Czy Masz Problemy z Torbielą ?

Czy zdajesz sobie sprawę, z tego że mdłości, osłabienie, zaburzenia miesiączkowania czy ból w dolnej części brzucha nie biorą się znikąd? Mogą to być objawy torbieli, która rozwija się w Twoim organizmie. Nie lekceważ zagrożenia. Sprawdź, jak możesz sobie pomóc!

Torbiel to określenie na patologiczną przestrzeń w organizmie. Składającą się zazwyczaj z jednej lub kilku komór wypełnionych płynem. Najczęściej pojawiająca się torbiel to ta na jajniku, mogąca powodować zagrożenie dla zdrowia kobiety i torbiel galaretowata występująca w okolicach torebek stawowych i ścięgien.

Objawy torbieli jajnika, czyli na co zwracać uwagę:

W przypadku dużej torbieli, może występować:

 • ostry ból podbrzusza
 • uczucie ucisku na pęcherz
 • kłopoty z wypróżnianiem się
 • Gorzej sytuacja się ma wtedy, gdy torbiel rozwija się zupełnie bezobjawowo, lub daje niecharakterystyczne objawy, takie jak:
  pobolewania podbrzusza czy też mdłości. Dlatego tak ważna jest diagnostyka pod kątem torbieli.

  Powstaje pytanie: Dlaczego jedna osoba ma torbiel a inna jej nie ma? Co może być przyczyną powstawania torbieli?

  Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ani uniwersalna. Ponieważ każdy organizm jest inny. Jednak jest kilka elementów wspólnych, które znacząco wpływają na powstawanie torbieli. Jedną z przyczyn powstawanie torbieli są toksyny i metale ciężkie zalegające w naszych organizmach.

  Toksyny to jedne z głównych obciążeń organizmu, które wpływają na powstawanie torbieli.
  Zazwyczaj, toksyny wnikają do naszego organizmu z pożywienia, powietrza czy na przykład wypełnień amalgamatowych w zębach.

  Co więcej, toksyny w dużych ilościach są wydzielane przez grzyby mieszkające w naszych jelitach. Dlatego jeżeli masz ciągle apetyt na słodkie rzeczy, jesteś ciągle zmęczona lub masz biały nalot na języku możesz podejrzewać u siebie ponadnaturalny rozwój grzybów Candida. A stąd już tylko krok do wydzielania przez te grzyby toksyn.

  Co wspólnego mają toksyny i torbiele?

  Jeżeli ilość toksyn w organizmie jest bardzo duża, to przeciążona nimi wątroba nie jest w stanie zapewnić pełnego odrutwania. Toksyny, które nie są usunięte z organizmu dostają się do komórek i narządów powodując stany zapalne i blokując funkcje organów. W konsekwencji zatrucia organizmu powstają torbiele.

  Mam torbiel – Co dalej?

  Po pierwsze trzeba zacząć od bezinwazyjnej diagnostyki, która sprawdzi co jest przyczyną torbieli. Można to zrobić za pomocą Testu Obciążeń Organizmu. Test wykryje wszystkie obciążenia organizmu, które ukrywają się wewnątrz nas.

  Test Obciążeń jest jedynym dostępnym narzędziem, które umożliwia kompleksowe podejście do objawów i prawidłowe rozpoznanie choroby. Celem testu jest określenie sprawności układu odpornościowego i poziomu funkcjonowania organów wewnętrznych. Na tej podstawie można określić przyczynę choroby, wychodząc poza klasycznie stosowaną analizę objawów. Test Obciążeń skutecznie diagnozuje większość obciążeń organizmu, takich jak grzyby, pasożyty, metale ciężkie, toksyny, reakcje autoimmunologiczne, boreliozę.

  Tylko usuwając przyczyny dolegliwości, usuniemy również objawy

  Wykonanie Testu Obciążeń pozwala na ukazanie całego stanu organizmu i procesów w nim zachodzących. To narzędzie umożliwia kompleksowe podejście do objawów, co zwiększa szansę na prawidłowe ustalenie choroby, w tym także jej przyczyn. Do jego przeprowadzenia nie są potrzebne żadne dane dotyczące historii choroby pacjenta.

  Test Obciążeń jest uznawany za jeden z najlepszych nieinwazyjnych sposobów diagnostyki na świecie. Samo przeprowadzenie testu jest całkowicie bezbolesne. Nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Sam możesz zweryfikować skuteczność tej metody poprzez sprawdzenie swoich wyników na ponownym teście kontrolnym po kuracji!

  Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest „Trwała Witalność i Zdrowie”.

  W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.  6 Odpowiedzi na Czy Masz Problemy z Torbielą ?

  1. wirginia pisze:

   mam dużą torbiel beckera schodzącą do głowy przyśrodkoej
   mięśnia brzuchatego łydki: 11,2×2,1 cm.

  2. nikola pisze:

   Polecam revitum w warszawie badanie krwi i kuracje.maja cudownych specjalistow w medycynie

  3. nikola pisze:

   Ja u nich wyleczylam torbiel w revitum.oczywiscie przyjelam kuracje troche to trwalo ale jej nie mam!dobrze ze za takie osrodki gdzie pracuja ludzie z powolaniem i oferuja naturalne leczenie a nie chemie z apteki.personel maja bardzo kompetetny i mozna sie duzo dowiedziec nie sa to zwykli lekarze

  4. monika pisze:

   mam pytanie niedAWNO PEK MI TORBIEL CZY MOGA POJAWIAC SIE NASTEPNE I CO MOGE ROBIC

  5. Ramona pisze:

   Witam Serdecznie ,
   Bardzo proszę o jakąś informację ,poradę itp,ponieważ mam obawy i boję się co to może być ,parę dni temu zauważyłam w jamie ustnej małą kulkę wygląda jak balonik bo mam wrażenie jakby to było przeźroczyste a w środku widać coś ciemniejszego ,jest to w dolnej części jamy ustnej nie na dziąsle tylko wewnętrznej stronie polizka całkiem na dole ,dodam że to mnie nie bolące .. bardzo proszę o odpowiedź bo się strasznie boję.
   Pozdrawiam

  6. mirka pisze:

   Mam pytanie. Mialam miec zabieg dzisiaj, ale ze dostalam nastepna miesiaczke po 5 dniach od ostatniej, przesunieto mnie na inny termin.Lekarz wcale mnie nie zbadal, mimo ze powiedzialam ze boli mnie dol brzucha,Czy to mozliwe ze w tak krotkim czsaie mozna dostac nastepna miesiaczke, moze to pekl mi torbiel. Mam torbiele czekoladowate i dzwigam . Prosze o meillle

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>