Cierpisz na niestrawność? Możesz być poważnie chory!

Statystyki są alarmujące: już prawie połowa Polaków cierpi na niestrawność! Ta dolegliwość może znacznie utrudnić życie. Dowiedz się, jak z nią walczyć.

niestrawnośćNiestrawność dotyka zarówno osoby młode, jak i te w starszym wieku. Szacuje się, że wśród osób do 29. roku życia 39 proc. z nich zmaga się z tym problemem. Również prawie 60 proc. osób po 60. roku życia potwierdza, że odczuwa objawy niestrawności.

Te dolegliwości to może być niestrawność
Niestrawność może objawiać w bardzo różny sposób w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Wśród często pojawiających się objawów można wymienić:

 • ból brzucha
 • uczucie ciężkości
 • odbijanie
 • wzdęcia
 • nudności
 • wymioty
 • biegunkę
 • zgagę

Sygnał, że w organizmie dzieje się coś złego
Niestrawność może być oznaką poważnych chorób takich jak:

 • refluks żołądkowo-przełykowy
 • choroba wrzodowa
 • zapalenie pęcherzyka żółciowego
 • zespół złego wchłaniania
 • nowotwór jelita grubego
 • schorzenia trzustki
 • schorzenia tarczycy
 • zespół jelita nadwrażliwego

Cierpisz na niestrawność i boisz się o swoje zdrowie? Wykonaj Test Obciążeń, który określi przyczyny dolegliwości.

Twój problem to niestrawność? Nie zwlekaj z diagnostyką! Zobacz, dlaczego jest taka ważna:

Pani Jolanta z Bydgoszczy zmagała się z niestrawnością

Moje problemy żołądkowe zaczęły się pół roku temu. Na początku myślałam, że to efekt świątecznego przejedzenia. Jednak gdy ból brzucha zaczął mi towarzyszyć po każdym posiłku, a biegunka zmuszała mnie do ciągłego biegania do toalety, udałam się do lekarza. Ten stwierdził niestrawność i przypisał leki. Brałam je skrupulatnie, ale nic nie pomagały. Potem byłam u kolejnego i znowu nic… Zniechęcona, poszłam do znajomego zielarza. Przez pewien czas czułam się dobrze, ale potem objawy wróciły. Byłam już bardzo wymęczona tą niestrawnością i zaczęłam szperać w internecie. Znalazłam informację o teście, który pomaga sprawdzić, dlaczego pojawiła się dana dolegliwość. Stwierdziłam, że spróbuję. Specjalista stwierdził, co mi naprawdę dolega i przypisał specjalną kurację. Przyjmuję ją krótko, ale już widzę efekty: nie mam biegunki, a brzuch boli mnie coraz rzadziej. Jestem bardzo zadowolona, że w końcu wiem, jak się leczyć. Polecam ten test

Specjalista Revitum o niestrawności

Niestrawność może być obrazem naszego trybu życia – przetworzone jedzenie, stres, szybkie tempo życia… Problem ten może również pojawić się u osób palących papierosy i nadużywających alkoholu, ponieważ te czynniki podrażniają błony śluzowe żołądka i przyczyniają się do powstawania stanów chorobowych. Jednak u każdego te szkodliwe substancje mogą wywoływać inne dolegliwości. W celu ustalenia przyczyn pojawienia się niestrawności oraz sprawdzenia, czy to właśnie z tą dolegliwością mamy do czynienia, warto wykonać Test Obciążeń Organizmu o szerokim spektrum możliwości diagnostycznych – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Niestrawność może w znacznym stopniu upośledzić codzienne funkcjonowanie oraz być przyczyną obniżenia nastroju. Dlatego właśnie, gdy podejrzewamy, że za naszym złym samopoczuciem stoi niestrawność, warto postarać się o pewną diagnozę. Tu z pomocą może przyjść Test Obciążeń, który pozwoli na określenie stopnia obciążenia organizmu niekorzystnymi czynnikami. Jest on w pełni bezpieczny,nieinwazyjny i bezbolesny. Po jego wykonaniu oraz omówieniu wyników specjalista może dobrać indywidualną kurację, która pomoże w trwałym pozbyciu się problemu oraz wzmocni siły witalne organizmu. Zadbaj o siebie już dziś i wykonaj Test!

Przydatne linki: Test Obciążeń


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>