Odmłodzenie organizmu jest możliwe!

Zauważasz u siebie oznaki starzenia? Nie masz już tyle energii co wcześniej? Czy wiesz, że ten proces można spowolnić? Dowiedz się, jak to zrobić!

odmładzanieZ wyliczeń naukowców wynika, że ludzki organizm jest zaprogramowany na przeżycie 120 lat. Czy jednak ktokolwiek z nas zna kogoś, kto dożyłby tego sędziwego wieku? No właśnie! Dlaczego tak się dzieje? To wina naszego trybu życia i innych czynników, które sprawiają, że współcześnie człowiek jest w stanie dożyć jedynie 70 – 80 lat.

Czym jest wiek biologiczny?
Jest to pojęcie, które robi obecnie coraz większą karierę. Nic dziwnego, ponieważ dzięki niemu można określić, jak jest realny stan naszego zdrowia. Bardzo często rozmija się on z wiekiem metrykalnym. Zdrowi, aktywni ludzie są biologicznie młodsi, a metrykalni “młodzieniaszkowie” z powody złej diety i stresu mają tak obciążone narządy wewnętrzne, że mogliby uchodzić za własnych dziadków. Wykonanie Testu Obciążeń może wiele powiedzieć o stanie organizmu i jego prawdziwym wieku.

Odmładzanie organizmu jest możliwe jedynie poprzez poznanie stanu organizmu i stopnia jego obciążenia przez szkodliwe substancje. Zobacz, jak toksyny działają na nasze zdrowie:

O odmładzaniu mówi Specjalista Revitum:

Właściwie przeprowadzona terapia oczyszczająca może nawet cofnąć nasz biologiczny zegar! Naturalna stymulacja układu hormonalnego i immunologicznego pozwala na realną regenerację organizmu, przywrócenie ciału atrakcyjnego wyglądu i wzrost energii życiowej. W celu ustalenia planu działań zmierzających do cofnięcia zegara biologicznego warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który da pewny obraz sytuacji i pozwoli właściwie zregenerować siły witalne – mówi Weronika Łapińska.


O walce z wiekiem biologicznym mówi pani Małgorzata z Wrocławia (60 l.)

Byłam bardzo aktywną kobietą, nie narzekającą też na powodzenie wśród mężczyzn. Jednak w pewnym momencie dopadła mnie menopauza. Wydawało mi się, że te wszystkie uciążliwe objawy jak ciągłe zmęczenie, drażliwość, sucha i ziemista cera to naturalne składniki przekwitania. Ale zaczęłam się buntować przeciwko takiemu stanowi rzeczy! Nie chciałam zasilić grona emerytów! Wydałam fortunę na zabiegi, kremy i kuracje, które miały wrócić mi młodość. Zero efektów! W końcu koleżanka poleciła mi Revitum. Nie byłam przekonana, ale poszłam. Zrobiono mi test, który wykazał, że w moim organizmie jest pełno obciążeń, takich jak toksyny, metale ciężkie i wiele innych. Specjalista zalecił mi kurację oczyszczającą. Nie mogłam w to uwierzyć, ale bardzo szybko zaczęłam odczuwać poprawę: skóra odzyskała blask, poczułam dawną energię. Koleżanki pytają mnie, gdzie chodzę na zabiegi, że tak młodo wyglądam. Wtedy polecam im Revitum, bo to oczyszczanie działa!

Nagromadzone w organizmie toksyny nadmiernie go obciążają, przez co starzeje się on w szybszym tempie. Swoje dokłada też stres i zła dieta. Test Obciążeń pozwala określić, jak funkcjonują nasze organy wewnętrzne i dobrać kurację, która pozwoli pozbyć się toksyn, które skracają życie. Cofnięcie zegara biologicznego stanie się faktem – dowodem na to będzie poprawa wyglądu i nowa energia życiowa.

Test Obciążeń to bezbolesna i nieinwazyjna metoda diagnozowania. Stosowanie kuracji oczyszczającej nie powoduje żadnych skutków ubocznych ani nie wymaga zmian w trybie życia. Dzięki sprawdzonym, naturalnym preparatom znów możesz cieszyć się młodością!

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.4 Odpowiedzi na Odmłodzenie organizmu jest możliwe!

 1. Jula pisze:

  Odmładzanie jest możliwe! Trzeba tylko o siebie dbać i żyć w zgodzie z naturą, unikać stresów i zanieczyszczeń!

 2. Maja pisze:

  Pomocy! Mąż powiedzial mi ze juz go nie pociagam! Bardzo chce ratowac nasze malzenstwo, co mam zrobic, prosze o pomoc mam 50 lat

 3. Dorota pisze:

  Witam mam problemy skórne odkąd zaczełam przekwitac. Mam jakieś wypryski, zmarszczki pojawiaja sie w zastaszajacym tempie. Czy można coś z tym zrobic? Proszę o pomoc

 4. Milla pisze:

  Jestem młodą wdową, ale nie podobam się sobie – niestety, wiek robi swoje – zmarszczki, trochę zbędnych kilogramów. Proszę o pomoc, chciałabym jeszcze kogoś poznać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>