Naturalna kuracja zwalcza choroby przewlekłe! Sprawdź od czego zacząć!

Bierzesz antybiotyki przynajmniej raz w roku?
Faszerujesz się regularnie tabletkami?
Czy masz już tego dość? 

rak szyjki macicyCzy wiesz, że antybiotyki i leki, które bierzesz przyczyniają się do spadku odporności i niszczenia mikroflory jelitowej?

Oznacza to, że chcąc wyzdrowieć, tak naprawdę jeszcze bardziej się osłabiasz i stajesz się podatny na kolejne dolegliwości. Wpadasz w zamknięty krąg chorób.

Jak sobie pomóc?
Zacznij od dobrania naturalnej kuracji opartej o składniki pochodzenia naturalnego – a nie chemicznego!
Udaj się do specjalisty (albo dietetyka), który dobierze Ci program odpowiedniej kuracji wzmacniającej opartej o składniki pochodzenia roślinnego.

Dlaczego?
Tylko silny organizm potrafi sam walczyć chorobą. Oczyszczając, wzmacniając i odżywiając organizm pomagamy mu w walce z dolegliwościami. Pamiętajmy o tym, że ludzkość od tysięcy lat korzystała z dobroci roślinnych składników. To nasza naturalna droga do zdrowia.

Krok po kroku
Umów się do specjalisty Revitum (www.revitum.pl) celu dobrania indywidualnej terapii, która w naturalny sposób pomoże Ci pozbyć się bólu i dolegliwości (Ogólnopolski Numer Telefonu: 222 502 888). Placówki Revitum są w 20 miastach w Polsce.
W Revitum, w czasie jednej wizyty sprawdzisz:

  • infekcje intymnestan zdrowia swojego organizmu,
  • jakie masz obciążenia, czyli co powoduje, że cierpisz na swoje dolegliwości (wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – więcej o teście znajdziesz TUTAJ). Poznasz przyczyny swoich obciążeń.
  • otrzymasz indywidualny program naturalnej kuracji opartej o składniki roślinne, oleje i minerały, których brakuje we współczesnej diecie dobrany przez certyfikowanego specjalistę – dietetyka! Dzięki naturalnej kuracji Twój organizm pozbędzie się obciążeń i na nowo zacznie funkcjonować prawidłowo. Więcej o kuracjachTUTAJ

Brak naturalnych składników przyczynia się do powstawania chorób cywilizacyjnych.

Dla kogo są naturalne kuracje?
Dla wszystkich tych, którzy mają dość nawracających chorób, bólu głowy, zmęczenia, chorób skóry i kości. Dla tych, którzy są gotowi by wyzdrowieć – w sposób naturalny!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do Revitum już dziś. Konsultant pomoże Ci znaleźć odpowiednią placówkę Revitum dla Ciebie.
Z okazji Świąt mamy dla Ciebie specjalny kupon zniżkowy – 40 złoty na wizytę w Revitum! 

Kupon na wizytę w revitum 250x250

Kliknij i pobierz kupon, następnie zadzwoń i umów się na wizytę w Revitum już dziś!

tel. 222 502 888 (* koszt jak za połączenie lokalne) 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o jakości kuracji dobieranych w Revitum zapraszamy TUTAJ. Możesz zapoznać się z certyfikatami jakości, jak i dowiedzieć się więcej o pochodzeniu kuracji. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>