Chcesz wyleczyć grzybicę? Sprawdź jak to zrobić!

Pierwszym etapem na pozbycie się problemu grzybicy jest prawidłowe rozpoznanie infekcji. Według statystyk na grzybicę chorują najczęściej ludzie młodzi, w wieku 20-30 lat oraz starsi – 50-60 lat. Bądźmy świadomi tego, że zagrożony jest każdy. Grzybica jest ciężka do wykrycia ze względu na dużą ilość objawów sugerujących często inne schorzenie. Dlatego tak ważne jest poznać prawidłową przyczynę.

Grzybica, drożdżyca, kandydoza to uciążliwe schorzenie, którego źródłem jest drożdżak Candida albicans, a właściwie jego nadmierny rozrost w jelicie. Leczenie grzybicy i trafna diagnoza w niektórych jej rodzajach jest trudna, ze względu na dużą ilość objawów sugerujących często inne schorzenie.

Warto wiedzieć!
Grzybica jest też ciężka do stwierdzenia, ponieważ nie ma stałych, jednakowych objawów występujących u wszystkich chorych, co z kolei utrudnia jednoznaczną diagnozę. Znajomość skutków zakażenia grzybiczego i oddziaływania na organizm toksyn i metabolitów wytwarzanych przez grzyba Candida powinna dotyczyć każdego chorego, ponieważ objawy pojawiające się w okresie trwania infekcji grzybiczej do złudzenia przypominają inne choroby np. nerwicę, zaburzenia neurologiczne, objawy grypopodobne, choroby reumatyczne czy bakteryjne infekcje jelitowe.”- przestrzegają eksperci z Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Skuteczna terapia przeciwgrzybicza powinna uwzględniać:

  • Rozpoznanie mikologiczne przed rozpoczęciem leczenia
  • Usunięcie czynników powodujących rozwój infekcji
  • Odpowiedni dobór leku
  • Prawidłowe prowadzenie terapii
  • Kontrola po zakończeniu leczenia (badanie kliniczne i mikologiczne)

Ważne jest eliminowanie czynników sprzyjających rozwojowi infekcji. Mogą to być:

  • Korzystanie z publicznych urządzeń kąpielowych
  • Noszenie niewłaściwych skarpet i obuwia
  • Nieodpowiednia higiena pomieszczeń

Eliminacja grzybicy, eliminacja zakażeń i toksyn jest procesem długotrwałym o świadomym i systematycznym działaniu. Wymaga poświęceń, cierpliwości i wytrwałości, ale przynosi bardzo pozytywne efekty polegające na odzyskaniu dobrego stanu zdrowia i samopoczucia. Przede wszystkim, aby skutecznie wyleczyć grzybicę musimy wykonać Test Obciążeń, który jest w stanie określić prawidłową przyczynę powstawania grzyba.

Specjalistka Revitum radzi:

„Wiele osób, pomimo że wie o swojej chorobie, nie podejmuje żadnych kroków w celu jej zwalczania. Jest to olbrzymi błąd. Osoby te narażają się na zasiedlanie przez grzyby coraz większych obszarów swojego ciała, a tym samym zagrażają szerzeniem się infekcji osobom ze swego najbliższego otoczenia.

Skuteczne leczenie grzybicy może mieć miejsce tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pacjent jest w pełni świadomy na czym polega ta choroba oraz wie co należy robić, aby uniknąć jej nawrotów.

Sprawdź jak łatwo wyleczyć grzybicę

Przy eliminowaniu problemy grzybicy bardzo ważne jest kompleksowe podejście. Nie wystarczą maści, czy tabletki – one tylko usuwają na chwilę objawy. Trzeba poznać przyczynę jej powstawania i tą ją usunąć. Taką diagnozę można wykonać za pomocą Testu Obciążeń.

Każdego rodzaju grzybica powodowana jest przez grzyby. Grzyby to nic innego jak obciążenia naszego organizmu, które powodują wszelkie choroby i niszczą nasze zdrowie. Test Obciążeń Organizmu został stworzony właśnie po to, by te obciążenia wykrywać. Wiele osób walcząc z chorobami, także z grzybicą skupia się jedynie na walce z obciążeniami. I tutaj popełniają właśnie pierwszy błąd. Walka z objawami jest walką z wiatrakami. To, że uda nam się pozbyć swędzenia, czy doprowadzić skórę do porządku wcale nie oznacza, że pozbyliśmy się choroby. Grzyb wciąż w nas jest i wciąż może doprowadzić do grzybicy. Jedynie Test Obciążeń Organizmu skupia się na przyczynach. Po teście otrzymasz wyniki, który omówisz ze specjalistą, jeżeli zajdzie taka potrzeba specjalista zarekomenduje Ci naturalną kurację.

Poznaj historię Anny i zobacz jak poradziła sobie z grzybicą dzięki diagnostyce w Revitum

Test Obciążeń Organizmu wykonywany jest w Ogólnopolskim Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum. Gabinety Revitum znajdują się w każdym województwie.

Specjalnie dla czytelników „Zdrowie Plus” Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum przygotowało zniżkę na wykonanie Testu Obciążeń i poznanie przyczyn Twoich problemów z grzybicą.

Pobierz kupon zniżkowy na Test Obciążeń 

Kupon na wizytę w revitum 250x250

Co zrobić żeby skorzystać ze zniżki?

Żeby skorzystać z kuponu należy zadzwonić na Ogólnopolską Infolinię (tel. 222 502 888 – opłata jak za połączenie lokalne) i podać konsultantowi numer kuponu.
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum w Twojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>