleczone mogą mieć bardzo poważny wpływ na nasze zdrowie. Wśród chorób, które mogą objawiać się bólem uda możemy wymienić:

  • złamania i zwichnięcia kończyn dolnych
  • nadmierny wysiłek fizyczny
  • przeciążenia, np. związane z wysiłkiem fizycznym
  • niedobory ważnych minerałów i składników odżywczych
  • choroby pasożytnicze
  • zmiany nowotworowe
  • obciążenia organizmu
  • reakcje autoimmunologiczne

Nie wiesz, jak obciążenia organizmu wpływają na Twoje samopoczucie? Zobacz film i przekonaj się, jak działają na Twoje zdrowie:


Ból uda był głównym problemem zdrowotnym Pani Jolanty z Wrocławia

U mnie ból pojawił się jakieś pół roku temu, zupełnie znienacka. Najpierw ból był delikatny, jednak po kilku dniach nie mogłam już funkcjonować bez środków przeciwbólowych. lekarze badali, dawali jakieś maści i tabletki, ale to nic nie pomagało. W końcu koleżanka powiedziała mi, że jest test, które diagnozuje przyczyny dolegliwości. Bardzo się tym zaciekawiłam i zapisałam na wizytę, bo uznałam, że może to będzie jakieś rozwiązanie, a też nie mogłam już brać środków przeciwbólowych, bo siadała mi wątroba. Specjalistka powiedziała mi, dlaczego choruję, skąd biorą się moje problemy z bólem uda. Dostałam specjalną kurację, dzięki której rzadziej odczuwam ból, jestem też sprawniejsza i bardziej radosna.

Reumatyzm może być poważnym sygnałem negatywnych zmian w organizmie

W walce z bólem uda niezbędne jest szybkie i zdecydowane działanie – im szybciej skonsultujemy się ze specjalistą, tym większa szansa na zahamowanie rozwoju choroby. Lekceważenie dolegliwości bólowych może prowadzić do znacznego ograniczenia sprawności, a nawet inwalidztwa. W celu określenia przyczyn dolegliwości stawowych warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Test Obciążeń to nowoczesne rozwiązanie w zakresie całościowej diagnostyki organizmu, które umożliwia sprawdzenie stanu zdrowia już na poziomie komórkowym. Sprawdzona metoda oparta na formule dra Volla pozwala nie tylko oznaczenie przyczyn choroby, ale również zapobieganie poważniejszym problemom zdrowotnym. Wykonanie testu nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami, jest on w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Po szczegółowym omówieniu wyników z doświadczonym specjalistą biomedycyny możliwe jest dobranie skutecznej kuracji, która pozwoli na pozbycie się dolegliwości i powrót do sprawności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>