Nerki – od ich sprawnego działania zależy nasze życie!

Polacy nie dbają o swoje nerki: szacuje się, że nawet 4 miliony osób w naszym kraju mogą zmagać się z przewlekłą chorobą nerek. Dolegliwość ta jest już traktowana jako choroba cywilizacyjna. Dowiedz się, jak chronić ten ważny organ!

nerkaWiększość zdrowych osób posiada dwie nerki, jednak brak lub niesprawność jednej z nich nie jest zagrożeniem dla życia. Nerki mają kształt ziarna fasoli i zazwyczaj są wielkości pięści. Ich głównym zadaniem jest oczyszczanie organizmu z toksycznych produktów przemiany materii. Nie dopuszczają również do zbędnego gromadzenia wody w organizmie. Nerki mogą spełniać swoją rolę dzięki milionom kłębuszków, które je budują.

Nawet chwilowe ustanie pracy nerek może doprowadzić do poważnych uszkodzeń w organizmie. Dla prawidłowego jego funkcjonowania niezbędne jest bowiem stałe oczyszczanie z toksyn, które pod różnymi postaciami trafiają do narządów wewnętrznych.

Oznaki chorób nerek

 • opuchlizna rąk i nóg
 • bladość skóry
 • pieczenie podczas oddawania moczu
 • konieczność częstego oddawania moczu
 • bolesność poniżej żeber
 • bóle głowy
 • gorączka
 • wymioty

Zauważyłeś u siebie powyższe objawy? Nie zwlekaj z diagnozą, możesz mieć uszkodzone nerki. W celu określenia przyczyn dolegliwości, warto wykonać Test Obciążeń.

Choroby nerek
Do schorzeń atakujących ten ważny narząd zaliczamy:

 • raka nerki
 • kamicę nerkową
 • kłębuszkowe zapalenie nerek
 • niewydolność nerek

Problemy z nerkami były zmorą Kazimiery z Łodzi

Od lat zmagałam się z zapaleniami pęcherza. Różne leki pomagały mi na jakiś czas, potem problem znów powracał. Ale jeszcze gorej zrobiło się rok temu, gdy nagle okazało się, że muszę non stop chodzić do toalety. Myślałam, że to znowu moje zapalenie, ale żaden lek nie mógł mi pomóc. Dodatkowo zaczęły się codzienne bóle głowy i bardzo duża słabość – przeszłam kilka kroków i byłam cała spocona. Lekarze zupełnie nie mieli pomysłu na to, co mi może być. Mąż wyszukał mi w internecie informację o teście, który określa przyczyny dolegliwości. Stwierdziłam, że spróbuję. Okazało się, że moje nerki są bardzo osłabione toksynami. Specjalista dobrał mi kurację do moich potrzeb. Stosuję ją już dwa miesiące i widzę znaczną poprawę: nie biegam tyle do toalety, przestała mnie boleć głowa. A przede wszystkim mam tyle energii do działania, że inni mi zazdroszczą. Polecam ten test!

Specjalista Revitum: nerki potrzebują diagnozy

Prawidłowa praca nerek jest niezbędna dla funkcjonowania organizmu. Jednak dzisiejszy styl życia nie sprzyja ich zdrowiu. Narząd ten jest bardzo wrażliwy na wszelkie zanieczyszczenia i toksyny, które zatruwają organizm. Problemy z nerkami mogą być sygnałem, że z całym ciałem dzieje się coś niedobrego. Dlatego właśnie warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który pomoże w zdiagnozowaniu przyczyn problemu i umożliwi przywrócenie dobrej kondycji nerek” – mówi Weronika Łapińska.


Bez sprawnej pracy nerek organizm nie jest w stanie długo funkcjonować. Dlatego właśnie warto na bieżąco zwalczać jakiekolwiek dolegliwości z nimi związane. Dodatkowo istotna jest profilaktyka, która pomoże chronić ten ważny narząd i pozwoli pozbyć się zagrażających mu toksyn. Z pomocą przychodzi tu Test Obciążeń, który pozwala na dogłębne poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi toksynami, grzybami i pasożytami. Dzięki bezinwazyjnej i bezbolesnej formule pozwala już po ok. 45 min. poznać prawdziwe przyczyny dolegliwości. Test jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Po zakończeniu testu następuje omówienie jego wyników oraz dobranie odpowiedniej do indywidualnych potrzeb kuracji, która pomoże w usunięciu toksyn z organizmu oraz przywróci prawidłowe funkcjonowanie nerek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>