Łatwo pozbądź się wstydliwej wysypki na udach!

Swędzi Cię skóra? Masz krostki bądź czerwone plamy w okolicach ud? Alergię skórną może wywołać wiele czynników: od płynów do zmywania po biżuterię, słońce czy morską wodę. Podstawą jest znalezienie przyczyn wysypki na udach! Wiesz jak łatwo to zrobić?

Specjaliści z Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego przestrzegają przede wszystkim przed leczeniem się samemu. Żeby dobrać odpowiedni lek należy koniecznie udać się na badania. Wysypka na udach może być reakcją na nowe kosmetyki czy przyjmowane dotychczas leki. Wstyd nie powinien paraliżować kobiet przed zasięgnięciem się fachowej opinii.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się o przyczynach wysypki na udach:

Pierwszym objawem wysypki skórnej jest tworzenie się zmian na skórze w postaci:

  • zaskórników
  • grudek
  • wszelkiego rodzaju krostek
  • bardzo popularnych pryszczy czyli torbieli ropnych

Najlepiej dmuchać na zimne i zgłaszać specjalistom wszelkie guzki i grudki na skórze. Większość z nich jest niegroźna, ale potrzebna jest ocena eksperta, żeby móc wykluczyć poważniejsze dolegliwości. Dlatego należy wykonać Test Obciążeń, który szybko zdiagnozuje stan naszego organizmu i określi przyczynę powstawania wysypek na udach.

Malwina, lat 25

„Trzy miesiące temu dopadł mnie paskudny problem z wysypką na udach. Była ona czerwona i wyglądała jak pręgi lub koła. Do tego miałam gdzieniegdzie małe krostki. Od tego czasu miewałam jeszcze bóle głowy, że ciężko było funkcjonować w pracy potem. Wysypka ciągle mi się zmieniała, pojawiały się nowe plamki i niesamowita ilość małych swędzących krostek. Po 2 miesiącach zaczęłam smarować jakimś kremem, o którym wyczytałam w internecie. Niestety bez żadnych efektów. Któregoś dnia koleżanka z pracy poradziła mi bym wybrała się na test, który określa kompleksowo stan zdrowia i potrafi znaleźć przyczynę naszych dolegliwości. ”

Specjalista radzi

”Przyczyn powstawania wysypki na udach lub innych brzydko wyglądających wykwitów skórnych jest wiele. Są to między innymi: zaburzenia w wydzielaniu hormonów płciowych, stres, źle dobrane kosmetyki, dieta pełna ostrych potraw czy picie dużej ilości kawy. Zamiast jednak ukrywać się przed światem, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i natychmiast wykonać Test Obciążeń Organizmu, który kompleksowo wykrywa przyczyny dolegliwości. Dzięki temu jest szansa na szybkie wyeliminowanie choroby. Nie zwlekajmy, każda z nas chce przecież wyglądać ładnie i zdrowo.”- Weronika Łapińska, specjalista Revitum.

Prześladuje Cię wysypka na udach? Znajdź przyczyny i pozbądź się jej raz na zawsze!

Jeśli walka z krostami, wysypkami, pryszczami trwa od wielu lat, a nie jesteśmy już w wieku dojrzewania, należy szukać prawdziwych przyczyn powstawania zmian dermatologicznych, a nie leczyć tylko objawy. Mogą być one sygnałem informującym o poważniejszej chorobie, toczącej się w organizmie. Test Obciążeń Organizmu jest jedynym dostępnym narzędziem, które umożliwia kompleksowe podejście do objawów i prawidłowe rozpoznanie choroby. Celem testu jest określenie sprawności układu odpornościowego i poziomu funkcjonowania organów wewnętrznych. Na tej podstawie można określić przyczynę choroby. Test trwa 45 minut, jest bezbolesny, wyniki otrzymujesz od razu, a specjalista, jeżeli zajdzie taka potrzeba dobierze i zaleci indywidualną formę kuracji. Tylko dzięki temu uporasz się z tym wstydliwym problemem raz na zawsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>