Neuropatia – gdy każdy ruch sprawia ból

Neuropatia to tajemnicze schorzenie, które może jednak mieć bardzo negatywny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Dowiedz się więcej na temat tego problemu zdrowotnego.

neuropatiaCzym jest neuropatia? To uszkodzenie nerwów obwodowych. Większość z nich zawiera włókna czuciowe oraz ruchowe. Neuropatia objawia się więc zarówno przez objawy czuciowe, jak i ruchowe.

Najczęstsze objawy neuropatii:

  • osłabienie i porażenie mięśni
  • zanik mięśni
  • zaburzenia potliwości
  • przebarwienia
  • ścieńczenie skóry

Neuropatia – co ją powoduje?
Najczęstsze przyczyny tej choroby to:

  • cukrzyca
  • choroby nerek
  • niedobór witamin
  • uwarunkowania genetyczne: większa wrażliwość nerwów na ucisk

Neuropatia była problemem pani Haliny z Wrocławia

Mój problem zdrowotny zaczął się dwa lata temu. Początkowo delikatnie, potem jednak coraz mocniej zaczął mnie boleć łokieć. Dużo pracuję fizycznie oraz na co dzień zajmuję się małym wnuczkiem, więc myślałam, że sobie coś uszkodziłam przy podnoszeniu dziecka albo podczas pracy. Jednak z dnia na dzień było gorzej! Pewnego dnia obudziłam się i z przerażeniem odkryłam, że nie mogę ruszać ręką – stała się jakaś bezwładna! Pobiegam do lekarza, potem miałam mnóstwo badań, które skończyły się rozpoznaniem: to neuropatia. Dostałam leki przeciwbólowe, ale problem nie chciał ustąpić. Ból i drętwienie wciąż trwały, a ja miałam dosyć. Chodziłam na rehabilitację, potem do zielarzy, wciąż nic! Zaczęłam szukać w internecie, znalazłam informację o Revitum i teście obciążeń. Zaciekawiło mnie to i stwierdziłam, że spróbuję. Nie zawiodłam się – specjalista powiedział mi, co jest przyczyną moich problemów. Dostałam specjalną kurację i już teraz czuję poprawę. Polecam ten test.

Nie czekaj, postaw na diagnostykę!

Neuropatia to znak, że w organizmie pojawił się problem. Nie warto czekać, aż choroba się rozwinie. Polecam zadbanie o swoje zdrowie oraz profesjonalną profilaktykę w postaci Testu Obciążeń Organizmu, który diagnozuje przyczyny dolegliwości oraz pozwala trwale się ich pozbyć – mówi Weronika Łapińska, specjalista Revitum.


Dzięki szerokim możliwościom diagnostycznym Test Obciążeń pozwala na określenie stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami (toksynami, grzybami, pasożytami). Dzięki Testowi wykonywanemu przez doświadczonych specjalistów biomedycyny możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która wzmocni siły witalne organizmu i przyczyni się do poprawy funkcjonowania narządów wewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>