Naturalne odchudzanie. Bez diety i ćwiczeń.

Ile już razy zabieraliście się za odchudzanie? Dużo, prawda?

Nie przejmujcie się, jeśli jesteście w grupie blisko 30% Polaków, którzy notorycznie są na diecie. Od czego zależy powodzenie misji jaką jest odchudzanie? Oczywiście od wielu warunków.

Przede wszystkim od naszego nastawienia, dlaczego i jak bardzo zależy nam, by stracić na wadze. Po drugie od czynników zdrowotnych.

Niestety, niezależnie od tego, jakie są przyczyny naszej decyzji dotyczącej odchudzania, wielokrotnie popadamy w pułapki myślenia od zbyt rygorystycznej diety, po lekceważenie naszego stanu zdrowia.

Zabezpiecz organizm przed efektem jo-jo

otyłość revitumOdchudzanie owszem jest czasochłonne i wymaga kilku wyrzeczeń, jednak może być również przyjemne. Główną przyczyną porażek w odchudzaniu jest to, iż wiele osób stosuje diety samodzielnie, bez konsultacji ze specjalistą – dietetykiem. Kiedy wprowadzamy dietę na własną rękę, nie mamy pewności ile właściwie powinniśmy schudnąć, a przede wszystkim co powinno znaleźć się w naszym menu, by zachować zdrowie i odzyskać lepsze samopoczucie.

Musimy pamiętać, że nie każda dieta jest właściwa dla naszego organizmu. Są i takie, które mogą nam przysporzyć więcej problemów, niż korzyści.

Etapy naturalnego gubienia zbędnych centymetrów

Specjaliści Revitum podchodzą do odchudzania kompleksowo, dzieląc go na trzy etapy: etap pierwszy to oczyszczanie organizmu (proces detoksykacji). Oczyszczanie jest właściwie najważniejszym procesem, gdyż pozbywamy się z organizmu wszelkich zalegających zanieczyszczeń. Nerki, jelita, płuca i skóra to drogi, którymi usuwane są zanieczyszczenia. Pamiętaj jednak, żeby pro

Stąd tak ważne jest, by nie bagatelizować procesu oczyszczania i robić to pod okiem specjalisty.

Drugi etap odchudzanie – pod okiem specjalisty dobierane są naturalne i bezpieczne preparaty wspomagające odchudzanie. Etapem trzecim jest odżywianie komórkowe, mające na celu uzupełnienie niedoborów wszystkich pierwiastków i minerałów. aby w przyszłości zapobiec efektowi jo-jo.

Łatwo jest rozregulować pracę naszego organizmu, stąd każde odchudzanie, nawet to dla przywrócenia dobrego nastroju, powinno odbywać się pod okiem specjalisty. Skoro już zdecydowaliśmy się na ten krok, zróbmy to dobrze!

Chcesz widocznie schudnąć? 

Pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Koniecznie zadzwoń do Centrum Diagnostyki Organizmu, tel.  222 502 888

Umów się na wizytę do specjalisty, a otrzymasz pełne wsparcie w zakresie odchudzania. Bez diety, bez głodówek i efektów jo-jo. Tylko naturalne metody i kurację, dopasowane do Twojego stanu zdrowia. A to najważniejsze!

Zadzwoń na Infolinię w godzinach 8:00-20:00, tel. 222 502 888.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>