Histeria – znajdź winnego Twojego problemu

Gdy nadchodzi lato, gdy robi się ciepło coraz częściej wychodzisz na świeże powietrze lekko ubrany. Wycieczka do parku czy lasu, nie jest niczym niezwykłym. Niestety nie jest to sielska zabawa jak mogłoby się wydawać. Grozi bowiem Ci paskudny pasożyt jakim jest kleszcz. Przenosi on groźną bakterię Borelię, która może doprowadzić do trwałych uszkodzeń mózgu.

Nazywana chorobą z Lyne, przenoszona przez kleszcze należące do rodziny pajęczaków. Atakują nie tylko ludzi ale także zwierzęta jak na przykład Twojego psa czy kota. Czają się na liściach nie tylko w lasach i parkach, chodź tam znajdziesz ich największe zagęszczenie. Kleszcze mogą usadowić się nawet na pojedynczym drzewie w środku miasta. Do przypadków zarażenia Borelią przyczyniają się głównie kleszcze, ale nie są to jedyny organizmy, które to robią. Tę bakterię przenoszą również muchy, komary, pchły czy wszy. Bardzo ważne jest, by zauważyć w przypadku ugryzienia kleszcza, jego samego, lub pierwsze objawy zarażenia boreliozą. W pierwszych tygodniach mogą być ledwie zauważalne, a konsekwencje ich nie wykrycia mogą być tragiczne.

Objawy boreliozy

Gdy kleszcz spadnie na ciało człowieka, będzie przez chwilę szukał dogodnego dla siebie miejsca. Będzie chciał wgryźć się w zagięciach i zakamarkach skóry, lub po prostu we włosach. Wszędzie tam, gdzie będzie mógł pić krew nie zauważony. Nie poczujesz momentu wgryzienia, bowiem w jego ślinie znajdują się substancje znieczulające. Nie każdy też musi przenosić złą bakterię, załóżmy jednak że tak się stało. Przyjęło się, iż pierwszym objawem jest rumień wędrujący. Jest to owalne zaczerwienienie w miejscu ukąszęnia lub bliskim otoczeniu. Rumień ten będzie się powiększał, równocześnie blednąc w środku, tworząc czerwony pierścień. Niestety u około 30 proc. przypadków w ogóle nie występuje. Zazwyczaj też nie przekracza wielkością 10 centymetrów. Dodając do tego trudno dostępne miejsca ukąszenia i fakt, iż rumień znika po czasie około tygodnia, daje nam bardzo wysokie szanse na nie zauważenie pierwszych objawów.

Powikłania

Gdy objawy zaczynają przypominać grypę, znaczy to, że w Twoim organizmie dzieje się spustoszenie. Już tylko krok dzieli Cię od powikłań związanych z rozwiniętą boreliozą. Zaliczamy do nich powikłania stawowe, sercowe i najcięższe mózgowe. Rozwinąć się może zapalenie opon mózgowych, częściowy paraliż twarzy, czy histeria i depresja. Wiąże się to z degradacją połączeń nerwowych w mózgu człowieka. Chodź w przypadkach neuroboleriozy wraz z jej usunięciem objawy często ustępują, nie jest to regułą.

Zobacz nasz film i przekonaj się, dlaczego obciążenia organizmu to realne zagrożenie dla zdrowia:

Jak wykryć boreliozę

Wykrycie jej może nie być takie łatwe. Z tego też względu zaleca się przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Jest to obecnie najlepsza dostępna metoda diagnostyczna. Wszystko to dzięki genialnemu niemieckiemu lekarzowi – doktorowi Vollowi. W wyniku wieloletnich badań połączył on w jedną metodę najlepsze cechy medycyny wschodu jak i medycyny zachodu. Został dzięki niej wielokrotnie uhonorowany zdobywając wiele nagród. Liczba sympatyków tej metody diagnostycznej ciągle rośnie, a obecnie zrzesza ponad 30000 specjalistów z całego świata. Wszystko to dzięki trzem bardzo porządanym cechom:

  • kompleksowości – jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkości – test, wyniki i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
  • nieinwazyjności – test ten jest całkowicie bezbolesny

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Skuteczna walka z jakąkolwiek chorobą oznacza przede wszystkim zajęcie się jej przyczynami. Dlaczego? Otóż przyczyny, jak sama nazwa wskazuje, są tym, co powoduje choroby. Jeżeli z naszego organizmu usuniemy przyczyny, a wiec obciążenia, mamy pewność, że pokonamy chorobę. Test Obciążeń Organizmu właśnie to robi – wykrywa przyczyny dolegliwości.
Trwa on zaledwie 45 minut, po których dowiesz się jakie obciążenia zalegają w twoim organizmie oraz jak je usunąć, w czym pomoże ci indywidualna kuracja przygotowana przez specjalistę.

W Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM test przeprowadzają doświadczeni specjaliści biomedycyny. Wynik testu otrzymasz od razu, wraz z opisem i zaleceniami. Gwarantujemy sprawdzoną diagnostykę i szybką kurację. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, kuracje rekomendowane przez Revitum są bardzo skuteczne i proste. Nie powodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu. Taka terapia to zdrowie na lata.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>