Objawy chorej tarczycy – dolegliwości, których nie wolno lekceważyć!

Szacuje się, że w Polsce co 10. osoba ma problemy z tarczycą. Sprawna praca tego gruczołu jest niezbędna dla naszego sprawnego funkcjonowania. Co zrobić, by ustrzec się choroby oraz jakie objawy powinny wzniecić naszą czujność – o tym przeczytasz w poniższym tekście.

objawy chorej tarczycyTarczyca to nieparzysty gruczoł znajdujący się w dolnej części szyi. Ogrywa on ważną rolę w organizmie, ponieważ produkuje hormony: trójjodotyroninę, tyroksynę i kalcytoninę, niezbędne dla sprawnego metabolizmu oraz działania układu nerwowego.

Jakie objawy ze strony tarczycy powinny nas zaniepokoić?
Jeśli obserwujesz u siebie poniższe objawy chorej tarczycy, nie zwlekaj z diagnostyką:

Przy niedoczynności:

 • osłabienie
 • bóle mięśni
 • uczucie chłodu
 • szybki przyrost wagi
 • suchość skóry
 • wypadanie włosów

Przy nadczynności:

 • nerwowość
 • uczucie gorąca
 • szybki spadek wagi
 • drżenie rąk
 • kołatanie serca

Pani Barbara z Katowic miała objawy chorej tarczycy

Moja mama miała problemy z tarczycą, więc niby wiedziałam, że dzieje się coś złego, ale to lekceważyłam. Jednak kiedy ciągłe osłabienie i bóle mięśni nie dawały mi spokoju, zaczęłam szukać pomocy. W międzyczasie zupełnie bez zmiany diety przytyłam 10 kilogramów! W internecie znalazłam informację o teście obciążeń, więc uznałam, że warto spróbować. Nie zawiodłam się – w Revitum dowiedziałam się, co mi dolega oraz jakie są przyczyny dolegliwości. Dostałam specjalną kurację na objawy chorej tarczycy i dzisiaj widzę już postęp: waga spada, a mnie przestały boleć mięśnie. Polecam test.

Specjalista Revitum radzi

Objawy chorej tarczycy takie jak drażliwość, nagłe chudnięcie czy tycie mogą wskazywać na to, że w naszym organizmie zachodzą niekorzystne procesy zdrowotne związane z niewydolnością naszego układu immunologicznego. Obciążenie szkodliwymi substancjami może upośledzać pracę tarczycy i powodować różnorodne dolegliwości. Dlatego niezbędna jest skuteczna diagnostyka w postaci Testu Obciążeń Organizmu, który umożliwi poznanie naszego stanu zdrowia – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń pozwala na poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia ich obciążenia trującymi substancjami (toksynami, grzybami czy pasożytami). Test jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Nie powoduje też żadnych dolegliwości bólowych. Na jego wykonanie nie potrzeba wiele czasu – wystarczy ok. 45 min., by poznać wynik. W Revitum Test wykonują doświadczeni specjaliści medycyny naturalnej, co zapewnia profesjonalną opiekę. Po wykonaniu testu Obciążeń i omówieniu jego wyników specjaliści mogą dobrać indywidualną kurację, która wspomoże regenerację organizmu i pozwoli na trwałe pozbycie się przyczyn dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>