Chrypka – rozpraw się z przyczynami

Gdy boli gardło, czujesz w nim drapanie, a Twój głos jest matowy i szorstki. Chrypka, choć niepozorna powinna alarmować Cię swoją obecnością. Bardzo często związane jest to z początkiem różnych dolegliwości, między innymi takimi jak przeziębienie czy grypa. W każdym wypadku chrypka jest powodem do niepokoju.

Chrypka jest wynikiem złego przepływu powietrza przez krtań. Może do tego dojść poprzez mechaniczne ich uszkodzenie. Jest to dolegliwość, na którą cierpią bardzo często nauczyciele i osoby mające doczynienia z opieką dzieci i młodzieży. Palenie tytoniu to również powód częstego zapadania na tę dolegliwość. Za przyczyną powstawania chrypki może stać zapalenie wirusowe jak i drobnoustrojami. Wszystkie te przypadki są dość łatwe do usunięcia. Co jednak gdy po ich wyeliminowaniu, chrypka w głosie nadal pozostaje?

Ciągle podrażniane struny głosowe utrudniają przełykanie jak i przede wszystkim utrudniają komunikację. Okazuje się, że za nią mogą stać problemy z grzybicą organizmu, związane z grzybem Candida Albicans, a także pasożyty.

Pasożyty

Larwy pasożytów najczęściej można znaleźć w glebie. Przedostają się do jamy ustnej z nie umytymi warzywami i owocami. Z niej do jelit. W tym wypadku kończy się droga większości pasożytów, inaczej jest w przypadku glisty ludzkiej. Przedostaje się ona przez kosmki jelitowe do krwioobiegu. Wraz z krwią dostaje się płuc. Potrzebuje bowiem tlenu do dalszego rozwoju. W międzyczasie wielokrotnie lniejąc. Następnie przesuwa się w kierunku tchawicy, gdzie podrażniając krtań zmuszają organizm do ich przełknięcia i ponownego dostaniu się do jelit człowieka. W tym momencie osiagają już dorosłość i gotowe są do rozmnażania. Jedna samica w ciągu dnia jest w stanie złożyć ponad kilkanaście tysięcy jaj z larwami.

Grzybica

Grzyby z rodziny Candida, a dokładniej Candida Albicans należą do bardzo odpornych organizmów. Znajdują się w prawie każdym środowisku, prawie każdym organizmie żywym. U ludzi umiłowała sobie jelita. Ma tam bowiem idealne stałe warunki, jak i bezpośredni dostęp do substancji odżywczych, witamin i minerałów. Czyli tego co potrzebuje do szybkiego rozwoju. Grzyby te wytwarzają ponad 300 różnych toksyn i minerałów. Zatruwają one organizm, osłabiają system odpornościowy, a dodatkowo negatywnie wpływają na pracę układów i narządów wewnętrznych. Bardzo łatwo dochodzi do zaburzeń układu pokarmowego w postaci zgagi i refluksu. Ten natomiast poprzez cofające się kwasy żołądkowe ciągle podrażnia stuny głosowe doprowadzając do chrypki.

Jak wykryć przyczyny chrypki?

Wykrycie prawdziwych przyczyn może być bardzo problematyczne. Ilość schorzeń czy czynników wpływających na jej pojawienie się jest ogromna. Z tego też względu zaleca się przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Jest to obecnie najlepsza dostępna metoda diagnostyczna. Wszystko to dzięki genialnemu lekarzowi, doktorowi Vollowi. W wyniku wieloletnich badań połączył on najlepsze cechy medycyny wschodu jak i zachodu. Od samego początku metoda ta zyskiwała swoich sympatyków. Obecnie zrzesza ona ponad 30000 specjalistów z całego świata, a ich liczba ciągle rośnie. Wszystko to dzięki trzem bardzo ważnym cechom:

  • kompleksowości – test jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkości – test, wyniki jak i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
  • nieinwazyjności – test jest całkowicie bezbolesny

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Skuteczna walka z jakąkolwiek chorobą oznacza przede wszystkim zajęcie się jej przyczynami. Dlaczego? Otóż przyczyny, jak sama nazwa wskazuje, są tym, co powoduje choroby. Jeżeli z naszego organizmu usuniemy przyczyny, a wiec obciążenia, mamy pewność, że pokonamy chorobę. Test Obciążeń Organizmu właśnie to robi – wykrywa przyczyny dolegliwości.
Trwa on zaledwie 45 minut, po których dowiesz się jakie obciążenia zalegają w twoim organizmie oraz jak je usunąć, w czym pomoże ci indywidualna kuracja przygotowana przez specjalistę.

W Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM test przeprowadzają doświadczeni specjaliści biomedycyny. Wynik testu otrzymasz od razu, wraz z opisem i zaleceniami. Gwarantujemy sprawdzoną diagnostykę i szybką kurację. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, kuracje rekomendowane przez Revitum są bardzo skuteczne i proste. Nie powodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu. Taka terapia to zdrowie na lata.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>