Upławy – krępująca przypadłość, która zagraża każdej kobiecie

U 60 – 80 proc. kobiet zgłaszających się do lekarza z upławami diagnozuje się zakażenie bakteryjne. W prawie 90 proc. przypadków chorobę powodują drożdżaki. Dowiedz się, jak możesz zapobiegać infekcjom narządów rodnych!

upławy2Upławy najczęściej powstają w wyniku infekcji w obrębie układu moczowo-płciowego. Wywołują je różnego typu bakterie, wirusy i grzyby. Oznaką tej dolegliwości jest zmiana koloru i zapachu wydzieliny z pochwy. Biaława, brunatna, o nieprzyjemnym, “rybim” zapachu może świadczyć o pojawieniu się infekcji bakteryjnej czy grzybiczej. W celu określenia realnych przyczyn upławów warto wykonać Test Obciążeń.

Upławy mogą wskazywać na istnienie w organizmie stanu chorobowego, np.:

  • stanu zapalnego szyjki macicy
  • stanu zapalnego przydatków
  • nadżerki
  • polipów narządu rodnego
  • choroby przenoszonej drogą płciową
  • zmian nowotworowych narządu rodnego

Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jaki wpływ na organizm mają szkodliwe substancje:

Upławy były problemem pani Katarzyny z Warszawy

Nie mogłam sobie z nimi dać rady! Zapalenia ciągle wracały, mimo różnych leków, na które wydałam fortunę. To było bardzo niekomfortowe i denerwujące. I ten przykry zapach! Zaczęłam szukać innych rozwiązań, brałam jakieś ziółka, ale też nic. Znajoma z pracy poleciła mi test, który może mi pomóc w wyleczeniu moich dolegliwości. Okazało się, że mam poważną grzybicę. Specjalista Revitum doradził mi kurację, po której przestałam mieć upławy. Czuję się też znacznie lepiej: mam więcej energii, mniej choruję.

“Oprócz codziennego dyskomfortu i nieprzyjemnych objawów upławy mogą wskazywać na znaczne osłabienie organizmu, np. grzybami Candida.W celu wdrożenia właściwej kuracji niezbędnej jest postawienie diagnozy, która określi przyczyny dolegliwości. Test Obciążeń Organizmu może pomóc w znalezieniu obciążeń organizmu oraz ułatwić dobranie kuracji, która pomoże w pozbyciu się tego problemu” – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Test Obciążeń może pomóc w rozwiązaniu problemów z upławami. Szerokie możliwości diagnostyczne pozwolą na określenie przyczyn dolegliwości. Jego nieinwazyjna i bezbolesna formuła pomoże w określeniu stanu narządów wewnętrznych i potencjalnych obciążeń (grzybami, pasożytami czy toksynami).

Aby wykonać Test w Revitum nie potrzeba wiele czasu – wystarczy ok. 45 min. Po jego wykonaniu specjalista Revitum omówi wyniki i dobierze kurację, która wzmocni siły organizmu oraz pozwoli trwale pozbyć się problemu upławów. Dzięki Testowi Obciążeń możliwie jest określenie stanu całego organizmu oraz wzmocnienie go w tych obszarach, które są słabsze. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom możliwe jest powstrzymanie rozwoju oraz trwałe pozbycie się groźnych dla zdrowia grzybów i pasożytów. Kuracja w Revitum nie wymaga żadnych ograniczeń w dotychczasowym sposobie życia: nie ma konieczności przechodzenia na dietę ani rezygnowania z aktywności fizycznej.

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>