Chciałbyś wyleczyć grzybicę? Sprawdź jak to zrobić!

Pierwszym etapem na pozbycie się problemu grzybicy jest prawidłowe rozpoznanie infekcji. Według statystyk na grzybicę chorują najczęściej ludzie młodzi, w wieku 20-30 lat oraz starsi – 50-60 lat. Bądźmy świadomi tego, że zagrożony jest każdy. Grzybica jest ciężka do wykrycia ze względu na dużą ilość objawów sugerujących często inne schorzenie. Dlatego tak ważne jest poznać prawidłową przyczynę.

Grzybica, drożdżyca, kandydoza to uciążliwe schorzenie, którego źródłem jest drożdżak Candida albicans, a właściwie jego nadmierny rozrost w jelicie. Leczenie grzybicy i trafna diagnoza w niektórych jej rodzajach jest trudna, ze względu na dużą ilość objawów sugerujących często inne schorzenie.

Warto wiedzieć!
Grzybica jest też ciężka do stwierdzenia, ponieważ nie ma stałych, jednakowych objawów występujących u wszystkich chorych, co z kolei utrudnia jednoznaczną diagnozę. Znajomość skutków zakażenia grzybiczego i oddziaływania na organizm toksyn i metabolitów wytwarzanych przez grzyba Candida powinna dotyczyć każdego chorego, ponieważ objawy pojawiające się w okresie trwania infekcji grzybiczej do złudzenia przypominają inne choroby np. nerwicę, zaburzenia neurologiczne, objawy grypopodobne, choroby reumatyczne czy bakteryjne infekcje jelitowe.”- przestrzegają eksperci z Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy (- 40 zł!) na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Skuteczna terapia przeciwgrzybicza powinna uwzględniać:

  • Rozpoznanie mikologiczne przed rozpoczęciem leczenia
  • Usunięcie czynników powodujących rozwój infekcji
  • Odpowiedni dobór leku
  • Prawidłowe prowadzenie terapii
  • Kontrola po zakończeniu leczenia (badanie kliniczne i mikologiczne)

Ważne jest eliminowanie czynników sprzyjających rozwojowi infekcji. Mogą to być:

  • Korzystanie z publicznych urządzeń kąpielowych
  • Noszenie niewłaściwych skarpet i obuwia
  • Nieodpowiednia higiena pomieszczeń

„Eliminacja grzybicy, eliminacja zakażeń i toksyn jest procesem długotrwałym o świadomym i systematycznym działaniu. Wymaga poświęceń, cierpliwości i wytrwałości, ale przynosi bardzo pozytywne efekty polegające na odzyskaniu dobrego stanu zdrowia i samopoczucia. Przede wszystkim, aby skutecznie wyleczyć grzybicę musimy wykonać Test Obciążeń, który jest w stanie określić prawidłową przyczynę powstawania grzyba.

Paulina z Łodzi, 49 lat

„Od kilku miesięcy borykałam się z problemem wysypki skórnej na twarzy. Smarowałam miesiąc preparatem, który używała znajoma, jednak pozytywnych efektów nie było widać w ogóle. Następnie po wizycie u lekarza zakupiłam kolejny specyfik, który po stosowaniu przez dłuższy nie dał również efektów. Mimo, że lekarz rozpoznał chorobę grzybicy to nie udało mu się znaleźć przyczyny. Byłam już załamana psychicznie, nie chciałam wychodzić z domu i pokazywać się w towarzystwie. Pocieszałam się, że ludzie mają bardziej poważne problemy zdrowotne, jednak codzienny widok twarzy z nieestetycznymi zaczerwieniami nie dawał mi zasnąć i normalnie funkcjonować. Któregoś dnia moja wiara w skuteczne wyleczenie grzybicy wróciła. Przyjaciółka powiedziała mi o teście, który może ustalić przyczyny problemów z grzybicą. To już krok od wyeliminowania wstydliwej przypadłości!”

Specjalistka Revitum radzi:

„Wiele osób, pomimo że wie o swojej chorobie, nie podejmuje żadnych kroków w celu jej zwalczania. Jest to olbrzymi błąd. Osoby te narażają się na zasiedlanie przez grzyby coraz większych obszarów swojego ciała, a tym samym zagrażają szerzeniem się infekcji osobom ze swego najbliższego otoczenia.

Skuteczne leczenie grzybicy może mieć miejsce tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pacjent jest w pełni świadomy na czym polega ta choroba oraz wie co należy robić, aby uniknąć jej nawrotów. Dlatego nie zwlekaj, wykonaj Test Obciążeń Organizmu. Nie dopuść do rozwijania się grzybicy w Twoim organizmie. Test pomoże Ci natychmiastowo wykryć przyczynę powstawania grzyba.”-

Sprawdź jak łatwo wyleczyć grzybicę

Tak naprawdę grzybica jest tematem tabu. Większość z osób dotkniętych tym schorzeniem nie zdaje sobie sprawy z tego, że wystarczy wykonać jeden Test Obciążeń, aby dowiedzieć się jak sobie pomóc – i to na stałe. Test Obciążeń wskaże w jakiej kondycji jest nasz organizm, układ odpornościowy a także układy i narządy. Sprawdzi jakie jakie obciążenia organizmu wpływają negatywnie na nasze samopoczucie. Co więcej w trakcie jednego Testu, który trwa ok. 45 jeżeli zajdzie taka potrzeba specjalista przeprowadzający test dokładnie wyjaśni i omówi wyniki. Dobierze indywidualną, naturalną kurację, która pomoże wyeliminować problem grzybicy z organizmu. Przy eliminowaniu problemy grzybicy bardzo ważne jest kompleksowe podejście. Nie wystarczą maści, czy tabletki – one tylko usuwają na chwilę objawy. Trzeba usunąć przyczyny powstawania grzybicy!


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy (- 40 zł!) na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.

Więcej o Teście Obciążeń – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>