Nie lekceważ zatruć! Mogą być początkiem poważnej choroby!

Nawracające zatrucia pokarmowe to niekoniecznie wynik niewłaściwej diety – odpowiedzialne za to mogą być różne toksyny, które na co dzień atakują nasz organizm.

zatruciaToksynami, czyli szkodliwymi substancjami, które regularnie wnikają do naszego organizmu, odpowiedzialnymi za zatrucia mogą być np.:

  • Campylobacter jejuni
  • Salmonella
  • Escherichia coli O157:H7 (EHEC)

Patogeny te, jeśli się z nimi nie walczy odpowiednimi metodami, mogą doprowadzić do tak poważnych chorób jak zespół Guillaina-Barrégo czy zespół hemolityczno-mocznicowy. Walka z tymi toksynami jest o tyle trudna, że mogą być obecne we wszystkich pokarmach, które na co dzień spożywamy, możemy się ich nabawić również poprzez nieumycie rąk. W dobie genetycznie modyfikowanej żywności, często niejasnego pochodzenia, mogą być one dostępne dosłownie wszędzie.

Niezwykle pomocny może więc okazać się Test Obciążeń, który pozwoli dowiedzieć się, jaka jest prawdziwa przyczyn zatruć pokarmowych dotykających nasz organizm.

Zobacz film i przekonaj się, dlaczego całościowa diagnostyka organizmu jest ważna dla zdrowia:

Z zatruciami walczyła pani Janina z Zielonej Góry

Zatrułam się jak każdy, wiele razy w życiu. Jednak prawdziwy problem pojawił się, gdy zatrucia zaczęły pojawiać się częściej. Myślałam, że to przez jedzenie – wiadomo, człowiek bywa tu i tam, nieraz musi zjeść szybko, bo gdzieś się spieszy, nie zawsze uważa na to, co je. Ale wymioty i biegunka nie dawały mi spokoju. Wiadomo, jak to jest, gdy ma się problemy żołądkowe – człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonować, nie mówiąc o pracy. A ja w pewnym momencie miałam tak co 2-3 dni. Gdy żadne leki polecane przez lekarzy ani na domowe sposoby nie przynosiły rezultatu, znalazłam w internecie wzmiankę o Teście, który wykrywa przyczyny tak częstych zatruć. Bałam się, ale spróbowałam – okazało się, że Test bardzo mi pomógł, wykonanie go nic nie bolało, za to dowiedziałam się, jak groźne toksyny były obecne w moim organizmie. Specjalista zastosował odpowiednią kurację, dzięki której szybko wróciłam do siebie i dziś problemy z zatruciami są już tylko odległym wspomnieniem.

Zatrucia pokarmowe niemal automatycznie kojarzymy z niewłaściwym odżywianiem się. To błąd, bo ich przyczyna może leżeć zupełnie gdzie indziej – w toksynach od dawna obecnych w naszym organizmie. Test Obciążeń Organizmu pozwoli nam dowiedzieć się, czy i jak są one w nim obecne – stwierdza Specjalistka Revitum, Weronika Łapińska.


Test Obciążeń to narzędzie nowoczesne, całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Pomaga ono w precyzyjny sposób określać prawdziwą przyczynę naszych dolegliwości i ustalić kurację najodpowiedniejszą dla naszego organizmu. W odnalezieniu toksyn powodujących zatrucia, znajdujących się głęboko w naszym organizmie i trudnych do wykrycia, może być szczególni pomocne. Pozwoli nam również ustrzec się poważnej choroby, która mogłaby zaatakować nasz organizm, jeśli byśmy o niego we właściwy sposób nie zadbali.

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>