Znajdź Przyczynę Swoich Problemów z Łuszczycą

Walczysz z problemem łuszczycy od dawna i nie widzisz żadnej poprawy? Stosowałeś wszystkie dostępne preparaty, które nie poradziły sobie z wykwitami i plamami na Twojej skórze? Straciłeś już nadzieje, że kiedykolwiek uda Ci się wygrać walkę z łuszczycą?

Łuszczyca jest jedną z najczęściej występujących  dolegliwości skórnych. Nie znane są bezpośrednie przyczyny powstawania tej choroby.  Lekarze uważają, że może ona mieć podłoże genetyczne, jednak jest obciążona bardzo wieloma  czynnikami.Wszyscy, którzy mają w rodzinie kogoś chorego na łuszczycę wiedzą, że z tą chorobą można toczyć walkę długimi latami bez skutku.

Aby skutecznie pozbyć się problemu należy poznać przyczyny

Czy zastanawiałeś się kiedyś czemu specjaliści leczą Cię tak długo a Ty wciąż nie zauważasz spektakularnych efektów? Po prostu nie zostały rozpoznane wszystkie czynniki, które spowodowały twój problemem z łuszczycą. Najistotniejsze w walce z tą chorobą jest wykrycie jej przyczyn, czyli zdiagnozowanie wszystkich obciążeń. Kompleksowo wykrywa je Test Obciążeń.

Jakimi Obciążeniami Może Być Obarczona Łuszczyca?

 • grzybica ogólnoustrojowa – atakuje cały organizm zatruwając nas od środka. Toksyny są wydalane przez organizm na zewnątrz, powodując powstawanie strupów,
 • reakcja autoimmunologiczna – spowodowana nieszczelnością jelit i wyciekiem toksyn do układu krążenia. Przyczyny: infekcja spowodowana grzybem candida, obciążenia chemiczne, antybiotyki, środki antydepresyjne, hormonalne. One nasilają objawy łuszczycy!
 • reakcja na gluten - każdy z nas codziennie spożywa PIECZYWO, w dodatku bardzo często wyłącznie BIAŁE! Celiakia prowadzi do uszkodzenia błony śluzowej jelita i wykwitów skórnych.
 • pasożyty - atakują nas drogą pokarmową.  Dopóki znajdują się w jelitach odczuwamy jedynie dolegliwości ze strony układu pokarmowego, natomiast kiedy przenikną do krwiobiegu mogą wywołać bardzo duże szkody, takie jak wykwity skórne w postaci łuszczycy a nawet utratę odporności.

Jaki jest Sposób na znalezienie Przyczyny Występowania Łuszczycy W Moim Wypadku?

Twoja walka z ŁUSZCZYCĄ trwa tak długo, że nic nie może Ci już pomóc? Wykonaj Test Obciążeń, który natychmiast odpowie Ci na Twoje pytania. Jeśli badanie wykaże obecność chociażby  jednej z wymienionych przyczyn odpowiedzialnych za wystąpienie choroby, a prawdopodobnie będzie ich więcej, powiązanych ze sobą, dowiesz się, jak możesz je usunąć ze swojego organizmu.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.

Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!6 Odpowiedzi na Znajdź Przyczynę Swoich Problemów z Łuszczycą

 1. Andrzej pisze:

  Pojawiły się na moich łokciach i kolanach zaczerwienienia wyglądające na ogniska zapalne i rodzaj wysypki na ciele.
  Nigdy nie miałem takich problemów, a mam już 48 lat.
  Oczekuję trafnej diagnozy i szybkiej odpowiedzi.

 2. jadwiga pisze:

  Mam łuśzczyce jak miałam 33 lat,teraz mam 63,prawdopodobnie jest dziedziczną moja mama miała ,jak ja wyleczyć ,lub zaleczyć.

 3. tomasz pisze:

  choruje już prawie 20 lat i tez nie wiem z kad się ta plaga wzieła

 4. anka pisze:

  witajcie łuszczycowcy,
  przytrafiło się i mnie w okresie menopauzy.
  ostatnio dotarłam do tabletek,które miały zlikwidować łuszczycę od środka, kuracja nie od szarlatana,podjełam ją
  świadomie po badaniach i konsultacjach z lekarzami w znanym
  szpitalu w Wiedniu.
  W ciągu 2 miesięcy zjadłam 180 tabletek, zwiększając dawkę
  co tydzień,siadła wątroba,pod koniec kuracji wymioty.Zjadałam
  te tabletki w nadzieji odzyskania swojego poprzedniego wygladu, miałam kiedyś długie ,gęste rude włosy,zostałam prawie łysa,
  podam Wam sklad tego, co mnie zniszczyło
  Estery kwau fumarowego? Ca , Mg ,Zn nigdy tego nie łykajcie
  opakowanie zachowałam z całym składem, mogę zkopiować
  to co naprawdę pomaga to kwarcówka 6 min. 2x w tygodniu
  i dobre kremy nawilżające,jeszcze woda morska,jak się uda do
  niej wpaść.
  Zyczę wszystkim gładkiej i ładnej skóry,
  Anka

 5. Bożena pisze:

  Witam. Mam 16 lat i też na to choruję. Mam to na łokciach i we włosach. Trwa to już ok 5-6 lat. Nic mi nie pomaga. Nie mam pojęcia już co z sobą zrobić. Zbliża się bal na, którym tańczę poloneza i wgl, a jak wiadomo do fryzjera nie pójdę z tym. Zna ktoś jakieś środki, żeby pomogły mi chociaż na jakiś czas, abym chociaż raz nie musiała się wstydzić???

 6. iwona pisze:

  pomocy ,choruję na łuszczycę od 15lat z większym lub mniejszm nasileniem ale to co się teraz dzieje zaczyna mnie przerastać ,maści co chwilę inne,naświetlania na 2-3 tygodnie pomagają ,mam 50lat .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>