Guz jajnika – może zagrażać każdej kobiecie

Specjaliści ostrzegają: liczba kobiet, które co roku zmagają się guzem jajnika, stale rośnie! Bardzo duży wpływ na wzrost zachorowań ma związek z rosnącym zanieczyszczeniem środowiska oraz osłabieniem pracy układu odpornościowego. Dowiedz się więcej na ten temat.

guz jajnikaW Polsce guz jajnika to szósty co do częstości występowania złośliwy nowotwór dotykający kobiety. Może pojawić się w każdym wieku, jednak najczęściej jest on wykrywany u kobiet między 40 a 70 rokiem życia.
Guz jajnika to bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia i życia kobiety. Mimo wielu lat pracy nad wykryciem skutecznej metody diagnozy wciąż wiele kobiet dowiaduje się o zagrożeniu zbyt późno. Przyczyną jest brak swoistych objawów lub tez ich słaba intensywność. Można jednak wyróżnić objawy, które powinny wzbudzić niepokój i zmotywować do podjęcia działań w kierunku skutecznej diagnostyki:

  • wodobrzusze (u 30 proc. chorych)
  • częste parcie na mocz
  • bolesność w trakcie stosunku seksualnego
  • krwawienia międzymiesiączkowe
  • wzdęcia
  • uczucie ciężkości w jamie brzusznej

Boisz się o stan swojego zdrowia? Nie czekaj, już dziś zapisz się na Test Obciążeń.

Guz jajnika zagrażał pani Barbarze z Lublina

W mojej rodzinie było już kilka przypadków nowotworów, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Bardzo się bałam, że mi też się może przytrafić ta choroba, zwłaszcza, że miałam już problem z endometriozą i torbielą na jajniku. Zawsze starałam się dbać o swoje zdrowie, ćwiczyłam, jadłam zdrową, nieprzetworzoną żywność. Ale wiadomo, lęk pozostaje. Zastanawiałam się, co jeszcze mogę zrobić, żeby ustrzec się tego problemu zdrowotnego. W internecie przeczytałam, że jest test, dzięki któremu można w pełni sprawdzić stan swojego zdrowia. Zaciekawiłam się tym i uznałam, że warto spróbować. W Revitum dowiedziałam się wiele o stanie mojego zdrowia, dostałam również kurację, dzięki której czuję, że moje zdrowie się poprawiło. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.


Specjalista Revitum radzi

Lęk dotyczący zachorowania na guza jajnika to obecnie wbrew pozorom nie tylko problem dojrzałych kobiet. Zanieczyszczenia środowiska, długotrwały stres, to wszystko sprawia, że nasze organizmy słabną i są bardziej podatne na pojawienie się groźnych mutacji. Przeciążony układ immunologiczny może nie zareagować odpowiednio w tej sytuacji, co może zaowocować rozwojem guza. W celu sprawdzenia przyczyn powstawania dolegliwości związanych z narządami rodnymi niezbędna staje się całościowa diagnostyka w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń to nowatorskie rozwiązanie z zakresu diagnostyki organizmu, które umożliwia poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia ich obciążenia szkodliwymi substancjami. Dzięki sprawdzonej metodzie opracowanej przez dra Volla możliwie jest precyzyjnie określenie stopnia obciążenia organizmu czynnikami takimi jak grzyby, pasożyty, metale ciężkie, reakcje autoimmunologiczne czy niedobory witamin i minerałów. Test jest wykonywany jedynie przez doświadczonych specjalistów biomedycyny, co gwarantuje profesjonalną opiekę i indywidualne traktowanie. W trakcie jego wykonywania nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Test jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. Po omówieniu wyników testu możliwe jest dobranie skutecznej kuracji opartej na sprawdzonych naturalnych preparatach, dzięki czemu możliwe jest wzmocnienie narządów wewnętrznych oraz pełne oczyszczenie organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>