Odchudzanie – to nie musi być dieta!

„Od poniedziałku dieta!”. „Za tydzień zapisuję się na basen”. „Od jutra ćwiczę”. Tak zazwyczaj zaczyna się nasze odchudzanie. I często na tym się kończy. Ale czemu się dziwić? Sama myśl o tym, że mamy się odżywiać samymi warzywami i porcjami tak małymi, że ledwie je widać – odstrasza. Dowiedz się jak schudnąć – bez diety!

Czy wiesz, że powodem twoich trudności ze zrzuceniem zbędnych kilogramów mogą być obciążenia organizmu, takie jak toksyny, metale ciężkie, grzyby, pasożyty czy problem z metabolizmem glutenu? Brzmi niewiarygodnie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o podstawach funkcjonowania Twojego organizmu. Poznaj sposób na utratę zbędnych kilogramów.

Odchudzanie

 

Dlaczego diety nie działają?

Każdy człowiek jest inny i nie da się opracować „diety cud”, która zadziała na każdego bez wyjątków.
Prawdziwa dieta musi być sporządzona dla każdej osoby indywidualnie. Co więcej, dieta absolutnie nie znaczy głodzenia się! To słowo zostało strasznie wypaczone przez pseudo-naukowe publikacje. Jeżeli rozpoczynamy quasi dietę polegającą na głodzeniu się, jedzeniu coraz mniejszych ilości pokarmu czy nie jedzeniu w ogóle niczego, popełniamy największy błąd jaki możemy podczas odchudzania!

Głodząc się i nie dostarczając organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych dajemy mu sygnał, że ma zacząć oszczędzać energię (czyli kalorie). W takim wypadku nasz metabolizm niesamowicie zwalnia i magazynuje każdą, nawet najmniejszą dawkę kaloryczną. W efekcie tego nasza waga dosłownie stoi mimo, że nic nie jemy, a nawet rośnie, choć na zdrowy rozum powinna spadać.

Co robić gdy nie mogę schudnąć?

Kolejnym czynnikiem dlaczego diety nie działają to nasz własny organizm, a dokładniej jego <strong>obciążenia przez które nasze ciało nie funkcjonuje prawidłowo.

Przodują tutaj toksyny oraz problemy z metabolizmem glutenu. Oba te obciążenia i wiele innych jest w stanie wykryć Test Obciążeń Organizmu. Toksyny zatruwają nasz organizm, przez co upośledzają wiele jego funkcji, w tym także możliwość spalania zmagazynowanej w tłuszczu energii. Oczyszczenie organizmu daje efekty nie tylko przy zrzucaniu wagi ale także poprawia całkowicie funkcjonowanie organizmu i nasze samopoczucie.

Gluten, składniki odżywcze i ciągłe tycie

Już schudłaś, wreszcie się udało! Ale minęło parę tygodni i kilogramy wróciły. Dlaczego? Dlaczego jesteś jedną z tych nieszczęśliwych osób, które dopadł efekt jo-jo? To nie jest efekt jo-jo. To gluten, gdyż niejako zmusza nas do przyswajania za dużych ilości pokarmów. Gluten jest białkiem zawartym w pszenicy i innych zbożach. Swoją konsystencją przypomina kleistą maź, a ludzki organizm ma niesamowite problemy z jego trawieniem. Tak więc gluten osiada na jelitach, tym samym zakrywając kosmki jelitowe. Ale jaki to ma związek z odchudzaniem?

Co na to Specjalista?Weronika Łapińska – diagnosta laboratoryjny, specjalista w Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum„Kosmki jelitowe wchłaniają wszelkie witaminy, minerały i inne składniki odżywcze z pożywienia. Niestety jeżeli gluten zakryje je całkowicie wchłaniają znacznie mniej niż zwykle. Organizm pozbawiony tych składników nie zadowala się małą ich ilością wchłoniętą w jelitach i walczy o jeszcze. Walka ta wygląda w ten sposób, że wciąż daje nam znać, iż jesteśmy głodni. I tutaj koło się zamyka. Nie wchłaniając odpowiedniej ilości składników odżywczych, co spowodowane jest przez gluten w jelitach, jemy dużo więcej, a nadmiar kalorii magazynuje się jako tkanka tłuszczowa. I tutaj pojawia się Test Obciążeń Organizmu. Wykonując go, dowiesz się jak bardzo zatruty masz organizm oraz co z tym zrobić. Oczyszczając organizm z glutenu i toksyn wreszcie zaczniesz chudnąć!”

Wykonaj Test Obciążeń Organizmu i zrzuć zbędne kilogramy!

Toksyny i gluten to tylko jedne z kilku przykładów dlaczego nie udaje nam się schudnąć, a kiedy jednak się uda to atakuje nas mityczny efekt jo-jo. Czasami problemem jest także grzybica.

Wtedy rozwijające się grzyby potrzebują dużo cukru i węglowodanów do życia, a my zaczynamy mieć ochotę na słodkie pokarmy. I tej ochocie ulegamy. Nie ma chyba już żadnych wątpliwości, że obciążenia są odpowiedzialne za “nadprogramowe” kilogramy. Na szczęście łatwo jest je usunąć. Idealna sylwetka jest o jeden Test Obciążeń Organizmu od ciebie! Po teście otrzymasz dokładną i indywidualną formę kuracji oczyszczającej i już po kilku dniach zaczniesz widzieć różnicę i czuć się lżej.

Oddajemy do Twojej dyspozycji Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest „Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Kupon na wizytę w revitum 250x250

Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>