Opryszczka może dotyczyć nawet 90 proc. społeczeństwa! Sprawdź jak się jej pozbyć na długo!

Nosicielami opryszczki jest 29 milionów Polaków. Wirusem jest zarażonych ok. 80 – 90 proc. społeczeństwa! Tylko u części dochodzi do uaktywnienia choroby i pojawienia się charakterystycznych dla opryszczki zmian. U pozostałych wirus może nie dawać żadnych objawów.

Opryszczka zwana popularnie „zimnem”, nie jest tylko problemem kosmetycznym, ale też zdrowotnym. Opryszczka jest bowiem jedną z najczęstszych chorób wirusowych skóry i błon śluzowych, często przebiega przewlekle i z nawrotami. Szpeci skórę nie tylko zimą, ale też latem.

opryszczka

„Statystyki pokazują, że tylko 40 proc. zarażonych raz doświadczyło uaktywnienia wirusa. Opryszczka może pozostać w uśpieniu i nie zaatakować… Pozostałe 60 proc. doświadcza od 4 do 5 nawrotów rocznie. Według badania OBOP, tylko 7 proc. mężczyzn oraz 11 proc. kobiet zgłasza się z problemem do lekarza. To bardzo mało, biorąc pod uwagę, że zaniedbana opryszczka może prowadzić do zapalenia opon mózgowych, a w przypadku odmiany płciowej nawet do trwałej bezpłodności, czy raka szyjki macicy!”

Poznaj objawy opryszczki i nie doprowadź do groźniejszych powikłań

Wirus HSV-1 wywołujący opryszczkę, może trwać w naszym organizmie w uśpieniu przez lata. Atakuje, jesteśmy osłabieni, chorujemy, jesteśmy narażeni na silny stres albo mocno przemarzniemy.

Zakażenie objawia się najczęściej:

 • świądem
 • mrowieniem
 • wystąpieniem zmian skórnych w okolicach ust oraz nosa

Niestety, wirus opryszczki może też wywołać naprawdę poważne komplikacje zagrażające naszemu zdrowiu, a nawet życiu. Jeśli zauważysz, że stałeś się nagle wrażliwy na światło i bolą cię oczy, być może wirus zaatakował śluzówki oczu, co może doprowadzić do zapalenia rogówki, a nawet do ślepoty! Nie lekceważ opryszczki i wykonaj Test Obciążeń, który kompleksowo określi stan Twojego zdrowia. Dzięki temu poznasz przyczyny dolegliwości i je wyeliminujesz.

Daria z Łodzi, 30 lat

„Opryszczkę miałam od kilku lat. Zawsze pechowo nasilała się w przeddzień ważnych spotkań towarzyskich jak Wigilia, Sylwester czy długo wyczekiwane urodziny. Nienawidziłam się za to jak wyglądałam i jak się czułam. Byłam wiecznie zła i zdołowana. Nie miałam ochoty spotykać się z przyjaciółmi, wciąż myślałam o tym, że każdy patrzy na moją opryszczkę, a nie na mnie. Stosowałam różne maści, ale problem wciąż wracał. Któregoś dnia pokłóciłam się z narzeczonym, który wygarnął mi moje humory. Oczywiście była to znów konsekwencja opryszczki. Doszło do tego, że prawie odwołaliśmy ślub. To był punkt zwrotny mojej walki z opryszczką. Narzeczony poradził mi bym poszła wykonać test, który określa stan całego organizmu, dzięki czemu można ustalić przyczyny opryszczki, a następnie dobrać indywidualną kurację.”

Specjalistka radzi

„Wirus opryszczkowy przenosi się drogą kropelkową, przez dotyk lub kontakt seksualny. Ponieważ choroba często przebiega bezobjawowo, wiele osób może być zakażonych nieświadomie i zarażać innych nawet wtedy, kiedy nie występują u nich szpecące zaczerwienienia. Szacuje się, że nawet 80 proc. z wielu milionów zakażonych nie wie, że jest nosicielami opryszczki. Można próbować uniknąć zakażenia wirusa. Jednak jest to tak trudne, że właściwie niemożliwe. Wirus HSV przenosi się bowiem drogą kropelkową, przez dotyk oraz kontakt seksualny. Źródłem zakażenia mogą być ręczniki, naczynia, czy sztućce. Gdy ma się opryszczkę, można przenieść wirusa z jednej części ciała na drugą: na przykład z ust na gałkę oczną. Żeby zapobiec chorobie, należałoby również unikać wyziębienia organizmu: odmówić sobie kąpieli w chłodnym morzu, na basenie, unikać spacerów w chłodniejszy dzień. Aby zapobiec powikłaniom opryszczki należy wykonać Test Obciążeń Organizmu. Powodem powstawania opryszczki mogą być również obciążenia organizmu, takie jak toksyny, metale ciężkie, grzyby, czy pasożyty. Test Obciążeń kompleksowo oceni stan Twojego zdrowia”.- Weronika Łapińska, Specjalistka Revitum.

Szybko i łatwo pozbądź się opryszczki

Test Obciążeń jest jedynym dostępnym narzędziem, które umożliwia kompleksowe podejście do objawów i prawidłowe rozpoznanie choroby. Celem testu jest określenie stanu zdrowia układu odpornościowego i poziomu funkcjonowania organów wewnętrznych. Na tej podstawie można określić przyczynę występowania opryszczki, wychodząc poza klasycznie stosowaną analizę objawów. Na bazie wniosków sporządzana jest kuracja, która w 80-90% przypadków prowadzi do całkowitego usunięcia objawów i przyczyn schorzenia. Wykonanie Testu Obciążeń pozwala na ukazanie całego stanu organizmu i procesów w nim zachodzących. Test Obciążeń trwa niecałe 45 minut i jest całkowicie bezbolesny.

Przydatne linki: Test Obciążeń


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Kupon na wizytę w revitum 250x250

Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.5 Odpowiedzi na Opryszczka może dotyczyć nawet 90 proc. społeczeństwa! Sprawdź jak się jej pozbyć na długo!

 1. Kasiaa pisze:

  Mam bardzo czesto problemy z opryszczka warg. Poradzcie mi:/

 2. Natalka pisze:

  Hej. ja mam zajady i opryszczki,wyglądało to okropnie. gdzie moge zrobic ten test?

 3. Madzia pisze:

  Witam! Ja mam 20 lat a zimno od 7 roku życia…ile sposobów już wypróbowałam to moje…do tego stopnia że jak zaczyna wychodzić to po objawach czasami udaje mi się rozpoznać co z tego będzie i co poradzić-czy maść czy alkohol czy perfumy czy przebijanie czy cebulę…, warto wyprobowac test?

 4. Malaga pisze:

  a co ja mam zrobic?? własnie dopadło mnei to paskudztwo a za 3 dni mam rozmowe o prace. Da sie cos zrobic w tak krótkim czasie??

 5. Paris pisze:

  Nie ma na to chyba sposobu. Męczę się już 3 tydzień i na dodatek mam na na nosie i w nosie, zwykle na ustach mis ie pojawia ale teraz ból jest nie do wytrzymania. Poprosze ten test,ostatnia nadzieja chybna:/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>