Nadczynność tarczycy – ta choroba może być śmiertelna!

Lekarze alarmują: choroby tarczycy dotyczą 30 proc. Polaków, jednak większość z nich nie ma o tym pojęcia! Dowiedz się, czym jest nadczynność tarczycy i jak z nią walczyć.

Nadczynność tarczycy to jedno z najczęstszych schorzeń edokrynologicznych. Zaobserwowano, że na tą dolegliwość 3 razy częściej zapadają kobiety niż mężczyźni.

Przyczyny powstawania nadczynności tarczycy
Wymienia się wiele przyczyn powstawania tej choroby. Oto niektóre z nich:

 • choroba Gravesa-Basedowa (schorzenie autoimmunologiczne, w której zachodzi nadmierna produkcja hormonów przez tarczycę)
 • guzki tarczycy
 • poporodowe zapalenie tarczycy
 • choroby przysadki

Obejrzyj nasz film i sprawdź jak szybko rozpoznać nadczynność tarczycy:


Masz te objawy? Nie lekceważ ich – to może być nadczynność tarczycy!
Wśród objawów nadczynności tarczycy możemy wymienić:

 • nerwicę, nadpobudliwość
 • nadmierną potliwość
 • duszności
 • kołatanie serca
 • szybkie męczenie się przy aktywności fizycznej
 • utratę masy ciała
 • nieregularne miesiączki
 • powiększenie tarczycy
 • uczucie gorąca
 • biegunki
 • wypadanie włosów

Niepokoją Cię te objawy? Wykonaj Test Obciążeń, który wskaże ich przyczyny!

Pani Grażyna z Poznania walczyła z chorobą tarczycy

Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie nadczynność tarczycy, na którą chorowała też moja mama. Lekarz przypisał mi leki i powiedział, że powinny pomóc. Jednak tak się nie stało: objawy zamiast zniknąć, jeszcze się nasiliły! Czułam się bardzo źle: byłam cała zlana potem, nie mogłam nawet podbiec do autobusu, bo prawie mdlałam. Bardzo też schudłam i ciągle wypadały mi włosy. Zmieniałam leki i lekarzy, poszłam do uzdrowicieli, ale wciąż nic! W końcu koleżanka z pracy podpowiedziała mi, że można wykonać taki test, który określa, dlaczego jesteśmy chorzy. Byłam już bardzo zrezygnowana tą walką z chorobą, ale stwierdziłam, że warto spróbować. Na teście okazało się, że mój organizm niszczy sam siebie oraz że mam wiele toksyn. Specjalista dobrał mi kurację do moich potrzeb. Już po kilku dniach poczułam poprawę, a dzisiaj mogę stwierdzić, że moje ciało wróciło do normy: skończyły się poty, mam dużo siły. No i zyskałam młodzieńczy wygląd! Dziękuję za ten test!


Nadczynność tarczycy – tajemnicza choroba

Niestety, wciąż niewiele wiadomo na temat przyczyn powstawania nadczynności tarczycy. Przyjmuje się, że choroba ma podłoże genetyczne, jednak wciąż brak jednoznacznego określenia przyczyn. Zwraca się również uwagę na autoimmunologiczne podłoże dużej ilości zachorowań. Niestety, często w leczeniu nadczynności tarczycy wiele uwagi poświęca się leczeniu objawów, a nie dotarciu do prawdziwych przyczyn, którymi mogą być obciążenia organizmu. W celu poznania stanu organizmu warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, posiadający szerokie możliwości diagnostyczne – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Nieleczona lub źle zdiagnozowana nadczynność tarczycy może być przyczyną wielu przykrych dolegliwości i znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Niestety, zdarza się, że postawienie diagnozy w problemach z tarczycą napotyka wiele przeszkód. Z pomocą przychodzi tu Test Obciążeń, który dzięki nowatorskiej metodzie dr Volla umożliwia poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz rozpoznanie obciążeń, która osłabiają układ odpornościowy i przyczyniają się do rozwoju nadczynności tarczycy. Test jest zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny, nie trzeba również na niego poświęcać wiele czasu – wystarczy ok. 45 min. Po konsultacji wyników ze Specjalistą Revitum istnieje możliwość dobrania skutecznej kuracji, która pomoże przywrócić równowagę organizmu oraz trwale pozbyć się problemów z tarczycą.

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Kupon na wizytę w revitum 250x250


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.Jedna Odpowiedź na Nadczynność tarczycy – ta choroba może być śmiertelna!

 1. Bozena pisze:

  Podejrzewm u siebie nadczynność tarczycy gdzie mogę ją sprawdzić. Nadmierna wada mimo ciągłej kontroli, nerwowość,potliwość. Gdzie moge sprawdzić?
  Bożena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>