Brzydki zapach – nie walcz z objawami, pokonaj przyczyny

Brzydki zapach ciała wiąże się ze zbyt dużą ilością wydzielanego potu – z nadpotliwością. Podczas tej przykrej dolegliwości, pot wydzielany jest zbyt obficie, co może sprawiać nam duży przykrości, bowiem brzydki zapach jest nie do zniesienia przez inne osoby. Osoby z tym problemem mają prawie zawsze wilgotne stopy i ręce, a ich koszulki bardzo szybko stają się mokre pod pachami.

Problemy z nadmiernym poceniem i brzydkim zapachem nie kończą się jedynie na kwestiach estetycznych i codziennych problemach. Nadpotliwość może mieć także skutki społeczne, gdyż osoby z tą chorobą często izolują się, unikają kontaktów z innymi ludźmi, zamykają się w sobie. Takie zachowanie zazwyczaj kończy się problemem z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, problemach z przyjaciółmi czy w pracy. W skrajnych przypadkach może to nawet doprowadzić do depresji.

Przyczyny brzydkiego zapachu

Jak napisano na początku, brzydki zapach pojawia się głównie przy nadmiernym poceniu. Można uznać, że nadmierne pocenie ma miejsce wtedy, kiedy pocimy się nawet wtedy, gdy nie przebywamy w ciepłych miejscach oraz gdy nie podejmujemy żadnego wysiłku fizycznego. Znaczy to, że jeżeli siedzimy spokojnie przy obiedzie, czytając książkę czy oglądając telewizję i się pocimy, oznacza to, że cierpimy na nadpotliwość.

Najoczywistszą przyczyną nadmiernego pocenia i brzydkiego zapachu jest wysoka temperatura. Pocenie jest wtedy naturalnym odruchem organizmu, mającym na celu schodzić ciało i uniknąć przegrzania. Oczywiście poza temperaturą istnieją także inne przyczyny nadmiernego pocenia. Może być to kiepski stan naszego układu krążenia, a także nadwaga czy ogólnie słaby stan naszej kondycji. Istotne znaczenie ma również poziom hormonów. Jeżeli istnieją z nimi jakieś problemy, Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć ich przyczyny. Nadmierne pocenie to dość duży problem. Po pierwsze, zbyt duża ilość potu może spowodować tzw. pokrzywki na skórze. Wyglądają one bardzo podobnie do poparzeń, wywołanych przez dziko rosnące pokrzywy. Jednak w przypadku pokrzywek dojść mogą jeszcze inne objawy jak nudności, wymioty czy zaburzenia świadomości. Sam brzydki zapach skóry może być również objawem grzybicy.

Brzydki zapach i Test Obciążeń Organizmu

Trudno jest dokładnie stwierdzić co może powodować brzydki zapach oraz nadmierne pocenie, tylko i wyłącznie dlatego, że takich czynników może być bardzo dużo. U jednych osób będą to toksyny – pot działa jako jeden ze sposobów usuwania toksyn z organizmu – a u innych natomiast może być to rozwijająca się grzybica. Czasami pasożyty również mogą być przyczynami takich stanów, gdyż wzmagają gorączkę. Jakiekolwiek przyczyny nie byłyby za to odpowiedzialne, Test Obciążeń Organizmu jest w stanie je wykryć.


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Gdzie otrzymasz pomoc?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>