Choroby płuc – nie walcz z objawami, pokonaj przyczyny

Zapalenie płuc jest bardzo ciężką chorobą, a mimo to często jest przez nas bagatelizowane i lekceważone. Objawy, które do złudzenia przypominają zwykłe, przechodzące po kilku dniach przeziębienie lub grypę mogą zmylić każdego. I dlatego właśnie ta choroba jest tak groźna. Złe leczenie zapalenia płuc, jakie może wystąpić przy pomyleniu go z czymś innym, może mieć poważne konsekwencje i niemiłe skutki dla naszego zdrowia.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się jak szybko rozpoznać zapalenie płuc:

W skrajnych przypadkach zapalenie płuc może nawet doprowadzić do śmierci chorego. A wystarczy zrobić Test Obciążeń Organizmu i poznać przyczyny ciągłych chorób płuc.

Zapalenie płuc a zapalenie płuc

Symptomy zapalenia płuc często mylone są z objawami grypy. Jednak trudno się temu dziwić. Objawy jakie przejawia zapalenie płuc to bóle stawów i mięśni, nasz organizm zaczyna słabnąć i czujemy coraz większe duszności, często mamy do czynienia z gorączką, czasami dochodzącą nawet do 40 stopni. Przy zapaleniu płuc normalne są również dreszcze oraz duża potliwość, a także kaszel – często suchy. Z takimi objawami wykonanie Testu Obciążeń Organizmu powinno być pierwszym krokiem w kuracji.

Jednak zapalenie płuc to nie jest jedna, konkretna choroba. Rodzaj zapalenia płuc zależny jest od tego, co je wywołało. Jeżeli do zwykłych objawów zapalenia płuc dochodzi także silne, bolesne kłucie klatki piersiowej, a czasami nawet krwioplucie wtedy mamy do czynienia z bakteryjnym zapaleniem płuc. Inną groźną odmianą zapalenia płuc jest wirusowe zapalenie płuc. Takie zapalenie płuc cechuje się dwuetapowym przebiegiem. Na początku choroba przebiega w sposób podobny do zwykłego zapalenia płuc, a wiec typowymi objawami są złe samopoczucie, bóle głowy oraz mięśni, ogólne osłabienie i wysoka garączka. W kolejnej fazie stan zdrowia znacznie się pogarsza, pojawiają się duszności w klatce piersiowej oraz męczący, suchy kaszel.

Kolejnym, częstą chorobą jest mykoplazmatyczne zapalenie płuc. Dotyka ono najczęściej ludzi młodych, którzy mieszkają i stale przebywają w dużych skupiskach ludzi, jak np. akademikach czy internatach. Mykoplazmatyczne zapalenie płuc wywołują pneumokoki, a sama choroba często trwa nawet kilka tygodni. Z tego powodu może być mylona z przewlekła grypą. Objawami mykoplazmatycznego zapalenia są osłabienie organizmu, suchy kaszel oraz niewysoka gorączka. Sam przebieg choroby jest bardzo łagodny, aczkolwiek sama choroba potrafi trwać bardzo długo.

Test Obciążeń Organizmu w kuracji płuc

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Test Obciążeń Organizmu to metoda diagnostyczna, która jest w stanie wskazać przyczyny chorób i na nich skupić twoją uwagę. Dlaczego? Otóż ludzie zazwyczaj walcząc z chorobami skupują się jedynie na ich objawach. Katar ustąpił? Gorączka przeszła? Kaszel zniknął? Znaczy, że dolegliwość minęła, prawda? Nie, nie prawda. Jedyne co minęło to znaki naszego organizmu, że coś w nas samych jest nie tak. Aby skutecznie pozbyć się choroby, należy pozbyć się jej przyczyn. Tym właśnie są obciążenia – przyczynami chorób. Mogą to być grzyby, toksyny, reakcje autoimmunologiczne, braki minerałów i witamin czy problemy z trawieniem glutenu. Test trwa 45 minut, wyniki otrzymujesz od razu, a specjalista ci je wyjaśni oraz zaleci indywidualną formę kuracji oczyszczającej.

Test Obciążeń jest uznawany za jeden z najlepszych nieinwazyjnych sposobów diagnostyki na świecie. Samo przeprowadzenie testu jest całkowicie bezbolesne. Nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Sam możesz zweryfikować skuteczność tej metody poprzez sprawdzenie swoich wyników na ponownym teście kontrolnym po kuracji!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>