Brzydki zapach – nie walcz z objawami, pokonaj przyczyny

998420_miss_summer

Czy ludzie odsuwają się od Ciebie? Może sam znasz osobę, z którą myśl o rozmowie przyprawia cię o dreszcze. Zapach jest jednym z objawów jaki może dać organizm, by zasugerować problem, z którym nie jest w stanie sam sobie poradzić.

Nadpotliwość – przykra dolegliwość

Brzydki zapach ciała wiąże się ze zbyt dużą ilością wydzielanego potu – z nadpotliwością. Podczas tej przykrej dolegliwości, pot wydzielany jest zbyt obficie, a brzydki zapach jest nie do zniesienia przez innych. Osoby z tym problemem mają prawie zawsze wilgotne stopy i ręce, a ich koszulki bardzo szybko stają się mokre pod pachami.
Problemy z nadmiernym poceniem i brzydkim zapachem nie kończą się jedynie na kwestiach estetycznych i codziennych problemach. Nadpotliwość może mieć także skutki społeczne, gdyż osoby z tą chorobą często izolują się, unikają kontaktów z innymi ludźmi, zamykają się w sobie. Takie zachowanie zazwyczaj kończy się problemem z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, problemach z przyjaciółmi czy w pracy. W skrajnych przypadkach może to nawet doprowadzić do depresji.

Przyczyny brzydkiego zapachu

Najoczywistszą przyczyną nadmiernego pocenia i brzydkiego zapachu jest wysoka temperatura. Pocenie jest wtedy naturalnym odruchem organizmu, by schodzić ciało i uniknąć przegrzania. Oczywiście poza temperaturą istnieją także inne przyczyny pocenia. Może być to kiepski stan naszego układu krążenia, a także nadwaga czy ogólnie słaby stan naszej kondycji. Istotne znaczenie ma również poziom hormonów. Jeżeli istnieją z nimi jakieś problemy, przyczyny możę precyzyjnie wykryć Test Obciążeń Organizmu. Nadmierne pocenie to dość duży problem. Po pierwsze, zbyt duża ilość potu może spowodować tzw. pokrzywki na skórze. Wyglądają one bardzo podobnie do poparzeń, wywołanych przez dziko rosnące pokrzywy. Jednak w przypadku pokrzywek dojść mogą jeszcze inne objawy jak nudności, wymioty czy zaburzenia świadomości. Sam brzydki zapach skóry może być również objawem grzybicy.

Brzydki zapach i Test Obciążeń Organizmu

Powodów brzydkiego zapachu oraz nadmiernego pocenia może być bardzo dużo. U jednych osób będą to toksyny – pot działa jako jeden ze sposobów usuwania toksyn z organizmu – a u innych natomiast może być to rozwijająca się grzybica. Czasami pasożyty. Jakiekolwiek przyczyny nie byłyby za to odpowiedzialne, Test Obciążeń Organizmu jest w stanie je wykryć.

children

Halitoza – czyli odór z ust

Powietrze, które wydychasz, przenosi przykry zapach. Zazwyczaj główną przyczyną tego stanu jest brak higieny jamy ustnej. Rozkładające się i fermentujące resztki pożywienia są dodatkowo źródłem zapalenia dziąseł, które też wpływają na zapach jamy ustnej. Co jednak, gdy odór wydobywa się z czystej jamy ustnej? Świadczy on wtedy o poważniejszej dolegliwości.

Skąd bierze się nieprzyjemny zapach?

Jama ustna jest wspólnym elementem dla dwóch układów: pokarmowego i oddechowego. Zapach wydychanego powietrza jest powiązany z obydwoma na raz. Złowrogi gaz może być tworzony poprzez bakterie, wirusy, pasożyty, a co najbardziej prawdopodobne przez grzyby. Grzyb, który za to jest odpowiedzialny, to prawdopodobnie Candida Albicans. Grzyb na tyle wytrzymały, iż już teraz znajduje się prawie wszędzie, w każdym organizmie żywym. Nie wpływa on jednak na niego negatywnie, dzięki dobrej florze bakteryjnej i systemowi odpornościowemu ortganizmu. U ludzi upodobał sobie jelita, ze względu na stałe warunki, jak i dostęp do substancji odżywyczych, witamin i minerałów. Dzięki nim jest w stanie w błyskawiczny sposób się namnożyć. W każdej chwili wytwarza on ponad 300 różnych toksyn i enzymów, które zatruwają organizm.

Jak wykryć przyczynę?

Zaleca się wykonanie Testu Obciążeń Organizmu. Jest to obecnie najlepsza dostępna metoda diagnostyczna, dzięki trzem bardzo ważnym cechom:
kompleksowość – jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
szybkość – test, wyniki i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
nieinwazyjność – test jest całkowicie bezbolesny

Gdzie otrzymasz pomoc?

Test Obciążeń Organizmu możesz wykonać we wszystkich placówkach Revitum w 20 miastach w całej Polsce. Testy przeprowadzane są przez wysokiej klasy specjalistów. Z chęcią podzielą się oni swoim doświadczeniem. Odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące stanu zdrowia. Jeszcze nigdy odzyskanie pełni zdrowia nie było tak łatwe.
Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów Revitum.
—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>