Jak złagodzić objawy upływającego czasu?

Statystyki są coraz bardziej niepokojące: na całym świecie żyje 36 milionów milinów osób zmagających się z oznakami starzenia. Niestety, coraz więcej wskazuje na to, że epidemia tej choroby będzie się rozszerzać. Dowiedz się, co możesz zrobić, by się chronić przed demencją.

An attractive senior couple at home on the couch together. Isolated on white.Demencja starcza to choroba, w której dochodzi do uszkodzenia mózgu. U osób chorych na demencję można zaobserwować następujące objawy:

  • utrata pamięci
  • zaburzenia lękowe
  • niezrównoważone zachowanie
  • zaniedbywanie wyglądu
  • dezorientacja w czasie i przestrzeni

Istnieje wiele przyczyn powstawania demencji starczej, jednak wciąż nie znamy jej pierwotnego źródła. Jedną z najczęstszych (65 proc. przypadków) przyczyn demencji jest choroba Alzheimera, której otępienie jest sygnałem. Poza tym ta dolegliwość może być sygnałem, że organizmowi brakuje ważnych witaminy i minerałów (zwłaszcza witaminy B12). Demencja może też sygnalizować zbytnie obciążenie organizmu toksynami, które upośledzają pracę narządów wewnętrznych, a zwłaszcza komórek nerwowych.

By trafnie zdiagnozować przyczynę demencji, warto wykonać Test Obciążeń.

O zdrowie męża walczyła Halina z Łodzi

Zdzisław był zawsze aktywnym, wysportowanym człowiekiem, jednak od jakiegoś czasu zaczął mówić i robić dziwne rzeczy. Np. chwalił nową szafkę w kuchni, mimo że stała tam od lat i widział ją wiele razy. Poza tym coraz gorzej orientował się w terenie – nie wiedział, jak dojechać do naszych znajomych, u których bywaliśmy wiele razy. Przerażona wysłałam go do lekarza. Niestety, stwierdził demencję. Rokowania nie były najlepsze, ponieważ leki średnio mu pomagały. Bardzo chciałam mu pomóc i zaczęłam szukać jakiejś rady. Znalazłam informację o teście. Zaprowadziłam go do Revitum, bo pomyślałam sobie, że może jednak coś mu pomogą. Okazało się, że mężowi bardzo brakuje witamin i ma mnóstwo toksyn. Specjalista dobrał kurację dobraną do jego dolegliwości i jego zdrowie się poprawiło. Kłopoty z pamięcią znacznie się zmniejszyły, widzę też, że ma więcej energii.

Z demencją można walczyć – mówi Specjalista Revitum

Demencję starczą często traktuje się jako “przypadłość wieku”, naturalny proces towarzyszący starzeniu się organizmu. Jednak wcale nie musi tak być! Demencja może być objawem osłabienia organizmu oraz nagromadzenia w nim szkodliwych toksyn, upośledzających pracę mózgu. Dlatego tak niezbędna jest właściwa diagnoza, która pomoże ustalić przyczynę dolegliwości. Podejrzewając demencję lub też chcąc jej zapobiec, warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który określi źródło schorzenia – mówi Weronika Łapińska.


Dzięki zaawansowanym możliwościom diagnostycznym Test Obciążeń pozwala na zdiagnozowanie stanu narządów wewnętrznych oraz określenie jego obciążeń (toksynami, grzybami i pasożytami), które mogą powodować szereg nieprzyjemnych dolegliwości. Test wykonywany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Nie potrzeba poświęcać na niego również wiele czasu – wystarczy 45 min. Po wykonaniu testu specjalista Revitum omawia wyniki i jeśli istnieje taka potrzeba, dobiera indywidualną kurację, która wzmocni organizm i pozwoli pokonać demencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>