Polacy nie radzą sobie z zaparciami!

Szokujące dane: co roku w Polsce sprzedaje się 20 mln opakowań leków na zaparcia! Sprawdź, jak walczyć z tą częstą dolegliwością.

stk61409corWedług dr n. med. Włodzimierza Zycha z Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii w Warszawie problem zaparć dotyczy 20 – 30 proc. osób. Częściej z tą dolegliwością muszą się mierzyć kobiety niż mężczyźni. Zaparcia to również problem osób starszych oraz cierpiących na inne, powiązane dolegliwości.

Masz zaparcia? To może być poważna choroba!
Zaparciem określa się zmniejszoną liczbę wypróżnień (ok. 2 – 3 razy w tygodniu), ale również problemy z codzienną defekacją: nadmierne parcie, uczucie niepełnego wypróżnienia czy oddawanie suchego stolca.

Zaparcia są często sygnałem, że z organizmem dzieje się coś złego.
Zmiana wyglądu stolca może wskazywać na nowotwór, który zawęża obwód jelit. Ta krępująca dolegliwość może być również związana z niedrożnością jelit oraz zatruciem. Zaparcia występują również u osób cierpiących na zaburzenia hormonalne (np. niedoczynność tarczycy) czy neurologiczne (jak choroba Parkinsona czy uszkodzenia rdzenia kręgowego). Dla ustalenia przyczyn dolegliwości konieczne jest poznanie stanu całego organizmu. Pomocny w tym będzie Test Obciążeń.

Masz zaparcia? To może być oznaka wysokiego stężenia szkodliwych substancji w organizmie. Zobacz nasz film i dowiedz się więcej:

O swoich dolegliwościach opowiada pan Jan z Krakowa (60 l.)

Z zaparciami walczę od lat. Nic mi nie pomagało: zioła, znachorzy… Brałem różne leki, ale tylko zniszczyły mi wątrobę i nic się nie zmieniało. Każde wypróżnienie to była tortura! W końcu odważyłem się i powiedziałem żonie, że mam taki problem. Ona przypomniała sobie, że jest taki test, który może pomóc w oczyszczeniu organizmu. Poszedłem i rzeczywiście: wyszło, że mam bardzo duże stężenie toksyn we krwi. Dostałem kurację, która mi pomogła. Dzisiaj załatwiam się normalnie, bez bólu. Bardzo się cieszę, że skorzystałem z tego testu.

Specjalista Revitum o zaparciach

Zaparcia, choć często powodujące duży dyskomfort i utrudniające codzienne funkcjonowanie, są jedynie objawem często poważniejszych schorzeń. Dlatego nie warto zwlekać z diagnostyką. Kompleksowe badanie stanu organizmu, jakim jest Test Obciążeń Organizmu może dać odpowiedź na pytanie o realne źródło problemu i być postawą do rozpoczęcia kuracji przywracającej do zdrowia” – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Test, który wskaże źródło choroby
Zaparcia to złożony problem zdrowotny, którego rozwiązanie musi być poprzedzone uzyskaniem całościowego obrazu pracy narządów wewnętrznych. Temu właśnie służy Test Obciążeń, który w sposób bezinwazyjny i bezbolesny pozwala określić stan organizmu. Przyczyną zaparć mogą być nagromadzone w ciele toksyny i grzyby, które negatywnie wpływają na sprawność jelit. Test jest wykonywany przez specjalistów Revitum, którzy następnie dobierają indywidualną kurację wspomagającą oczyszczanie organizmu, a w rezultacie pozbycie się problemu zaparć.

Wykonanie Testu Obciążeń pozwala na ukazanie całego stanu organizmu i procesów w nim zachodzących. To narzędzie umożliwia kompleksowe podejście do objawów, co zwiększa szansę na prawidłowe ustalenie choroby, w tym także jej przyczyn. Test Obciążeń daje taką możliwość i co więcej, sprawdza przy tym stan całego układu odpornościowego. Do jego przeprowadzenia nie są potrzebne żadne dane dotyczące historii choroby pacjenta co jeszcze zwiększa wiarygodność tej metody.

Wykonując Test Obciążeń robisz krok w kierunku zdrowia.


Przydatne linki:
Test Obciążeń
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ
Sprawdź gdzie w Twojej okolicy jest Revitum – Kliknij TUTAJ

Zadzwoń na Ogólnopolską Rejestrację.
Umów się na wizytę do jednej z 20 Placówek Revitum w całym kraju.
Telefon 222 502 888

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>