Odtruwanie organizmu – pokonaj przyczyny złego samopoczucia

Każdy człowiek jest inny i inaczej radzi sobie z odtruwaniem organizmu. Są ludzie, których organizm działa tak sprawnie, że w zasadzie przez całe życie nie muszą się martwić odtruwaniem swojego organizmu, są i tacy, którzy notorycznie cierpią z powodu powikłań, wynikających z zatrucia organizmu.

Dzień w dzień nasz organizm narażony jest na przyswajanie wielu toksyn znajdujących się w tym co pijemy, jemy, a także w powietrzu, którym oddychamy. Oczywiście to ostatnie najbardziej naładowane jest toksynami w wielkich miastach i przemysłowych dzielnicach. Aby dowiedzieć się, jaki jest twój poziom toksyn w organizmie wykonaj Test Obciążeń Organizmu.

Toksyny w naszym organizmie to nic dobrego. Powodują wiele dolegliwości, mogą być powodem alergii, a nawet problemów ze zrzuceniem nadmiaru kilogramów. Wiele z tych toksyn powstaje również w nas samych, jest efektem rozpadu komórek. Prym w takim działaniu wiodą tkanki tłuszczowe, gdyż to właśnie w nich organizm deponuje odpady jakimi są toksyny. Można powiedzieć, że tłuszcz jest śmietnikiem organizmu. Dlatego też, podczas szybkiego odchudzania może dojść do zaburzenia homeostazy (równowagi) organizmu, z powodu zbyt szybkiego “uwolnienia” toksyn do organizmu.

Homeostaza jest koniecznym elementem wchodzącym w skład prawidłowej odnowy tkanek, a co za tym idzie zdrowego i długiego życia. Do jej zaburzenia dochodzi nie tylko, gdy w naszym organizmie pojawia się dużo toksyn, ale również gdy wchłaniamy więcej pożywienia niż jesteśmy w stanie wykorzystać. Gdy jemy za dużo, wchłaniamy niesamowitą ilość toksyn, gdyż większość dzisiejszych produktów spożywczych naszpikowana jest konserwantami, spulchniaczami, aromatami, barwnikami, a do tego jest wielokrotnie przetworzona. Istna bomba toksyczna. Są to związki bardzo szkodliwe w dużych ilościach.

Dlaczego warto odtruwać organizm?

Nagromadzenie się wielu związków toksycznych w organizmie bardzo zaburza jego równowagę. Co za tym idzie zaczynamy czuć się coraz gorzej, stajemy się przemęczeni, złe samopoczucie, obniżenie sprawności psychicznej czy fizycznej, bóle głowy, nieprzyjemne choroby skóry, alergie i wiele innych chorób. Ponadto nasz odporność zostaje obniżona, a co za tym idzie, otwierają się drzwi dla kolejnych zakażeń, chorób i dolegliwości. Wiele chorób układu nerwowego może rozwijać się właśnie pod wpływem dużej ilości związków toksycznych tak w naszym organizmie jak i otaczającym nas środowisku. Dlatego oczyszczenie organizmu od czasu do czasu jest tak ważne. Pozwoli ono nam zachować witalność i zdrowie przez długie lata, wkładając w to niewiele wysiłku.

Test Obciążeń Organizmu – najlepszy sposób na odtruwanie organizmu


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Gdzie otrzymasz pomoc?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>