Boisz się, że to grzybica paznokci? Sprawdź jak się jej pozbyć!

Nie zdajemy sobie sprawy, że zmieniony wygląd paznokci jest już poważnym problemem medycznym. Grzybica jest zaraźliwa, atakuje całe rodziny i może przyczyniać się do powstawania innych chorób np. na tle alergicznym.

W latach 1997- 98 miało miejsce największe ogólnoeuropejskie badanie schorzeń stóp tzw. Projekt Achilles. Uczestniczyło w nim 20 krajów: w tym również Polska. Dermatolodzy przebadali w sumie ok. 40 tys. mieszkańców naszego kraju. Okazało się, że najczęstszym schorzeniem stóp Polaków jest właśnie grzybica paznokci. Autorzy Projektu Achilles określili grzybicę stóp jako chorobę. cywilizacyjną.”


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy (- 40 zł!) na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Początkowo objawy grzybicy paznokci są niewidoczne
Grzybica paznokci często może zaczynać się bardzo niewielkimi objawami, które nierzadko są bagatelizowane. Warto więc od razu reagować nawet na drobne, niepokojące zmiany pojawiające się w okolicach paznokci. Nie zwlekajmy zatem z wykonaniem Testu Obciążeń, dzięki któremu można poznać prawdziwą przyczynę występowania grzybicy.

grzybica paznokciGrzybica paznokci ma zazwyczaj następujące objawy:

  • pogrubienie i zażółcenie płytki paznokciowej
  • pojawienie się na niej nierówności i bruzd
  • wysoka łamliwość, kruszenie i rozwarstwianie się paznokci
  • odrywanie się paznokci od naskórka
  • zaczerwienienie się skóry wokół paznokci
  • pieczenie, swędzenie
  • pękanie i łuszczenie naskórka

Daria z Wrocławia, 27 lat
„Od kilku miesięcy borykałam się z tym wstydliwym problemem. Nie ma nic gorszego jak widoczna grzybica paznokci u rąk. Smarowałam 2 miesiące preparatem, który używała moja mama, jednak pozytywnych efektów nie było widać w ogóle. Następnie po wizycie u lekarza zakupiłam kolejny specyfik, który po stosowaniu przez dłuższy nie dał również efektów. Byłam już załamana psychicznie, nie chciałam wychodzić z domu i pokazywać się w towarzystwie. Któregoś dnia moja wiara w skuteczne wyeliminowanie problemu wróciła. Przyjaciółka powiedziała mi o teście, który określa stan całego organizmu, dzięki czemu można ustalić przyczyny problemów z grzybicą paznokci, a następnie dobrać indywidualną kurację.”

Kupon9

Specjalistka radzi:

„Grzybica paznokci jest chorobą, którą można skutecznie eliminować, nie warto więc z tym zwlekać. Częściej kandydoza atakuje paznokcie u stóp niż dłoni, co może być powodem, dla którego opóźniamy niesłusznie wizytę u specjalisty. Coś, co przez większość roku jest niewidoczne dla innych, wydaje się niezbyt dużym problemem, przynajmniej wzrokowo, prawdopodobnie dlatego też przywiązujemy mniejszą wagę do tego typu dolegliwości. Jest to jednak błąd, za który możemy ponieść konsekwencje w postaci zaostrzenia się objawów choroby. Żeby do tego nie dopuścić, warto jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu, który pomoże nam określić prawdziwe przyczyny dolegliwości.”- Weronika Łapińska, specjalistka Revitum.

Łatwy i szybki sposób na pozbycie się wstydliwej grzybicy paznokci
Tak naprawdę grzybica jest tematem tabu. Większość z osób dotkniętych tym schorzeniem nie zdaje sobie sprawy z tego, że wystarczy wykonać jeden Test Obciążeń Organizmu, aby dowiedzieć się jak sobie pomóc – i to na stałe. Test Obciążeń wskaże w jakiej kondycji jest nasz organizm, układ odpornościowy a także układy i narządy. Sprawdzi jakie jakie obciążenia organizmu wpływają negatywnie na nasze samopoczucie.

Co więcej, w trakcie jednego Testu, który trwa ok. 45 minut, jeżeli zajdzie taka potrzeba, specjalista dobierze indywidualną, naturalną kurację, która pomoże wyeliminować problem grzybicy z organizmu. Nie wystarczą maści, czy tabletki – one tylko usuwają na chwilę objawy. Trzeba usunąć przyczyny powstawania grzybicy!

Test Obciążeń do tej pory wykonało ponad 30 000 osób w całym kraju!

POBIERZ kupon promocyjny na Test Obciążeń TUTAJ

Test Obciążeń Organizmu wykonywany jest w pierwszym ogólnopolskim Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum. Gabinety Revitum znajdują się w każdym województwie, co umożliwia komfortowy dojazd do każdego z dwudziestu gabinetów.
Pamiętaj, że tylko usuwając przyczyny powstawania grzybicy usuniesz także objawy.


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy (- 40 zł!) na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>