Kontakt

Ogólnopolska Rejestracja Wizyt
tel. 222 502 888


Test Obciążeń możesz wykonać w gabinetach Revitum SA w całej Polsce



Umów się na wizytę w Twojej okolicy!

Białystok
ul. Gajowa 29 lok. 4,
15-794 Białystok
bialystok@revitum.pl

Bielsko-Biała
ul. Cechowa 6 gabinet nr 5, I piętro
43-300 Bielsko-Biała
bielsko-biała@revitum.pl

Bydgoszcz
ul. Dworcowa 76
85-009 Bydgoszcz
bydgoszcz@revitum.pl

Częstochowa
Al. Wolności 1 I piętro
42-202 Częstochowa
czestochowa@revitum.pl

Gdańsk
ul. Matejki 6
Budynek Centrum Techniki Morskiej
80-952 Gdańsk-Wrzeszcz
gdansk@revitum.pl

Katowice
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 22,
I piętro
40-010 Katowice
katowice@revitum.pl

Kielce
ul. Bodzentyńska 10 lok.
206 Kielce 25-500
kielce@revitum.pl

Kraków
ul. Szlak 28
31-154 Kraków
krakow@revitum.pl

Lublin
ul. M. C. Skłodowskiej 3
20-029 Lublin
lublin@revitum.pl

Łódź
ul. A. Struga 26
90-513 Łódź
lodz@revitum.pl

Olsztyn
ul. Świętego Wojciecha 3/3a
10-038 Olsztyn
olsztyn@revitum.pl

Opole
Ul. Ozimska 19/10 lok. 22,
45-057 Opole
opole@revitum.pl

Poznań
ul.Zwierzyniecka 10
60-813 Poznań
poznan@revitum.pl

Radom
Biznesowa 2 lok. 19
26-600 Radom
radom@revitum.pl

Rzeszów
ul. 3-go Maja 13
35-085 Rzeszów
rzeszow@revitum.pl

Szczecin
ul. Boh. G. Warszawskiego 24 lok. 222
WEJŚCIE „B”
70-302 Szczecin
szczecin@revitum.pl

Świnoujście
ul. Chełmońskiego 2F lok. 7
72-600 Świnoujście
swinoujscie@revitum.pl

Warszawa
ul.Chmielna 28 B
00-020 Warszawa
centrum@revitum.pl

Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 28/30
V piętro klatka B
50-010 Wrocław
wroclaw@revitum.pl

Zielona Góra
ul. Kościelna 2
65-064 Zielona Góra
zielonagora@revitum.pl

Możesz również skorzystać z formularza i umówić się na wizytę za pomocą rezerwacji on-line.
Więcej informacji znajduję się -> TUTAJ

więcej informacji na www.revitum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>