Opuchnięte oczy – niepokojąca dolegliwość

Oczy opuchnięte, zaczerwienione i opuchnięte powieki są pierwszym objawem naszego zmęczenia czy przeżywanego stresu. Nie wyglądają zbyt estetycznie i nie raz przez nie stajemy się obiektem niewyszukanych żartów, pytań o wczorajszą imprezę czy ciężką noc. Jednak sami wiemy, że od ostatniej zabawy minęło już sporo czasu, a noc była spędzona w łóżku na śnie. Mimo to mamy podkrążone oczy i opuchnięte powieki. Skąd się to bierze?

Skóra wokół naszych oczów jest bardzo cienka i wyjątkowo delikatna. Właśnie dlatego jest tak wiele różnych kremów specjalnie pod oczy i nie można stosować na tę część skóry zabiegów, które z powodzeniem działają na inne części twarzy i skóry. Wbrew pozorom podkrążone, opuchnięte oczy oraz powieki to nie koniecznie efekt niewyspania i zmęczenia. W tym miejscu naszej twarzy brakuje jakichkolwiek warstw tłuszczu, dlatego nie posiadamy tam naturalnej ochrony i skóra ulega “zmęczeniu”. Dodatkowo przez cienką warstwę skóry prześwitują naczynia krwionośne co powoduje efekt podkrążonych oczu. Innym czynnikiem może być niewłaściwe krążenie krwi czy różne choroby. Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są przyczyny opuchniętych powiek i oczu, wykonaj Test Obciążeń Organizmu.

Oczy opuchnięte i ich przyczyny

Gdy oczy opuchnięte są zaraz po wstaniu z łóżka ich przyczyną zazwyczaj jest zaburzona lub zła cyrkulacja krwi w organizmie. Po prostu gdy śpimy, a więc przebywamy w pozycji horyzontalnej przez długi okres czasu, nasz system limfatyczny, który odprowadza toksyny oraz wodę i produkty przemiany materii, spowalnia swoją pracę. Woda i toksyny zaczynają gromadzić się pod skórą, skąd biorą się opuchnięte oczy i powieki, gdyż w tych miejscach skóra jest bardzo cienka i takie nieprawidłowości są bardziej widoczne. Inną przyczyną może być duża kruchliwość ścianek naczyń krwionośnych, a co za tym idzie przenikanie transportowanych płynów do przestrzeni pozanaczyniowej.

Takie mogą być powody opuchniętych oczu rano. Jednak jeżeli oczy puchną i obrzęki wokół nich pojawiają się nagle bez żadnej przyczyny zewnętrznej (pocieranie oczu, picie alkoholu itp.) i utrzymują się dłuższy czas, może oznaczać to jakąś chorobę. Mogą to być zaburzenia rytmu serca, niewydolność układu krążenia, zaburzenia w gospodarce hormonalnej, nadczynność tarczycy, alergie, cukrzyca czy zapalenie zatok. Przyczyny wszystkich tych chorób jest w stanie stwierdzić Test Obciążeń Organizmu. Jeżeli właśnie takie choroby są powodem opuchniętych oczu, a jest to wysoce prawdopodobne, to usunięcie ich z naszego organizmu poprawi także wygląd oczu.

Oczy opuchnięte i Test Obciążeń Organizmu

Test Obciążeń Organizmu został stworzony aby skutecznie walczyć z dolegliwościami. Na czym jednak ta walka polega? Znakomita większość osób nie do końca wie jak skutecznie kurować się z infekcji i chorób. Skupiają się jedynie na objawach choroby, które są widoczne na pierwszy rzut oka i znikają tak samo szybko jak zostały zauważone. Jednak to jest tylko półśrodek, gdyż pozbywamy się symptomów a nie samej choroby. W skutecznej walce chodzi o to, aby wyeliminować przyczyny chorób jakimi są właśnie obciążenia. Takimi przyczynami mogą być grzyby, toksyny, pasożyty, reakcje autoimmunologiczne i wiele innych. Test Obciążeń Organizmu w ciągu 45minut wykrywa je wszystkie. Zaraz po nim otrzymujesz wyniki testu, a specjalista opracowuje dla ciebie indywidualną formę kuracji, która oczyści twój organizm.


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Gdzie otrzymasz pomoc?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>