Jak skutecznie obniżyć wiek biologiczny organizmu

393096_old_couple

Kończysz …dziesiąt lat i przyglądasz się swoim rówieśnikom. Zauważasz, że jedni z nich funkcjonują jak nastolatki. Biegają, samochód jest im obcy, bez problemu przechodzą 10 kilometrów, mogą bawić się na imprezach do białego rana i na drugi dzień wciąż być pełni energii. Inni zaś ledwo dają radę wejść na drugie piętro, dostają zadyszki przechodząc kilkadziesiąt metrów i ogólnie masz wrażenie, że zachowują się jak schorowani staruszkowie. Dobrze by było, gdyby odmładzanie było możliwe, prawda? A kto powiedział, że nie jest?! A to za sprawą diagnostyki Testu Obciążeń Organizmu.

Według wielu naukowców nasz organizm jest zdolny żyć nawet 120 lat. Dlaczego wiec średnia naszego życia waha się między 70 a 80 ? Spowodowane jest to wiecznie towarzyszącym nam stresem, dietą, która w naszych czasach bogata jest w toksyny oraz siedzącym trybem życia. To właśnie przez dzisiejszy “standardowy” tryb życia czujemy się dużo starsi niż mówi to nasza metryka. Coraz częściej młodzi ludzie narzekają na problemy związane ze zdrowiem, które wcześniej były domeną osób dużo starszych i na odwrót – widujemy seniorów, którzy pod względem sprawności fizycznej i zdrowotnej mogą przebić nie jednego młodzieniaszka.

Według wielu badań, długość naszego życia, jedynie w kilku procentach jest określana przez geny.

Odmładzanie – co i jak?

Zdarza się, iż wiek “wpisany w metrykę” oraz wiek biologiczny danej osoby są porównywalne lub nawet takie same. Oczywiście najlepiej jest, gdy wiek biologiczny jest niższy od metrykalnego. Jednak niezbyt często tak bywa, jeżeli sami o to nie zadbamy. Dlatego jak sprawić, aby wiek biologiczny był niższy niż ten prawdziwy?

Jak odmłodnieć

Po pierwsze musimy dowiedzieć się w jakim stanie jest nasz organizm. W tym pomoże nam Test Obciążeń Organizmu. Na początek należy oczyścić organizm z toksyn.

Najbardziej postarzają nas, w sensie biologicznym, wszelkie choroby cywilizacyjne. Otyłość, kłopoty z kręgosłupem czy nadciśnienie. Według badań osoby otyłe najczęściej cierpią na takie choroby jak cukrzyca, problemy z sercem. “Zwykła” otyłość może spowodować, że nasz wiek biologiczny może być nawet o 10 lat większy niż metryczny. A to tylko skutki otyłości. Dochodzą do tego papierosy, które zwiększają wiek o kolejne 5 lat, brak ruchu, siedzący tryb życia, stres, toksyczność miejsca w którym żyjemy i nagle okazuje się, że rocznikowo mamy 25 lat, a wiekiem biologicznym przewyższamy naszych dziadków.

Gdzie uzyskasz pomoc?

Test Obciążeń Organizmu wykonasz w każdym gabinecie Revitum. Znajdziesz je w 20. największych miastach w całej Polsce. Kompleksowy Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć przyczyny wielu problemów zdrowotnych i dolegliwości. Podczas wykonywania testu specjaliści Revitum odpowiedzą na każde dręczące Cię pytanie. Wyniki jak i analizę wraz z zaleceniami otrzymasz na tej samej wizycie, tuż po wykonanym teście, bez zbędnego czekania, bez stania w kolejkach. Sam test trwa ok 60 minut, jest bezbolesny i bezinwazyjny. Wszystko to dla Ciebie. Przyjdź do Revitum już teraz!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>