Upławy – nie walcz z objawami, pokonaj przyczyny

Upławy, czyli nieprawidłowa wydzielina z pochwy, to jeden z najczęstszych powodów niepokoju wśród kobiet. Nic w tym dziwnego, w końcu układ moczowy jest jednym z najważniejszych układów usuwającym toksyny, a o ważnej funkcji układu rozrodczego wspominać nawet nie trzeba.

Zazwyczaj występowanie upławów alarmuje nas o występowaniu infekcji układu moczowo-płciowego, jednak nie zawsze tak jest. Czasami upławy to przejaw zachodzących zmian w organizmie kobiet, co jest całkowicie normalne. Kiedy już zauważymy dziwną wydzielinę z pochwy, nie powinno wpadać się w panikę ale lekceważenie upławów też nie jest dobrym pomysłem. Należy jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu, który wskaże nam przyczyny takiego stanu, a specjalista zaleci odpowiednią formę kuracji. Należy pamiętać, iż przykry oraz nietypowy zapach okolic intymnych, połączony z upławami, prawie zawsze oznacza jakieś zakażenie.

Jakie upławy są niepokojące?

Niepokojące są każde upławy z pochwy, które nie wyglądają zwyczajnie i naturalnie. Nieprzyjemny zapach oraz upławy o różnej konsystencji czy wyglądzie to zawsze znak, iż dzieje się coś niedobrego. Takie objawy zazwyczaj oznaczają występowanie jakiejś infekcji okolic intymnych.

Białe upławy o gęstej konsystencji

Upławy o konsystencji serowatej czy też konsystencji twarożku to objaw rozwijającej się grzybicy pochwy, powodowanej przez drożdżaki z rodziny Candida. Przy grzybicy pochwy jednym z objawów są właśnie takie objawy, ale także świąd i pieczenie pochwy oraz sromu, a czasem nawet bóle. Nagminne są bóle przy oddawaniu moczu oraz podczas stosunku płciowego. Czasami obserwuje się rzadkie i wodniste upławy.

Szaro-białawe upławy połączone z “rybim zapachem”

Ten rodzaj upławów może oznaczać iż cierpisz na waginozę bakteryjną. Waginoza bakteryjna w głównej mierze polega na zaburzenie flory mikrobiologicznej w pochwie. Polega to na znacznej redukcji “dobrych” bakterii przy równoczesnym niekontrolowanym przyroście bakterii, które szkodzą organizmowi. Taka zmiana jest groźna głównie z tego powodu, iż korzystne bakterie odpowiadają za naturalną ochronę pochwy odpowiednio zakwaszając jej środowisko, chroniąc tym samym przed innymi bakteriami.

Żółto-zielone upławy o dość ostrym zapachu

Objawy te często występują podczas zakażenia pasożytem zwanym rzęsistkiem pochwowym, a rzęsistkowica, choroba jaką powoduje pasożyt, przenoszona jest głównie drogą płciową i mężczyźni, mimo nazwy pasożyta, też mogą się nią zarazić. Objawy jakie występują przy tej chorobie, to oczywiście opisane już upławy, które są pieniste, obfite i ostro pachną. Inne to pieczenie i świąd umiejscowione w pochwie, silne parcie na pęcherz i bóle podbrzusza. Test Obciążeń Organizmu wykrywa tak przyczyny upławów jak i pasożyty, które sprytnie kryją się w naszym organizmie.

Przyczyny upławów wykryje Test Obciążeń Organizmu

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Wymienione tutaj nieprawidłowe upławy to oczywiście tylko czubek góry lodowej, te najczęściej występujące. Przyczyny jakichkolwiek nienaturalnych upławów może wykryć Test Obciążeń Organizmu. Znaczy to, ze po teście od razu dowiesz się co wywołuje twoje dolegliwości i z czym powinnaś zacząć walczyć. Bo usunięcie upławów, a więc objawów choroby, jak i samej choroby wiąże się z usunięciem z organizmu obciążeń – przyczyn chorób. Jest to skuteczna walka z wszelkimi dolegliwościami. Skupianie się na objawach nie pomaga na dłuższą metę, gdyż symptomy choroby mogą zniknąć ale to, co ją powodowało wciąż w nas się ukrywa i dolegliwość w końcu znów powróci. Dlatego właśnie walka z przyczynami jest tak ważna.

Test Obciążeń jest uznawany za jeden z najlepszych nieinwazyjnych sposobów diagnostyki na świecie. Samo przeprowadzenie testu jest całkowicie bezbolesne. Nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Sam możesz zweryfikować skuteczność tej metody poprzez sprawdzenie swoich wyników na ponownym teście kontrolnym po kuracji!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>