Boisz się, że to grzybica paznokci? Sprawdź jak się jej pozbyć!

Nie zdajemy sobie sprawy, że zmieniony wygląd paznokci jest już poważnym problemem medycznym. Grzybica jest zaraźliwa, atakuje całe rodziny i może przyczyniać się do powstawania innych chorób np. na tle alergicznym.

W latach 1997- 98 miało miejsce największe ogólnoeuropejskie badanie schorzeń stóp tzw. Projekt Achilles. Uczestniczyło w nim 20 krajów: w tym również Polska. Dermatolodzy przebadali w sumie ok. 40 tys. mieszkańców naszego kraju. Okazało się, że najczęstszym schorzeniem stóp Polaków jest właśnie grzybica paznokci. Autorzy Projektu Achilles określili grzybicę stóp jako chorobę. cywilizacyjną.”

Początkowo objawy grzybicy paznokci są niewidoczne
Grzybica paznokci często może zaczynać się bardzo niewielkimi objawami, które nierzadko są bagatelizowane. Warto więc od razu reagować nawet na drobne, niepokojące zmiany pojawiające się w okolicach paznokci. Nie zwlekajmy zatem z wykonaniem Testu Obciążeń, dzięki któremu można poznać prawdziwą przyczynę występowania grzybicy.

grzybica paznokciOBJAWY GRZYBICY PAZNOKCI:

 • pogrubienie i zażółcenie płytki paznokciowej
 • pojawienie się na niej nierówności i bruzd
 • wysoka łamliwość, kruszenie i rozwarstwianie się paznokci
 • odrywanie się paznokci od naskórka
 • zaczerwienienie się skóry wokół paznokci
 • pieczenie, swędzenie
 • pękanie i łuszczenie naskórka

Daria z Wrocławia, 27 lat
„Od kilku miesięcy borykałam się z tym wstydliwym problemem. Nie ma nic gorszego jak widoczna grzybica paznokci u rąk. Smarowałam 2 miesiące preparatem, który używała moja mama, jednak pozytywnych efektów nie było widać w ogóle. Następnie po wizycie u lekarza zakupiłam kolejny specyfik, który po stosowaniu przez dłuższy nie dał również efektów. Byłam już załamana psychicznie, nie chciałam wychodzić z domu i pokazywać się w towarzystwie. Któregoś dnia moja wiara w skuteczne wyeliminowanie problemu wróciła. Przyjaciółka powiedziała mi o teście, który określa stan całego organizmu, dzięki czemu można ustalić przyczyny problemów z grzybicą paznokci, a następnie dobrać indywidualną kurację.”

Specjalistka radzi:

„Grzybica paznokci jest chorobą, którą można skutecznie eliminować, nie warto więc z tym zwlekać. Częściej kandydoza atakuje paznokcie u stóp niż dłoni, co może być powodem, dla którego opóźniamy niesłusznie wizytę u specjalisty. Coś, co przez większość roku jest niewidoczne dla innych, wydaje się niezbyt dużym problemem, przynajmniej wzrokowo, prawdopodobnie dlatego też przywiązujemy mniejszą wagę do tego typu dolegliwości. Jest to jednak błąd, za który możemy ponieść konsekwencje w postaci zaostrzenia się objawów choroby. Żeby do tego nie dopuścić, warto jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu, który pomoże nam określić prawdziwe przyczyny dolegliwości.”- Weronika Łapińska, specjalistka Revitum.

LECZENIE GRZYBICY PAZNOKCI

Większość z osób dotkniętych tym schorzeniem nie zdaje sobie sprawy z tego, że najpierw należy poznać przyczynę powstawania grzybicy w naszym organizmie. Indywidualną przyczynę. Żeby poznać przyczynę należy wykonać test zwany Testem Obciążeń Organizmu, w Centrum Diagnostyki Revitum (20 placówek w całym kraju).

Test Obciążeń wskaże w jakiej kondycji jest nasz organizm, układ odpornościowy a także układy i narządy. Sprawdzi jakie jakie obciążenia organizmu wpływają negatywnie na nasze samopoczucie. Test Obciążeń określi co jest bezpośrednią przyczyną grzybicy. Co więcej, w trakcie jednego Testu, który trwa ok. 45 minut, jeżeli zajdzie taka potrzeba, specjalista dobierze indywidualną, naturalną kurację, która pomoże wyeliminować problem grzybicy z organizmu.

Test Obciążeń do tej pory wykonało ponad 120 000 osób w całym kraju.

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy – 40 zł na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Kupon na wizytę w revitum 250x250


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.


2 Odpowiedzi na Boisz się, że to grzybica paznokci? Sprawdź jak się jej pozbyć!

 1. Maria pisze:

  Dzień dobry, zmagam się z grzybicą paznokci od kilku lat. Proszę o informację czy test można wykonać w Krakowie.
  Maria

  • Redakcja pisze:

   Pani Mario,
   Dziękujemy za komentarz. Tak, Revitum ma również oddział w Krakowie. Więcej informacji udzielą Pani konsultanci już na Ogólnopolskiej Infolinii 222 502 888. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>