Choroby cywilizacyjne – jak się przed nimi bronić

Każdego dnia choroby cywilizacyjne dotykają coraz większej ilości osób. Zmaga się z nimi prawie 30 proc. społeczeństwa całego świata. Na największą ilość takich chorób zapadają oczywiście osoby, mieszkające w wysoce rozwiniętych aglomeracjach miejskich.

Naukowcy wciąż nie do końca wiedzą, skąd biorą się choroby, których kilkadziesiąt lat temu jeszcze nikt nie znał i o nich nie słyszał.

Jednak nie trudno się domyślić, skąd takie choroby mogą pochodzić i co jest ich przyczyną. Choroby cywilizacyjne to te, do których powstania i coraz większego występowania istotnie przyczynia się coraz większy postęp cywilizacji i zmiana tradycyjnego trybu życia. Ciągły stres związany z pracą i codziennym życiem, nieustający pośpiech i “wyścig szczurów”, a przede wszystkim coraz większe zanieczyszczenie środowiska – a wiec toksyny – sprawiają, iż rośnie zachorowalność na choroby cywilizacyjne. Takie przyczyny jest w stanie wykryć i poradzić sobie z nimi Test Obciążeń Organizmu.

Skąd biorą się choroby cywilizacyjne?

Zagrożenie chorobami cywilizacyjnymi coraz częściej wynika z postępującym zanieczyszczeniem środowiska. W powietrzu, ziemi czy wodzie zaczyna występować coraz więcej toksyn i metali ciężkich, których wdychanie, jedzenie, a nawet sam kontakt z nimi negatywnie wpływa na nasz organizm. W naszych sklepach z żywnością też nie jest lepiej. Coraz trudniej jest nam zakupić produkty nieprzetworzone, świeże i nie zawierające całej masy konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaków, aromatów czy w ogóle wytworzone w naturalny sposób. W takiej żywności znajduje się najwięcej toksyn.

Do tego dochodzi sam nasz sposób odżywiania się. Coraz częściej sięgamy po różnego rodzaju fast-foody, kolorowe i gazowane napoje zawierający niesamowite ilości cukrów. Jesteśmy zmuszeni do takiego odżywiania coraz większym pośpiechem życia, coraz częściej żywimy się “na mieście”, nie skupiamy się za bardzo na tym co jemy, aby tylko szybko zaspokoić głód i wrócić do pracy. Jemy byle jak i coraz częściej zastępujemy potrzebne nam składniki odżywcze różnymi pigułkami czy źle dobranymi “suplementami diety”. Żyjemy w pośpiechu, w zanieczyszczonym środowisku pod wpływem silnego stresu. Wszystko to tylko wzmaga gromadzenie się coraz większej ilości toksyn w organizmie i powstawanie chorób cywilizacyjnych.

Plaga naszych czasów

Otyłość niewątpliwie możemy nazwać plagą naszych czasów. Ilość ludzi z nadwagą z roku na rok rośnie. Co może przerażać jeszcze bardziej to, że coraz większa liczba w statystykach otyłości wskazuje na dzieci. Coraz częściej słyszy się, iż w Ameryce rośnie pokolenie dzieci, które będą żyły krócej od swoich rodziców. Polska nie jest tutaj wyjątkiem. Szacuje się że 20 proc. mężczyzn i ok. 30 proc. kobiet w Polsce cierpi na nadwagę i liczba ta wciąż rośnie. Przyczynami takiego stanu mogą być problemy z metabolizmem, zaburzenia gospodarki hormonalnej, oraz coraz większa ilość wchłanianych toksyn. Tłuszcz jest, można powiedzieć, śmietnikiem naszego organizmu. To właśnie “pod” tkankę tłuszczową “zamiatane są” wszystkie toksyny. Dlatego też często osoby cierpiące na jedną z najcięższych chorób cywilizacyjnych jaką jest otyłość, chorują również na inne. Do nich zaliczyć może się cukrzyca czy różne choroby układu krążenia.

Test Obciążeń Organizmu

Jak zatem uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi? Po pierwsze oczyścić swój organizm z toksyn. Nadmierną ilość bez problemów wykryje Test Obciążeń Organizmu. Po drugie warto zmienić coś w swoim życiu. Zażywać choć odrobinę ruchu np. wychodząc z autobusu przystanek wcześniej czy też zadbać o to, by nie popijać każdego posiłku słodkimi napojami, a raczej wodą czy herbatą. Zmniejszenie ilości spożywanej kofeiny także pomaga. To są oczywiście środki jakie sami możemy przedsięwziąć, jednak przyda się także całkowite oczyszczenie organizmu z wszelkich obciążeń, jakie się w nas kryją. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż mogą cierpieć na grzybicę, czy być zainfekowanymi pasożytami.

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Skuteczna walka z jakąkolwiek chorobą oznacza przede wszystkim zajęcie się jej przyczynami. Dlaczego? Otóż przyczyny, jak sama nazwa wskazuje, są tym, co powoduje choroby. Jeżeli z naszego organizmu usuniemy przyczyny, a wiec obciążenia, mamy pewność, że pokonamy chorobę. Test Obciążeń Organizmu właśnie to robi – wykrywa przyczyny dolegliwości.
Trwa on zaledwie 45 minut, po których dowiesz się jakie obciążenia zalegają w twoim organizmie oraz jak je usunąć, w czym pomoże ci indywidualna kuracja przygotowana przez specjalistę.

W Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM test przeprowadzają doświadczeni specjaliści biomedycyny. Wynik testu otrzymasz od razu, wraz z opisem i zaleceniami. Gwarantujemy sprawdzoną diagnostykę i szybką kurację. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, kuracje rekomendowane przez Revitum są bardzo skuteczne i proste. Nie powodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu. Taka terapia to zdrowie na lata.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>