Laparoskopia – co warto o niej wiedzieć

Laparoskopia jest obecnie coraz częściej stosowana również w diagnostyce chorób kobiecych narządów rodnych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możliwa jest zarówno diagnostyka zmian chorobowych, jak również dokonywanie zabiegów operacyjnych. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat laparoskopii.

laparoskopiaDane statystyczne wskazują, że laparoskopia to jedna z najczęściej stosowanych metod diagnostycznych używanych w ginekologii. Do jej niezaprzeczalnych zalet należy mała inwazyjność – w jej trakcie dokonuje się jedynie niewielkiego, ok. 2 cm nacięcia powłok brzusznych. Przez wspomniany otwór wprowadza się przyrząd, dzięki któremu możliwe jest obserwowanie stanu narządów wewnętrznych i w razie potrzeby wprowadzenie narzędzi chirurgicznych, które pozwolą na usunięcie zmian chorobowych.

Wskazania do wykonania laparoskopii

  • problemy z zajściem w ciążę
  • podejrzenie ciąży pozamacicznej
  • diagnostyka endometriozy
  • torbiele jajników

Pani Bożena z Gliwic borykała się z problemami intymnymi

Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko. Przeszłam wiele badań, wzięłam wiele leków, ale to nic nie pomogło. Byłam u różnych znachorów, energoterapeutów, jednak to wciąż nie czułam się dobrze. W końcu trafiłam w Internecie na informację o teście, który diagnozuje przyczyny dolegliwości zdrowotnych. Zapisałam się na wizytę i to był dobry wybór. Dowiedziałam się, jak bardzo mam obciążony organizm, dlaczego ciągle mam infekcje intymne. Odkąd stosuję kurację czuję się znacznie lepiej, mam więcej energii, dolegliwości intymne ustąpiły. Czuję, że moje ciało jest w końcu gotowe na przyjęcie dziecka. Dziękuję za pomoc.

Specjalista Revitum radzi

Każda nieprawidłowa zmiana w obrębie narządów rodnych powinna wzbudzić naszą czujność i być zachętą do podjęcia działań mających na celu ustalenie przyczyn pojawiania się dolegliwości. Warto zadbać o to, by poznać nie tylko metody walki z objawami zmian chorobowych, ale również, a może przede wszystkim, by pozbyć się źródeł problemu zdrowotnego. W celu określenia przyczyn dolegliwości warto skorzystać z możliwości diagnostycznych Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.

Zobacz, jak obciążenia organizmu wpływają na Twoje zdrowie:


Test Obciążeń Organizmu to najnowocześniejsze osiągnięcie w dziedzinie całościowej diagnostyki, które pozwala na określenie stopnia obciążenia naszego organizmu toksynami, grzybami czy pasożytami, które odpowiadają za powstawanie różnorodnych chorób i dolegliwości. Jedynie całościowa diagnostyka organizmu może pomóc w ustaleniu źródeł problemu oraz być skuteczną formą profilaktyki. Wykonanie testu jest zupełnie nieinwazyjne – w jego trakcie nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. Test jest również zupełnie bezbolesny oraz bezpieczny. W Revitum jego wykonywaniem zajmują się jedynie doświadczeni specjaliści biomedycyny, co gwarantuje najwyższy poziom opieki. Po omówieniu wyników możliwe jest dobranie skutecznej metody oczyszczania organizmu przy wsparciu preparatów opartych na sprawdzonych, naturalnych składników. Dzięki temu możliwe jest pozbycie się męczących dolegliwości oraz wzmocnienie sił witalnych organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>