Siniaki mogą oznaczać poważną chorobę!

Na Twoim ciele często pojawiają się siniaki? Nie lekceważ tego niepozornego objawu! To może być oznaka poważnych schorzeń.

siniakSiniakami nazywamy wybroczyny, powstałe w wyniku pęknięcia drobnych naczyń krwionośnych i podskórnego wylewu krwi. Przyjmuje się, że najczęściej tworzą się w wyniku uderzenia. Zazwyczaj siniaki wchłaniają się samoistnie, jednak czasem zdarza się inaczej. Wtedy warto skonsultować ten fakt ze specjalistą, który pomoże w ustaleniu przyczyn tego zjawiska.

Skąd się biorą siniaki?
Istnieje wiele przyczyn powstawania siniaków. Jedną z nich może być kruchość naczyń krwionośnych, które są podatne na pękanie i powstawanie podskórnych wylewów krwi, czyli właśnie siniaków. Siniaki powstają również, gdy organizm ma niski poziom płytek krwi. Obniżenie ich poziomu może zwiększyć podatność na powstawanie krwiaków. Niestety, niski poziom płytek krwi może mieć związek z chorobami układu krwionośnego, dlatego warto przeprowadzić odpowiednie badania.
Często pojawiające się siniaki mogą być jednak oznaką znacznie poważniejszego schorzenia, jakim jest hemofilia. Ta groźna choroba spowodowana brakiem czynnika krzepnięcia krwi, przez co osoba na nią cierpiąca może obserwować u siebie częste siniaki. W celu ustalenia przyczyn pojawiania się siniaków warto wykonać Test Obciążeń.

Siniaki mogą być oznaką poważnych chorób. Nie czekaj z diagnostyką – zobacz film, w którym wyjaśniamy, dlaczego jest taka ważna:

Siniaki były zmorą Katarzyny z Wrocławia

Od pewnego czasu zaczęłam zauważać, że na moim ciele zaczęły się pojawiać dziwne wybroczyny. Nawet drobne uderzenie powodowało, że moje ciało pokrywało się krwiakami. Zaczęłam się tym niepokoić, bo nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Znajomi żartowali, że jestem ofiarą przemocy domowej… W internecie znalazłam informację o Revitum i teście, który może pomóc w diagnozie. Wykonałam test, który wskazał przyczynę krwiaków. Dostałam kurację indywidualnie dla mnie dobraną, wzmacniającą i dzisiaj już nie mam tych podskórnych wylewów.

Specjalista Revitum radzi w temacie siniaków

Często pojawiające się, niezwiązane z uderzeniem czy upadkiem siniaki powinny wzbudzić nasze zainteresowanie i zachęcić do poszukania przyczyn takiego stanu rzeczy. Z pomocą może tu przyjść Test Obciążeń Organizmu, który pozwoli poznać stan organizmu i znaleźć przyczyny tych wewnętrznych krwawień, jak również wdrożyć działania, które im zapobiegną w przyszłości – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Test Obciążeń pozwala wrócić do zdrowia
Siniaki mogą być objawem wielu poważnych schorzeń. W celu określenia źródeł problemu warto wykonać Test Obciążeń, który pozwoli na wykrycie źródła problemu, ale również może być wsparciem profilaktycznym. Nowoczesna technologia diagnostyczna pozwala bowiem na wykrycie stanów przedchorobowych nawet z rocznym wyprzedzeniem, dzięki czemu możliwe jest wdrożenie odpowiedniej kuracji zapobiegawczej. Test Obciążeń to nieinwazyjna i bezbolesna metoda wykrywania obciążeń organizmu, które mogą przyczyniać się do poważnych schorzeń. Test przeprowadzany w Revitum przez specjalistów biomedycyny pozwoli na określenie stanu organizmu, a indywidualnie dobrana kuracja pomoże usunąć przyczyny problemu i przywrócić równowagę organizmu.

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.4 Odpowiedzi na Siniaki mogą oznaczać poważną chorobę!

 1. Fiona pisze:

  mam problem z siniakami, ciagle mam slady na ciele nie wyglada to dobrze jak moge sobie pomoc

 2. Barty pisze:

  mozesz miec cos z krwia lepiej sie zbadaj

 3. Julianna pisze:

  moja mama tak ma gdzie możemy wykonać test, bo lekarze nie umieją jej pomóc

 4. Jacek pisze:

  gdzie moge wykonac ten test mam problem z krzepliwoscia krwi pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>