Wyleczyłam Grzybicę i Czuję się 10 Lat Młodziej

Grzyb Candida jest naturalnym składnikiem flory bakteryjnej jelita grubego. Problem z candidą nie polega na fakcie jej obecności, ale na niekontrolowanym rozroście. Nie próżnuje, krąży razem z krwią, wyniszczając nasz organizm. Może zatruć cały organizm.

Może zatruć cały organizm

Podczas gdy my tracimy kolejne dni w pracy, odwiedzamy kolejnych lekarzy lub specjalistów od poszczególnych części ciała, grzybica (candida) nie próżnuje. Krążąc z krwią, dociera wszędzie, wyniszczając nas.

Aby wykryć czy masz Grzybicę Ogólnoustrojową możesz wykonać Test Obciążeń Organizmu. To jedno z najdokładniejszych i najszybszych sposobów wykrycia w organizmie obciążeń, przyczyn bardzo wielu chorób i dolegliwości.

Grzybica Ogólnoustrojowa to Duży Problem

Candida to prosty organizm, który ma nieprawdopodobną możliwość adaptacji do zmieniających się warunków oraz zmiany swej formy w grzybiczą. Po zmianie w grzyba, jak każdy grzyb pasożyt, zaczyna zapuszczać korzenie w jelita swego żywiciela, perforując jego ściankę. Jest to tzw. efekt przeciekającego jelita. Od tej chwili grzybica zaczyna z niesłychaną prędkością krążyć wraz z krwią po całym organizmie. Kolonizuje i rozprzestrzenia drobnoustroje, odżywiające się naszymi składnikami pokarmowymi, szczególnie witaminami grupy B. Rozmnażające się grzyby wydzielają silne toksyny i zatruwają nasz organizm.

Ciągłe zmęczenie to efekt grzybicy

Wraz ze składnikami pokarmowymi, poprzez sito w jelitach do krwiobiegu dostają się zarodki candidy, powodując tzw. grzybicę ogólnoustrojową. Cały organizm zaczyna być atakowany przez bardzo niebezpiecznego grzyba. Może on powodować  stany zapalne organów o podłożu grzybiczym. Zaatakowany organizm broni się. Gdy zatrucie jest bardzo silne powoduje, że czujemy się cały czas bardzo zmęczeni, jesteśmy senni, bez energii. W nocy mamy problemy ze snem, rano wstajemy niewyspani. A badania profilaktyczne nic nie wykazują.

W celu sprawdzenia, co naprawdę nam dolega , konieczne jest poznanie stanu zdrowia. Dowiedz się więcej o Teście Obciążeń i toksynach, które mają negatywne wpływ na zdrowie:

Grzybica powoduje Depresję

Grzyby, wydzielając bardzo silne toksyny, zatruwają nasz organizm. Szczególnie narażony jest mózg. Z naszych doświadczeń wynika, że silna grzybica może prowadzić do braku koncentracji, stanu ogólnego zniechęcenia życiem, a w konsekwencji do depresji. Organizm przeciążony jest toksynami krążącymi po organizmie, a my przestajemy sobie radzić z otoczeniem. Miewamy skrajne nastroje, brakuje nam koncentracji i uwagi, popadamy w depresję.

Za problemy jelitowo-żołądkowe też winna jest Grzybica

Przede wszystkim  zwiększa się potrzeba spożywania cukru. Wszelkie dolegliwości gastryczne jak bóle żołądkowe, zgaga, pieczenie gardła, gazy oraz niestrawność mają też ścisły związek z grzybicą. Na ogół bardzo ciężko jest dociec jaka jest prawdziwa przyczyna tych wszystkich dolegliwości. Pewne jest jedno – gdy tylko usuniemy grzybicę z organizmu powróci nam energia i chęć do życia. I pomyśleć, że to wszystko było spowodowane małymi drożdżakami, które nadmiernie się rozrosły, poza naszą kontrolą.

Czuję Się o 10 Lat Młodsza

„Po zdiagnozowaniu grzybicy ( i nie tylko ) przy pomocy Testu Obciążeń Organizmu poczułam, że wreszcie znalazłam to czego szukałam wiele lat. Jak to dobrze, że nie dałam się i mimo zgryźliwych uwag mojego otoczenia wytrwale szukałam przyczyny moich dolegliwości. Już po dwóch tygodniach kuracji poczułam przypływ energii i zauważyłam, że życie nabiera dawnych barw. Moja skóra i włosy poprawiły się, ustało bulgotanie w żołądku, zniknęła wieczna zgaga. Po dalszych tygodniach nie poznawałam siebie. Nawet bym nie przypuszczała, że to wszystko było spowodowane jedną przyczyną. Maż powiedział mi, że wyglądam o 10 lat młodsza, a ja właśnie tak się czuję. Magda”

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Czy łatwo usunąć Grzybicę?

Grzybicę ogólnoustrojową doskonale diagnozuje Test Obciążeń. Oprócz Grzybicy test umożliwia wykrycie wielu innych Obciążeń, które są przyczyną wielu chorób i dolegliwości. Do zatruwających nas Obciążeń należą m.in.: grzyby, pasożyty, wirusy, bakterie, alergie, niedobory minerałów i witamin, borelioza czy chlamydia. Test Obciążeń Organizmu pomoże Ci ustalić przyczyny twoich dolegliwości. Nie czekaj, ponieważ nie rozpoznanie przyczyny powoduje powracające wciąż objawy !

W Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM test przeprowadzają doświadczeni specjaliści biomedycyny i diagności laboratoryjni. Wynik testu otrzymasz od razu, wraz z opisem i zaleceniami. Gwarantujemy sprawdzoną diagnostykę i szybką kurację. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, kuracje rekomendowane przez Revitum są bardzo skuteczne i proste. Nie powodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu. Taka terapia to zdrowie na lata.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!79 Odpowiedzi na Wyleczyłam Grzybicę i Czuję się 10 Lat Młodziej

 1. Zbigniew pisze:

  Mam 64 lata i jestem emerytem i niepełnosprawnym w stopniu znacznym. Przebyte choroby to: arytmia i uszkodzona zastawka serca i niedawno drugi już dar mózgu. Po ostatnim udarze, oprócz niedowładu prawej strony dokuczają mi paznokcie (dwa duże obu stóp. Paznokcie zrobiły się do czarne i zawijają się do wewnątrz wbijając się w ciało. Mam dodatkowy ból i nie wiem jak mam poradzić sobie z tym kłopotem. Proszę o pomocną radę.
  Z poważaniem
  (-) Zbigniew Pokonieczny

 2. Stanisław iMałgorzata pisze:

  Walczę z Grzybicą na dużych paznokciach u nóg oraz łuszczycą prawa ręka palce.

 3. jadwiga pisze:

  Jak sprawdzić czy mam w organizimie grzybice

 4. Pawel pisze:

  Witam.mam grzybice paznokci.czym to wtleczyc.prosze o pomoc.

 5. Stanisław pisze:

  Mam objawy na skórze pod pachami i krocza
  najwięcej mi dokucza w dni upalne,
  nie wiem dlaczego mnie to dręczyło
  że to może być grzybica. Proszę o kontakt
  co mam dalej począć.
  Dziękuje za informacje na forum.

 6. zofia pisze:

  Proszę o pomoc borykam się z tym już około roku czasu .Przyjełam dużą ilość antybiotyków , problem zaczoł się po pierwszym poniewasz czuła od początku pieczeni w gardle puzniej w ołątku a po trecięj tablece pczułam pieczenie odbytu i załatwiała się sluzem kolorowym. mam chory żołądek przyjełam tabletki od żołątka .teraz mam problem piecze mie język przyjmuje nystatyne ipo przyjęciu nystatyny mam zrobic wymaz jamy ustnej i języka przeciwko grzybicy .Proszę o radę

 7. Marian pisze:

  mam grzybice na dużych paznokciach nóg. Oroszę o pomoc.

 8. Zygmunt pisze:

  Mam problem z grzybica pomiedzy palcami nog o wielu lat. Po leczeniu sami farmakologicznymi ustępuje na jakiś czas co mam robić.

 9. Władzia tele...501832316 pisze:

  Tak samo jak inni się wypowiadali ja też mam oba duże palce u nóg grzybiczne,a na dodatek na pozostałych pod poznokciami pojawiają się czarne i czerwone plamki.Do tego mam pieczenie pod stopami,co nie pozwala na dłuższe chodzenie,a w rezultacie powoduje zniechęcenie do dawnej aktywności.Proszę o rade i kontakt telefoniczny,również wyleczonymi jak i z chorymi.

 10. Janina pisze:

  Bardzo dziękuje, za te pouczającą wiedzę na temat grzybicy.Borykam się latami z grzybicą stóp.
  BARDZO PROSZĘ O POMOC.

 11. Stanisław pisze:

  Walczę z Grzybicą na dużym paznokciu na nodze , proszę o podanie leku którym mógłbym wyleczyć .

 12. Ewa pisze:

  Od kilku lat choruję na twardzinę układową,czy to może jest spowodowane jakimiś grzybami ponieważ etiologia tej choroby jest nieznana.

 13. Ola pisze:

  Nie jestem pewna , czy plamka koloru czerwonawego jest powodem choroby na dużym paznokciu nogi . Paznokieć rośnie a za plamką jest rowek i wyrasta biały paznokieć.
  Palec u drugiej nogi zszedł ,ponieważ powodem było silne uderzenie w niego .
  Czy może to grzyb atakujący palce?
  Pozdrawiam.

 14. Robert pisze:

  Witam
  Nie mam grzybicy, co mam robić, przecież candida są niezbędną częścią naszej flory jelitowej, tylko jak się źle odżywiamy, to zaczynają dominować i wtedy pojawia się problem.

 15. bronisław pisze:

  mam takie problemy od lat to jest nie do zniesienia nie reagują zane leki na mojąchorobę proszę o podanie adresu gdzie można się leczyć bo mój lekarz nie przyjmie tego do wiadomości

 16. ANNA pisze:

  jestem cukrzykiem od lat dwu ale cierpie od lat na grzybice stóp i paznokci srodki które lekarze zapisywali zaleczja tylko a choroba wraca i znowu dokucza swędzi paznokcie sie krusza są pofałdowane i żółte prosze o porade w jaki sposób pozbyc się choroby

 17. Bożena pisze:

  Mam problem z grzybica pomiedzy palcami nóg, mam również grzybice na dużych paznokciach nóg. Proszę o radę.
  Pozdrawiam

 18. Jola pisze:

  bardzo proszę o pomoc gdyż mam grzybicę na dużych paznokciach u stóp jak również pomiędzy palcami która trwa od wielu lat.

 19. teresa pisze:

  Proszę o podanie adresu gdzie mozna wykonac Test obciążeń organizmu.Też mam ten problem i prosiłabym o kontakt

 20. Aleksander pisze:

  Nie moę wyleczyć grzybicy paznokcia u nogi.
  Gdzie można wykonać TEST OBCIĄŻEŃ .Proszę o radę.

 21. moni pisze:

  ja też swego czasu długo walczyłam z grzybicą okolic intymnych, teraz po wyleczeniu staram sie bardzie zapobiegać nawrotom, jak tylko pojawią się jakiekolwiek objawy infekcji od razu biorę provag, to bakterie kwasu mlekowego kotre skutecznie uzupełniaja florę bakteryjną i wyrówniują ph

 22. mieczysław pisze:

  proszę opodanie leku lub poradni

 23. Łucja pisze:

  Proszę o podanie nazwy leku i poradni w okolicach Katowic

 24. Ryszard 602404746 pisze:

  Ja też mam oba duże palce u nóg grzybiczne,Proszę o rade i kontakt z kims kto wyleczył coś podobnego albo wie jak to zrobić. Będe bardzo zobowiązany.

 25. jan pisze:

  u nóg duzy palec i mały rosnie do góry grubieje mósze go co jakis czas pilnikiem piłowac

 26. DANUTA pisze:

  BORYKAM SIĘ(JAK MNIEMAM) Z GRZYBICĄ OGÓLNOUSTROJOWĄ. CHCIAŁABYM DOWIEDZIEĆ SIĘ, GDZIE MOGĘ TO ZBADAĆ I SKUTECZNIE WYLECZYĆ. MAM PIECZENIE JĘZYKA, OGROMNE PROBLEMY GASTRYCZNE, WYPRYSKI SKÓRNE, HEMOROIDY I STRASZNIE DOKUCZAJĄCĄ GRZYBICĘ OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY. PROSZĘ O ADRES I SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE Z WYKONANIEM TESTU( JAKI JEST KOSZT I JAK WYGLĄDA TO BADANIE?) Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

 27. Danuta pisze:

  BORYKAM SIĘ(JAK MNIEMAM) Z GRZYBICĄ OGÓLNOUSTROJOWĄ. CHCIAŁABYM DOWIEDZIEĆ SIĘ, GDZIE MOGĘ TO ZBADAĆ I SKUTECZNIE WYLECZYĆ. MAM PIECZENIE JĘZYKA, OGROMNE PROBLEMY GASTRYCZNE, WYPRYSKI SKÓRNE, HEMOROIDY I STRASZNIE DOKUCZAJĄCĄ GRZYBICĘ OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY. PROSZĘ O ADRES I SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE Z WYKONANIEM TESTU( JAKI JEST KOSZT I JAK WYGLĄDA TO BADANIE?) Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

 28. jadwiga pisze:

  CHCIAŁABYM SPRAWDZICCZY MAM GRZYBICĘ I GDZIE MOGĘ ZROBIC TAKI TEST I ILE KOSZTUJE.MIESZKAM W MIEŚCIE ŁODZI.

 29. Andrzej pisze:

  Czy moge prosic o komentarz, zdiagnozowano na podstawie testu grzybice, wynik dodatni. Stosowane leki uwazam, ze wlasciwie dzialaly i paznokcie u rak stopniowo ulegaja zmianie na lepsze. Problem jest taki, jedzac rekoma prawdopodobnie wprowadzilem grzybice do ukladu pokarmowego. Fatalne samopoczucie, brak sily witalnej, brak apetytu i czasami nudnosci. Jaki specjalista moglby doradzic co do dalszego postepowania w leczeniu. Do kogo sie zwrocic?Mieszkam w woj slaskim.

 30. Feliks pisze:

  Podejrzewam że dotknęła mnie grzybica całego organizmu proszę o pomoc jak ją zwalczać i za ile?

 31. Zbigniew pisze:

  Mam grzybicę między palcami i paznokci dużych i małych palców proszę o podanie miejsca gdzie mógłbym sie leczyć i zrobić test obciążeniowy orgznizmu w Krakowie

 32. Hanna pisze:

  Proszę o podanie mi,gdzie mogę wykonać test obciążeń organizmu.Mieszkam w Szczecine c

 33. Beata pisze:

  czesto miewam grzybice pochwy

 34. marek pisze:

  mam grzybicę paznokcia u dużego palca lewej nogi, strupy i plamy czerwone na głowie, ciągle tłuste włosy,bąble okresowe na nogach i rękach, które pękają/też między palcami, plamy na członku i krocza okresowre, swędzenie ogólne skóry, łokcie warstwa rogowa, do kogo się zwrócić – pomorskie

 35. henryk pisze:

  Obiawy. Fatalna morfologia. Organizm nie przyjmuje B12 także w zastrzykach. Pieczenie w gardle, stolec lużny, ale bardzo obfity. Proszę o radę.

 36. Krystyna pisze:

  Mam częste problemy jelitowe, oraz zdarzają się różne plamy na języku. Leki które otrzymuję tylko łagodzą dolegliwości, które później znów się odnawiają. Mój syn ma grzybicę dużych paznokci. Chcielibyśmy sprawdzić przyczynę swoich dolegliwości i zwalczyć te choroby. Proszę o podanie jak zrobić test obciążeniowy całego organizmu i za ile.

 37. Stanislawa pisze:

  mam grzybice na duzych palcach u nogbiore jakies plyny ktorymi smaruje paznokcie u nog i nic nie pomaga

 38. Halina pisze:

  Mam podobnie jak moi poprzednicy,swędzenia najpierw stopy ,póżniej jak gdyby krążyła po całym ciele, to pod pachami , ,pod piersiami miejsca intymnei nie wiem jak to zacząć leczyc ? Nieraz to takie swędzenie, że zadrapała bym się do krwi ,proszę o pomoc!

 39. Joanna pisze:

  Mieszkam w Gdańsku,gdzie można zrobić taki test i ile to kosztuje?,oraz koszt leczenia i gdzie leczą?

 40. Teresa pisze:

  Tyle osób wypowiada się na temat grzybicy ja również mam kłopoty z paznokciami od kilku lat zażywam różnego rodzaju specyfiki od grzybicy ale specjalnego skutku nie widać.
  W obecnym etapie jestem na lekach w formie sztyftu jak Nainer, Nailexpert,Tinean Protect ale specjalnej poprawy nie widać bardzo proszę o podpoowiedz co mam robić za co bardzo dziękuję

 41. Izabela pisze:

  Mój syn(9 lat) ma wielki problem. W buzi ma białe bolące plamy. Nie może jeść, pić. I z dnia na dzień coraz gożej bo pojawiają się nowe wykfity w buzi. Na ciele terz pokazują się plamki. Stwierdzono „grzybica” dano antybiotyk i to wszystko. Przyszłam do domu zaczełam szukać i czytać w internecie na temat grzybicy aż się przeraziłam. Szukam pomocy.

 42. waldemar pisze:

  Dzień dobry mam grzybicę dużego palca u nogi lewej proszę powiedzieć jak to leczyć czy w ogóle da się tą chorobę zwalczyć pozdrawiam Waldemar

 43. Hanna pisze:

  Mam grzybicę na stopach i palcach proszę podać adres gdzie można zrobić test i cenę.Mieszkam 70 km od Wrocławia

 44. Małgorzata pisze:

  Mam depresję nic mi się nie chce, po prostu nie mam na nic siły. Czytając o grzybicy całego organizmu zastanawiam sie czy jej nie mam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę zrobić taki test i ile on kosztuje. Mieszkam na śląsku w Częstochowie.

 45. Mirek pisze:

  Witam. Mam pytanie czy mogę mieć grzybicę jeśli mam takie objawy ale do tego mam bardzo wysoką gorączke.Natomiast nie mam żadnego uczulenia. Mam wdęcia , gazy ,ból brzucha no i ta gorączka. Depresja brak energi osłabiony. Takie objawy mam od kilku lat. U lekarza byłem kilka razy ale tak ogólnie nie leczę się i czekam aż samo przejdzie. Boję się iść nie lubię chodzić po lekarzach. Zapomniałem wspomniec ze bardzo mało waze jestem bardo szczupły a jem normalnie . Proszę czy ktoś wie co mi może być będe wdzięczny.Mirek

 46. Halina pisze:

  Mieszkam w województwie Dolnośląskim w Polkowicach , gdzie mogę zrobić badanie na Obciążenie organizmu przez grzyby i ile to kosztuje?

 47. Danuta pisze:

  MAM GRZYBICĘ OGÓLNOUSTROJOWĄ. CHCIAŁABYM DOWIEDZIEĆ SIĘ, GDZIE MOGĘ TO ZBADAĆ I SKUTECZNIE WYLECZYĆ. MAM PIECZENIE JĘZYKA, OGROMNE PROBLEMY GASTRYCZNE, WYPRYSKI SKÓRNE, HEMOROIDY I STRASZNIE DOKUCZAJĄCĄ GRZYBICĘ OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY I PODBRZUSZA. PROSZĘ O ADRES I SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE Z WYKONANIEM TESTU( JAKI JEST KOSZT I JAK WYGLĄDA TO BADANIE?) Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ

 48. Joachim pisze:

  Joachim
  Od wielu lat mam grzybicę na dużych palcach u nóg, pazno-kcie są bardzo grube i wrastają w ciało, jest to bardzo bolesne. A pod stopami robią się pęcherzyki wodne i bardzo swędzi, jak się je przebije to z pęcherzy leci płyn bezbarwny i po nich skóra wygląda tak jak by się łuszczyła.
  Byłem kilka razy z tym u lekarza, otrzymałem leki, ale tak naprawdę to pomaga na niedługo i wraca. Miałem ściągane paznokcie a po pewnym czasie jest to samo. Proszę o pomoc.
  Czy to jest zaraźliwe. Czekam na poradę. Dziękuję

 49. awa pisze:

  …ojej czytając te wpisy, ostatni z 10.08.2012r. można się rozchorować i wyciagnąć wniosek, że wszyscy są chorzy na grzybicę, leczenie jest drogie i nikogo na to nie stać, to smutne, bo nic się nie da zrobić w tej materii panie min. Arłukowicz, nieprawdaż?

 50. Janina pisze:

  PROSZĘ O ADRES I SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE Z WYKONANIEM TESTU( JAKI JEST KOSZT I JAK WYGLĄDA TO BADANIE?) Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ.MIESZKAM W OKOLICACH SZCZECINA.

 51. klaudia pisze:

  Nawet nie wiedziałam, ze tyle ludzi boryka się z grzybicą.
  Ja tez od kilku lat mam grzybicę paznokcia dużego lewej nogi.
  Stosuję lekarstwa – lakiery zalecane przez dermatologa ale nic nie pomaga. Poprawia się i potem znowu wraca.Latem pocą mi się stopy nieraz aż pieką . Proszę o pomoc może już komuś udało się wyleczyć grzybicę paznokcia. Czy to jest zarażliwe?

 52. Aleksander pisze:

  Mam problem z grzybicą paznokci dużych paluchów stóp.
  Proszę o poradę jak i czym to można wyleczyć. Mam 70 lat.

 53. MARTA pisze:

  OD KILKU LAT MAM PROBLEM Z GRZYBICĄ NA STOPACH,MIĘDZY PALCAMI,OSTATNIO TO NAWET I NA PAZNOKCIACH.MAM BARDZO BRZYDKIE ŁUSZCZĄCE STOPY ,PIĘTY MI PĘKAJĄ,OKROPNIE SWĘDZĄ.STOSOWAŁAM WIELE MAŚCI LEKÓW CZASEM POMAGAŁY ALE BARDZO KRÓTKO PO JAKIMŚ CZASIE WSZYSTKO WRACA I NAWET WIĘCEJ NIŻ POPRZEDNIM RAZEM.CO ROBIĆ?OSTATNIO LEKARZ KAZAŁ MI ODWIEDZIĆ KILKU SPECJALISTÓW MÓWIĄC ŻE OGNISKO CHOROBY MOŻE BYĆ GDZIEŚ INDZIEJ.CZY TO PRAWDA?

 54. Zofia pisze:

  noto koniec.Mam te same objawy co wszyscy iteż pragnę zrobić test na grzybicę tj. test obciążeń, tylko gdzie i za ile.Mam 66 lat i jestem wykończona chodzeniem po lekarzach i .zadnego postępuwleczeniu.Proszę mi pomóc.Dziękuję.Pozdrawiam.Zoja.

 55. Józef pisze:

  Mam grzybice paznokci u nóg – oraz łuszczą mi się dłonie obu rąk – proszę o radę …… Z poważaniem Józef S.

 56. Ryszard pisze:

  Mam grzybice paznokci stóp i lewej ręki. Jestem diabetykiem. Szukam pomocy

 57. Grażyna pisze:

  Prosze o podanie gdzie mogę zrobić te badania mieszkam w Zabrzu.Pozdrawiam

 58. Daniela pisze:

  Mam problemy z paznokciamy i jelitam .Mieszkam w Grudziądzu proszęo o pomoc . Pozdrawiam

 59. Wonderful website. Plenty of helpful info here.
  I’m sending it to several pals ans also sharing in delicious. And certainly, thank you for your effort!

 60. jozef pisze:

  mialem grzybice -paznokcie i miedzy palcami,bralem tabletki przez pol roku i pilowalem paznokcie do samegospodu przez trzy razy i zapuszczalem kroplami ,efekt-pozostal mi tylko jeden paznokiec nieco pogrubiony iobawa ze mam ja jeszcze w organizmie ,jestem dosc szczuply mam66 lat ,co powinienem teraz zrobic? bardzo prosze o rade

 61. Hanna pisze:

  wszystkie informacje na http://www.revitum.pl

 62. ela pisze:

  Widac że i mnie dotyka ta choroba.Ostatnio bardzo mocno odczuwam swedzenie odbytu szczegolnoe noca .Wszystko wskazuje na grzybice ogolnoustrojowa , poniewaz objawy idealnie pasuja do mojego samopoczucia, Znalazłam adres w Szczecinie na ul Boh Getta Warszawskiego 24, spróbuje umówic sie na wizyte. Moze ktos juz tam był i leczy sie , bardzo mi zalezy ,aby taka osoba odezwała sie do mnie i napisała, czy efekty leczenia są pozytywne. Pozdrawiam

 63. Maria pisze:

  Mam 71 lat. Od dziecka mam zeszpecone duże palce u nóg zgrubiałymi paznokciami. Ostatnio zaczęły pojawiać się na mojej skórze dziwne narośla- ciemne wypókłe, jak brodawki. Poza tym jestem zdrowa i nie opuszcza mnie energia życiowa.Czy można pozbyć sie tych defektów?

 64. jozef pisze:

  stosuje obecnie plyn acifungin forte ,szlifuje ten jeden paznokiec chory prawie do spodu ,jakas nikla poprawa jest ale mysle ze to nie na dlugo,ze zas bez medycyny sie nie obejdzie .bardzo prosze o porade

 65. ALEKSANDRA pisze:

  prawdopodobnie mam grzybice w dolnejczesci ciala i na paznokciach u nog stosowalam rozne masci plyny,ale nic nie pomaga prosze o pomoc dziekuje ……

 66. Marian pisze:

  Tak posiadam grzybice paznokci u stopach od 4 rok, posiadam lek Clotrimazolum.
  Jaki lek nie drogi pomoże usunąć całkowicie grzybicę z organizmu.
  Jak można prosić o odpowiedz i pomoc.
  Dziękuje Marian Skarżyński

 67. marta pisze:

  Od lat cierpię na afty, gdy jedne się goją wychodzą następne. W jaki sposób można otrzymać pomoc? Wszystko jest ładnie opisane jednak gdzie można zrobić takie badania?

 68. Irena pisze:

  mam grzybicę paznokci u nog i pięt oprosz o tabletki jakie mogę stosowac maście juz nie pomagają.Dziękuję

  • Revitum pisze:

   Grzybica stóp to przeważnie konsekwencja głębszych dolegliwości. Aby zdiagnozować przyczyny zalecamy przeprowadzenie Testu Obciązęń.

 69. Teresa Magdalena Sygiet pisze:

  Poniewaz dolegliwosci opisane w tym artykule podobne sa do moich dolegliwosci chociaz nie musza byc, lecz chcialabym bardzo sprawdzic przez badania i wykluczyc ewentualnie czy mam grzybice ogolnoustrojowa gdzie moglabym sie zglosic na badania najblizej mego zamieszkania czyli KATOWIC-LIGOTY

 70. Gosia pisze:

  Od lat mam problemy z paznokciami stóp i dłoni, leczyłam kiedyś wg zaleceń lekarza przez kilka lat poprzez moczenie w ciepłej parafinie i stosowałam jeszcze jakieś tabletki, ale niestety nic to nie pomagało, więc dałam spokój. czy teraz są jakieś środki , które mogłyby mi pomóc. Czy w Szczecinie jest jakaś placówka, która zajmuje się tymi schorzeniami?

 71. Katarzyna pisze:

  Od lat walczę z grzybicą mam na stopach i rękach łuszczącą się skórę a od 2 lat problemy z wypadaniem włosów, cały czas jestem zmęczona, problemy z wypróznianiem. Ostatnio coraz częściej bolą mnie stawy i jestem już tym wszystkim załamana

 72. Lila pisze:

  Czy ktoś robił „test obciążeń organizmu”,czy komuś wyszedł wynik negatywny?I jakie są efekty leczenia? proszę się wypowiedzieć,czy każdy ma grzybicę?

 73. Izabella pisze:

  To straszne,jak niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z ogromnego zagrożenia jakim jest grzybica, do tego leczenie jej jest długotrwałe , wymaga zaangażowania,cierpliwosci i własciwego odżywiania.

 74. M pisze:

  ludzie meczylem sie z tym sporo lat!!!
  sprobujcie odstawic GLUTEN !!!
  u mnie pomoglo i jest jak reką odjoł
  nie wierzycie ???? nic nie tracicie a moze pomóc

 75. Ewa pisze:

  Panie Wiesławie, żeby dowiedzieć się czy ma Pan grzybicę należy wykonać test obciążeń organizmu. Jeśli chodzi o leczenie to specjalista przepisuje odpowiednie preparaty naturalne i zaleca stosowanie diety. Jeśli chcę się Pan dowiedzieć więcej prosimy o podanie Pańskiego numeru telefonu w celu łatwiejszego kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>