Choroby cywilizacyjne

Niewłaściwy tryb życia, pośpiech, niezdrowa żywność, stres - to główne czynniki wpływające na obniżenie odporności.

Każdego dnia choroby cywilizacyjne dotykają kolejne osoby. Zmaga się z nimi prawie 30 proc. społeczeństwa całego świata. Na największą ilość takich chorób zapadają osoby, mieszkające w wysoce rozwiniętych aglomeracjach miejskich. Naukowcy wciąż nie do końca wiedzą, skąd biorą się choroby, których kilkadziesiąt lat temu jeszcze nikt nie znał i o nich nie słyszał.
Nie trudno się domyślić, skąd takie choroby mogą pochodzić i co jest ich przyczyną. Choroby cywilizacyjne to te, do których powstania istotnie przyczynia się coraz większy postęp cywilizacji i zmiana tradycyjnego trybu życia. Ciągły stres związany z pracą i codziennym życiem, nieustający pośpiech i „wyścig szczurów”, a przede wszystkim coraz większe zanieczyszczenie środowiska – a wiec toksyny – sprawiają, iż rośnie zachorowalność na choroby cywilizacyjne. Takie przyczyny jest w stanie wykryć Test Obciążeń Organizmu.

Skąd biorą się choroby cywilizacyjne?

Zagrożenie chorobami cywilizacyjnymi coraz częściej wynika z postępującego zanieczyszczenia środowiska. W powietrzu, ziemi czy wodzie zaczyna występować coraz więcej toksyn i metali ciężkich, których wdychanie, jedzenie, a nawet sam kontakt z nimi negatywnie wpływa na nasz organizm. W naszych sklepach z żywnością też nie jest lepiej. Coraz trudniej jest nam zakupić produkty nieprzetworzone, świeże i nie zawierające całej masy konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaków, aromatów czy w ogóle wytworzone w naturalny sposób. W takiej żywności znajduje się najwięcej toksyn.

Co jeszcze powinienem wiedzieć?

Do tego dochodzi sam nasz sposób odżywiania się. Coraz częściej sięgamy po fast-foody, kolorowe i gazowane napoje zawierające wielkie ilości cukrów. Jesteśmy zmuszeni do takiego odżywiania coraz większym pośpiechem życia, coraz częściej żywimy się „na mieście”, nie skupiamy się za bardzo na tym co jemy, aby tylko szybko zaspokoić głód i wrócić do pracy. Jemy byle jak i coraz częściej zastępujemy potrzebne nam składniki odżywcze pigułkami czy źle dobranymi „suplementami diety”. Żyjemy w pośpiechu, w zanieczyszczonym środowisku pod wpływem silnego stresu. Wszystko to tylko wzmaga gromadzenie się coraz większej ilości toksyn w organizmie i powstawanie chorób cywilizacyjnych.

Plaga naszych czasów

Otyłość niewątpliwie możemy nazwać plagą naszych czasów. Ilość ludzi z nadwagą z roku na rok rośnie. Co może przerażać jeszcze bardziej to, że coraz większa liczba w statystykach otyłości wskazuje na dzieci. Coraz częściej słyszy się, iż w Ameryce rośnie pokolenie dzieci, które będą żyły krócej od swoich rodziców. Polska nie jest tutaj wyjątkiem. Szacuje się że 20 proc. mężczyzn i ok. 30 proc. kobiet w Polsce cierpi na nadwagę i liczba ta wciąż rośnie. Przyczynami takiego stanu są zazwyczaj problemy z metabolizmem, zaburzenia gospodarki hormonalnej, oraz coraz większa ilość wchłanianych toksyn. Tkanka tłuszczowa jest śmietnikiem naszego organizmu. To właśnie „pod” tkankę tłuszczową „zamiatane są” wszystkie toksyny. Dlatego też często osoby cierpiące na jedną z najcięższych chorób cywilizacyjnych jaką jest otyłość, chorują również na inne. Do nich zaliczyć można cukrzycę czy choroby układu krążenia.

Test Obciążeń Organizmu

Jak zatem uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi? Po pierwsze oczyścić swój organizm z toksyn. Nadmierną ilość bez problemów wykryje Test Obciążeń. Po drugie warto zmienić coś w swoim życiu. Zażywać choć odrobinę ruchu np. wychodząc z autobusu przystanek wcześniej czy też zadbać o to, by nie popijać każdego posiłku słodkimi napojami, a raczej wodą. Zmniejszenie ilości spożywanej kofeiny także pomaga. To są oczywiście środki jakie sami możemy przedsięwziąć, jednak przyda się także całkowite oczyszczenie organizmu z wszelkich obciążeń, jakie się w nas kryją. Wszystkie obciążenia, które przyczyniają się do powstawania chorób, wykrywa Test Obciążeń. Po nim specjalista zaleca indywidualną kurację, która ma na celu całkowicie oczyścić organizm tak z toksyn i innych obciążeń.
Gdzie można wykonać Test Obciążeń ?
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM
Test Obciążeń wykonują doświadczeni Specjaliści. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>