Twoje ciało brzydko pachnie? Być może jesteś poważnie chory!

Według szacunkowych danych, problem brzydkiego zapachu dotyczy 25 – 50 proc. populacji. Sprawdź, co możesz zrobić, by pozbyć się tej krępującej przypadłości!

brzydki zapachBadania Polskiego Związku Higieny wskazują, że w dziedzinie higieny Polacy nie mają sobie wiele do zarzucenia: codzienne mycie deklaruje 50 proc. badanych,a 60 proc. myje zęby dwa razy dziennie lub częściej. Jednak problem brzydkiego zapachu znajomych, rodziny, kolegów z pracy jest wciąż bardzo żywy. Wynika to z tego, że nie zawsze brzydki zapach jest związany z brakiem higieny. Często w ten sposób organizm komunikuje stan zapalny.

Skąd się bierze brzydki zapach?
Nieprzyjemny zapach jest zawsze krępujący, zwłaszcza w sytuacji interakcji z innymi osobami. Może się pojawić z różnych przyczyn. U osób, które skarżą się na to, że nieładnie pachną, istnieje ryzyko choroby tarczycy, jak również mogą występować problemy gastryczne (zaburzenia trawienia, choroba dwunastnicy).
Przykry zapach ciała może być sygnałem, że organizm zaatakowały drożdże, a my cierpimy na kandydozę. Jest ona wynikiem rozmnożenia się w organizmie szkodliwych grzybów, które atakują narządy wewnętrzne. Kandydoza jest często wynikiem długotrwałej antybiotykoterapii oraz przyjmowania leków obniżających odporność. Aby precyzyjnie określić, czy źródłem przykrego zapachu ciała mogą być grzyby, warto wykonać Test Obciążeń.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się co może być przyczyną przykrego zapachu:

Przykry zapach był zmorą pana Igora z Lublina

Mój problem z przykrym zapachem rozpoczął się pół roku temu. Czułem, że coś jest nie tak, ale tłumaczyłem sobie, że to przez stresujące spotkania w pracy, że jestem zabiegany… Zacząłem jeszcze bardziej dbać o higienę. Myłem się kilka razy dziennie, stosowałem antyperspiranty, różne zasypki do ciała… Nic nie pomagało, a wręcz miałem wrażenie, że jest coraz gorzej. Zauważyłem, że koledzy z pracy dziwnie na mnie patrzą. W końcu zostałem wezwany na rozmowę. Szef powiedział, że muszę koniecznie coś zrobić ze swoim zapachem, bo nie mogę tak chodzić do klientów. Zupełnie spanikowałem. Zacząłem grzebać w internecie, żeby szybko coś znaleźć. Już wcześniej podejrzewałem, że może mam jakąś grzybicę, więc, gdy zobaczyłem, że jest możliwość wykonania testu na ich obecność, zgłosiłem się. Rzeczywiście, stwierdzono u mnie grzyby, ale również zatrucie toksynami i pasożytami. Specjalista dobrał mi kurację, dzięki której mój wstydliwy problem się zakończył. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, bo przez ten okropny zapach czułem się fatalnie i ciągle się bałem, że mnie wyrzucą z pracy.

Specjalista radzi, jak pozbyć się przykrego zapachu

Przykry zapach ciała to problem nie tylko fizjologiczny, ale również psychologiczny. Osoba cierpiąca na tę przypadłość może stać się obiektem drwin, jak również szykanowania. Dlatego niezbędne jest wdrożenie takich działań, które pozwolą pozbyć się brzydkiego zapachu. Często jest on wynikiem zaburzenia funkcjonowania organizmu osłabionego przez grzyby czy pasożyty. W celu określenia źródła dolegliwości, warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który odpowie na pytanie o stan całego ciała oraz pomoże wdrożyć właściwą kurację zaradczą - mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Jak ustalić źródło przykrego zapachu?
Usuwanie na stałe przykrego zapachu jest często bardzo skomplikowane, ponieważ istnieje wiele przyczyn jego powstawania. By określić źródło problemu, warto przeprowadzić Test Obciążeń, który pozwoli dostarczyć informacji na temat całościowego funkcjonowania organizmu. Jest on zupełnie bezbolesny i bezinwazyjny, nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami. Dzięki temu możliwe będzie ustalenie, co jest źródłem nieprawidłowego działania ciała, czego efektem jest nieprzyjemny zapach. Indywidualnie dobrana kuracja pomoże zwalczyć krępujące objawy. W trakcie jej trwania nie jest konieczna zmiana stylu życia ani stosowanie jakichkolwiek diet.

Testu Obciążeń Organizmu to obecnie najlepsza dostępna metoda diagnostyczna, dzięki trzem bardzo ważnym cechom:

 • kompleksowość – jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
 • szybkość – test, wyniki i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
 • nieinwazyjność – test jest całkowicie bezbolesny

Gdzie otrzymasz pomoc?
Test Obciążeń Organizmu możesz wykonać we wszystkich placówkach Revitum w 20 miastach w całej Polsce. Testy przeprowadzane są przez wysokiej klasy specjalistów. Z chęcią podzielą się oni swoim doświadczeniem. Odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące stanu zdrowia. Jeszcze nigdy odzyskanie pełni zdrowia nie było tak łatwe.

Wykonując Test Obciążeń robisz krok w kierunku zdrowia.


Przydatne linki:
Test Obciążeń
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ
Sprawdź gdzie w Twojej okolicy jest Revitum – Kliknij TUTAJ

Zadzwoń na Ogólnopolską Rejestrację.
Umów się na wizytę do jednej z 20 Placówek Revitum w całym kraju.
Telefon 222 502 8884 Odpowiedzi na Twoje ciało brzydko pachnie? Być może jesteś poważnie chory!

 1. Włodek pisze:

  gdzie moge wykonac ten test mam problem z brzydkim zapachem jestem z Legnicy

 2. paulo pisze:

  prosze o test jestem z Krakowa miałem robionych mnóstwo badań, tony wziętych leków niby jestem zdrowy, a ten odór wciaż jest! nie wiem już co mam robić

 3. PiotrM pisze:

  Mam ten sam problem – od kilku miesięcy nie mogę się pozbyć okropnego zapachu! Byłem u kilku lekarzy, ale oni nic nie wiedzą, rozkładają ręce. Jak ja mam pracować?????? Czy ten test może mi pomóc?

 4. Kamil pisze:

  prosze o porade od dluzszego czasu mam problem z brzydkim zapachem myje sie kilka razy dziennie zmieniam bielizne ale to nic nie daje co mam z tym zrobic prosze o porade pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>