Czemu Lepiej Zwalczać Przyczyny Niż Objawy Choroby?

Gdy czujemy ból koncentrujemy się na jego wyeliminowaniu. Wydaje się, że tak powinno być, ale ból jest zawsze objawem  dolegliwości a nie przyczyną.

Sytuacja pogarsza się kiedy dolegliwości ustępują tylko na chwilę, aby potem  powrócić ze zdwojoną siłą.  Może warto pomyśleć o usunięciu Przyczyny ? Są już opracowane metody wykrywania i usuwania Przyczyn chorób i dolegliwości.

Najczęściej dolegliwości nie mają związku z przyczyną choroby.

Lecząc objawy nie możemy mieć pewności, że wyeliminujemy przyczynę, czyli źródło naszego bólu. Mogą one wynikać ze zmęczenia, grypy, migreny lub pojawić się przy bólach zębów. Przyczyny mogą być różne i pochodzić z wielu źródeł. Leczenie bólu głowy nie musi oznaczać, że pozbędziemy się przyczyn bólu.

Jak znaleźć przyczyny?

Podstawą odnalezienia przyczyny choroby  jest zrozumienie mechanizmu powstawania choroby.

Skąd się biorą choroby? Z czego wynikają?

Schorzenia powstają wtedy gdy nasz organizm przegrywa starcie z MIKROORGANIZMAMI (pasożytami, grzybami, wirusami i bakteriami ) oraz TOKSYNAMI ( metale ciężkie, obciążenia chemiczne ), które obciążają nasz organizm. Nasze dolegliwości sygnalizują nas, że coś nie jest w porządku z naszym organizmem.

Najczęstszą przyczyną Naszych dolegliwości są Obciążenia Organizmu

Czym są  Obciążenia Organizmu ?

Są to przede wszystkim substancje chemiczne (toksyny), które wchłaniamy każdego dnia, chociażby ze spożywanym jedzeniem czy piciem oraz te powstające w wyniku przemiany materii organizmów pasożytujących. Substancje chemiczne  mogą występować wszędzie. Nasz organizm do pewnego stopnia potrafi bronić się sam, ale tylko wtedy kiedy ma do czynienia z niewielkimi ilościami. Czasem zawodzi i wtedy toksyny sieją spustoszenie w naszym organizmie.

Co powinniśmy zrobić, by ustrzec się przed działaniem toksyn i dowiedzieć się, co jest przyczyna naszej choroby?

Jest sposób, który pomoże nam odnaleźć i usunąć przyczyny

Odpowiedzią jest Test Obciażeń. Metoda już dostępna w Polsce. Daje możliwość kompleksowego rozpoznania  i usunięcia obciążeń z Naszego organizmu. Test pozwala określić sprawność poziomu funkcjonowania organów wewnętrznych a także  określenie obciążeń organizmu .  Jest to podstawa do określenia jakie są przyczyny CHOROBY.

P.S. Pobierając Teraz Kupon Na Test Obciążeń Oszczędzisz 40 zł i korzystasz z promocji  DZIECKO GRATIS !!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>