Objawy endometriozy – ich lekceważenie może być groźne

Ból brzucha w trakcie miesiączki każdej z nas kojarzy się z naturalnym objawem zmian w organizmie. Jednak silny ból nie zawsze musi być oznaką zdrowia. Może on bowiem mieć związek z procesami chorobowymi toczącymi się w obrębie układu rodnego. Sprawdź, jakie są najczęstsze objawy endometriozy.

objawy endometriozyWśród najczęstszych objawów tej poważnej choroby możemy wymienić:

  • bardzo silny ból w trakcie miesiączkowania (odczuwalny mimo przyjęcia środków przeciwbólowych)
  • dyskomfort w trakcie oddawania moczu
  • biegunki
  • mdłości
  • bóle krzyża
  • zmęczenie
  • wymioty

Lekceważenie objawów może skończyć się poważnymi problemami zdrowotnymi – nie czekaj, wykonaj Test Obciążeń.

Pani Halina z Łodzi miała dokuczliwe objaw endometriozy

Każda miesiączka to był dla mnie koszmar: ból, który nie pozwalał funkcjonować, pójść do pracy. Ile można się tak męczyć?! Poszłam więc do lekarza, zrobiłam potrzebne badania i okazało się, że to objawy endometriozy. Niestety, okazało się, że być może będzie konieczna operacja. Przeraziłam się tym i zaczęłam szukać dla siebie pomocy.Koleżanka powiedziała mi, że była na teście i dowiedziałam się, w jaki sposób może mi on pomóc. Dzień, w którym go wykonałam by dniem końca moich cierpień. Serdecznie polecam Test i jestem niezmiernie wdzięczna tym, którzy pomogli go odkryć.

Weronika Łapińska, specjalistka Revitum stwierdza:

Objawy endometriozy to uciążliwe schorzenie, które nieleczone może przyprawić wielu kłopotów, właściwie zdiagnozowanie tego, może w bardzo krótkim czasie stać się przeszłością. Dlatego tak ważne jest zastosowanie Testu Obciążeń Organizmu, który pozwoli na kompleksową ocenę stanu zdrowotnego naszego organizmu oraz podjęcie działań, które pozwolą na odzyskanie równowagi w obrębie narządów rodnych.


Test Obciążeń, oparty na sprawdzonej i skutecznej metodzie dr Volla to jedno z najnowocześniejszych narzędzi diagnostyki całego organizmu. Jest bezinwazyjny, a jego wykonanie nic nie boli. Wynik poznajemy szybko – po zaledwie 45 minutach możemy już znać przyczynę swoich dolegliwości, a wizyta z odpowiednim specjalistą następująca po teście, pozwoli nam na dobranie odpowiedniej metody do tego, co jest przyczyną naszych dolegliwości. Doświadczony specjalista biomedycyny ma możliwość dobrania skutecznej kuracji opartej jedynie na sprawdzonych, w pełni naturalnych składnikach, które zapewniają możliwość przywrócenia stanu naturalnej równowagi narządów wewnętrznych oraz oczyszczenia organizmu z zalegających, szkodliwych dla naszego codziennego funkcjonowania. Nie ryzykuj swojego zdrowia – już dziś zapisz się na test!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>