Wykrywaj i zwalczaj śmiertelnie groźne bakterie!

Czy wiesz, że pomiędzy opuszkami palców i nadgarstkiem mieszka pomiędzy 2 a 10 milionów bakterii. Miliony bakterii ukrywają się pod zegarkiem, bransoletką. Pod Twoją obrączką jest tyle bakterii ile ludzi w całej Europie. Niektóre z nich są groźne dla zdrowia i życia!

bakterieBakterie to najprostsze jednokomórkowe organizmy, występujące we wszystkich środowiskach. Można je znaleźć w wodzie, powietrzu czy glebie. Nie sposób żyć obok nich. Każdy z nas w mniej lub bardziej świadomy sposób doświadcza obcowania z bakteriami. Niestety niektóre z nich są groźne nawet dla życia ludzkiego!

Tężec i salmonella

Do popularnych bakterii wytwarzających toksyny możemy zaliczyć salmonellę, czy tężec. Zakażenia oraz zatrucia bakteryjne mogą mieć bardzo poważne skutki dla naszego organizmu. Jeżeli podejrzewasz u siebie zakażenie bakterią – ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie!

„Tężec to niebezpieczna choroba zakaźna wywołana przez jady laseczki tężcowej, bardzo rozpowszechnionej w glebie, kurzu i wodzie. Jest to choroba bardzo groźna – około połowa chorych na tężec umiera pomimo leczenia. Do rany wraz z brudem i ziemią wnikają zarazki powodujące tężec. Natomiast salmonella to bakteria pasożytująca w jelitach. Do ludzkiego organizmu dostaje się poprzez zakażone mięso, ale salmonella może również bytować na jajkach. Te dwie niezwykle groźne odmiany bakterii mogą doprowadzić nas nawet do śmierci, dlatego tak ważne jest wykonanie Testu Obciążeń Organizmu, który w szybki i łatwy sposób określi przyczynę naszych dolegliwości i pomoże je wyeliminować.”  Weronika Łapińska, specjalista Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum.

Bakterie pneumokoki- śmiertelne niebezpieczeństwo

Infekcje wywoływane przez pneumokoki stanowią jeden z poważniejszych problemów zdrowia publicznego. Bakterie te mogą być przyczyną groźnych dla życia i zdrowia chorób, takich jak zapalenie płuc, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych czy sepsa, z powodu których co roku na świecie umiera ok. 1,6 miliona osób. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) umieściła infekcje pneumokokowe, obok malarii, na pierwszym miejscu listy chorób zakaźnych, których zwalczaniu oraz zapobieganiu należy nadać najwyższy priorytet. O zakażeniach pneumokokowych mówi się często w kontekście zagrożenia, jakie stanowią dla najmłodszych dzieci. Warto jednak pamiętać, że pneumokoki są groźne także dla osób starszych i przewlekle chorych, stanowiąc poważny czynnik wywołujący bakteryjne zapalenie płuc u dorosłych, które w 7 procentach przypadków kończy się śmiercią. Szacuje się, że pneumokoki odpowiedzialne są także za 50 procent bakteryjnych zapaleń opon mózgowo-rdzeniowych w tej grupie osób, ze śmiertelnością wynoszącą nawet 30 procent. Poziom nosicielstwa pneumokoków jest wysoki i waha się od 5-10 procent u zdrowych dorosłych do 20-60 procent u zdrowych dzieci. Do infekcji dochodzi drogą kropelkową lub poprzez bezpośredni kontakt z nosicielem.

Sprawdź czy nie jesteś zarażony groźną bakterią

„Pierwsze bóle kręgosłupa zaczęłam odczuwać rok temu. Na początku bóle nie były niepokojące. Po pewnym czasie wybrałam się do lekarza. Neurolog stwierdził zapalenie korzonków i przepisał tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zalecone leczenie nie przynosiło żadnej poprawy, ból nasilał się coraz bardziej. Po kolejnej konsultacji zlecono tomograf komputerowy odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Badanie nic nie wykazało, więc w dalszej kolejności dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny. Okres oczekiwania na to badanie trwał aż cztery miesiące, a mój stan pogarszał się z każdym tygodniem. Chodzenie sprawiało mi wielką trudność, jednak cały czas starałam się normalnie funkcjonować. Lekarze uspakajali, że moje bóle spowodowane są wadą kręgosłupa, dyskopatią a nawet podejrzewali, że moje dolegliwości mają podłoże bólów urojonych. Dłużej na wyniki nie mogłam czekać i wybrałam się za radą znajomego na Test Obciążeń Organizmu, który kompleksowo wykrywa prawdziwe przyczyny dolegliwości. Straciłam pół roku i mnóstwo wycierpiałam, ale w końcu znalazłam rzeczywistą przyczynę moich problemów zdrowotnych.”- Ewelina, 31 lat.

Test Obciążeń Organizmu jest jedynym dostępnym narzędziem, które umożliwia kompleksowe podejście do objawów i prawidłowe rozpoznanie choroby. Celem testu jest określenie sprawności układu odpornościowego i poziomu funkcjonowania organów wewnętrznych. Na tej podstawie można określić przyczynę choroby, wychodząc poza klasycznie stosowaną analizę objawów. Na bazie wniosków sporządzana jest kuracja, która w 80-90 proc. przypadków prowadzi do całkowitego usunięcia objawów i przyczyn schorzenia. Test Obciążeń trwa 45 minut i jest bezbolesny.

Specjalnie dla czytelników „Zdrowie Plus” mamy kupon zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń do pobrania TUTAJ: 

Kupon na wizytę w revitum 250x250

 

Zadzwoń tel. 222 502 888 i dowiedz się więcej!

 

5 Odpowiedzi na Wykrywaj i zwalczaj śmiertelnie groźne bakterie!

 1. Miro pisze:

  odiwedzxalem w szpitalu bliska osobe , i chyba zarazilem sie tezcem:/,czuje sie fatalnie ,jak to sprawdzic czy jestem zarazony?

 2. Pati pisze:

  Jak wykryc te bakterie? podejrzewwam ze moje bole glowy wywolane sa jakimis bakteriami

 3. Agnieszka pisze:

  Jestem spod Gdańska, gdzie mam sie zglosic na test?

 4. przystojniak pisze:

  Serio bakterie sa az tak grozne ? Nawet smiertlenie grozne?

 5. Maria pisze:

  Czy istnieje możliwość identyfikacji Klebsiella oxytoca?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>