Nie lekceważ problemu chlamydii! Sprawdź jak sobie pomóc!

Ostatnie badania naukowe przynoszą niepokojące wieści: chlamydia może powodować mutacje DNA i przyczyniać się zmian nowotworowych. Niestety, zakażenie tą bakterią jest często bezobjawowe! Sprawdź, jak się przed nią bronić.

chlamydiaBadania niemieckich naukowców z Max Planck Institute for Infection Biology przynoszą niepokojące wieści: u osób zakażonych chlamydią wzrasta ryzyko uszkodzenia komórek i ich niekontrolowanego rozwoju, co może przyczynić się do powstania choroby nowotworowej. Dodatkowo sprawdzono, że bakteria ta może długotrwale negatywnie wpływać na genom gospodarza, co osłabia układ odpornościowy i utrudnia pozbycie się intruza.

Jedna bakteria, wiele powikłań
Czym jest ten groźny wróg człowieka? Chlamydie to podstępne bakterie, które trafiają do organizmu człowieka najczęściej poprzez stosunek seksualny i przyczepiają się do komórek gospodarza, by następnie do nich wniknąć i tam się rozmnażać. Następnie rozprzestrzeniają się po całym organizmie poprzez układ krwionośny.

Najbardziej znane typy chalmydii to: chlamydia trachomatis, powodująca stany zapalne w kobiecych narządów rodnych oraz chlamydia pneumoniae, która jest odpowiedzialna za zachorowania na trudne do wyleczenia zapalenia górnych oraz dolnych dróg oddechowych. Niestety, zakażenie tą bakterią początkowo nie daje żadnych objawów. Dopiero po pewnym czasie zaczyna się pojawiać pieczenie przy oddawaniu moczu, ból podczas stosunków seksualnych, nawracające stany zapalne, a u mężczyzn ból jąder.

Nieleczona chlamydia może prowadzić do następujących chorób:

 • bezpłodność
 • zapalenie przydatków (jajniki i jajowody)
 • zespół Reitera
 • zakażenie cewki moczowej
 • zapalenie gruczołów Bartholina
 • nadżerka szyjki macicy
 • zapalenie okołowątrobowe
 • zapalenie płuc

Niestety, przebyte i wyleczone zakażenie chlamydią nie daje żadnej pewności, że nie zarazimy się nią znowu (zwłaszcza jeśli partner seksualny również nie został podany leczeniu).W celu sprawdzenia, czy w naszym organizmie nie zagościła ta groźna bakteria, warto przeprowadzić Test Obciążeń.

Nie lekceważ problemy chlamydii! Zadbaj o skuteczną diagnostykę. Zobacz film:

Chlamydia była problemem pani Iwona z Olsztyna (30 l.)

Moim utrapieniem były wiecznie powracające stany zapalne narządów rodnych. Ginekolog przypisywał mi kolejne leki, jednak to dawało ulgę jedynie na chwilę. Po kilku miesiącach problem wracał. Miałam zrobione różne badania, ale nic nie wykrywały. Byłam wściekła, bo ile można się męczyć z pieczeniem i bólem? Zaczęłam szukać pomocy w internecie. Natknęłam się na informację o teście, który może określić przyczyny różnych schorzeń. Pomyślałam sobie: spróbuję, a nóż to coś pomoże? Wyniki testu wyraźnie pokazały, że przyczyną moich dolegliwości może być bakteria chlamydii. Dostałam kurację, która miała mi pomóc w powrocie do zdrowia. I rzeczywiście, objawy ustąpiły i nie mam nawrotów. Polecam ten test, może pomóc w walce z tą groźną bakterią.

Przed chlamydią ostrzega Specjalista Revitum

Statystyki WHO wskazują, że chlamydia jest najczęstszą bakterią przenoszoną drogą płciową w Europie. W latach 2000 – 2010 odsetek zakażeń chlamydią wzrósł dramatycznie, bo aż o 266%. Wspomniane dane wyraźnie wskazują na potrzebę zwrócenia uwagi na ten problem oraz skuteczną profilaktykę. Niestety, wskazanie chlamydii jako źródła dolegliwości jest często bardzo trudne. Dlatego warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który pomoże ustalić przyczynę choroby oraz da pełny obraz funkcjonowania organizmu- mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Bezobjawowy rozwój chlamydii może utrudniać postawienie prawidłowej diagozy. Bardzo często możemy wcale nie mieć świadomości, że w naszym organizmie rozwija się ta groźna bakteria oraz że możemy nią zarażać inne osoby. Dlatego właśnie warto wykonać Test Obciążeń, który w zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny sposób pomoże w określeniu, czy w naszym organizmie rozwija się chlamydia. Wykonanie Testu Obciążeń daje pełny obraz pracy narządów wewnętrznych, co pozwala na dobranie indywidualnej kuracji, która wspomoże organizm w walce z chlamydią.
Test Obciążeń jest uznawany za jeden z najlepszych nieinwazyjnych sposobów diagnostyki na świecie. Samo przeprowadzenie testu jest całkowicie bezbolesne. Nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Sam możesz zweryfikować skuteczność tej metody poprzez sprawdzenie swoich wyników na ponownym teście kontrolnym po kuracji!

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Kupon na wizytę w revitum 250x250


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.

4 Odpowiedzi na Nie lekceważ problemu chlamydii! Sprawdź jak sobie pomóc!

 1. Urszulawroclaw pisze:

  Uważajcie na chlamydie podstepne bakterie ktore trudno wyleczyc ja mam je od dawna i wciaz nie czuje sie w pelni zdrowia badajcie tez swoich panow oni tez moga byc zarazeni!!!!

 2. Angelika pisze:

  piecze mnie przy oddawaniu moczu biore leki, ale nic nie pomaga czy to moze byc ta chlamydia?

 3. Basia pisze:

  moj maz ma chlamydie czy to mozliwe zeby mnie zarazil? Czy wasz test moze to stwierdzic? Prosze o kontakt pozdrawiam

 4. juuurek pisze:

  moja żona mówi, że ją boli jak współżyjemy… czy to może być od tej bakterii??? Proszę o pomoc bardzo się martwię kiedyś tak nie było

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>