Zapalenie pęcherza – dowiedz się, co możesz zrobić!

Uczucie parcia, częste oddawanie moczu połączone bólem to główne objawy zapalenia pęcherza. Dolegliwości, której bardzo trudno jest się pozbyć na stałe. Jedyną skuteczną metodą usunięcia problemu zapalenia pęcherza na długo, jest usunięcie przyczyn powstawania choroby. Przeczytaj jak to zrobić za pomocą Testu Obciążeń.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się jak szybko wyeliminować zapalenie pęchęrza:

Prawie każda z nas zna to uczucie. Ciągłe przeświadczenie, że jeżeli zaraz nie skorzystam z toalety, to bardzo źle się to dla mnie skończy. Ból w okolicach intymnych. Jednak najgorszy jest ten dyskomfort, uczucie braku kontroli nad własną fizjologią.

Problemem jest zapalenie pęcherza moczowego. Jest to często występujący u kobiet stan zapalny dolnego odcinak dróg moczowych (mężczyźni ze względu na budowę znacznie rzadziej chorują).

Poznaj przyczyny

W zdrowym organizmie mocz znajdujący się w pęcherzu moczowym, moczowodach i nerkach jest jałowy. Na końcu cewki moczowej mogą znajdować się bakterie, które zwykle są niegroźne.
Nasze ciało posiada szereg mechanizmów, których celem jest zapobieganie w rozmnażaniu się bakterii w układzie moczowym. Do takich mechanizmów należy m.in. pH moczu, przeciwciała odpornościowe wydzielane do moczu, prawidłowy mechanizm opróżniania pęcherza.

Żeby skutecznie walczyć z zapaleniem pęcherza należy zacząć od poznania przyczyn jego wystąpienia. Najskuteczniejszą metodą jest wykonanie Testu Obciążeń Organizmu.

Test Obciążeń walczy z zapaleniem pęcherza

Według badań przyczyn zapalenia pęcherza jest kilka. Do głównych przyczyn należy zapalenie pęcherza moczowego wywołane przez bakterie, np. pałeczki jelitowe. W innym wypadku odpowiedzialny jest gronkowiec. U innych dolegliwość wywołuje grzybica lub patogeny takie jak chlamydie, mikolazmy lub wirusy.

Jedynie poznanie przyczyny zapalenia pęcherza może przynieść nam ratunek i skuteczne, trwałe usunięcie choroby. Dlatego koniecznie zrób Test Obciążęń Organizmu.
Test Obciążeń Organizmu to kompleksowy test, który w jedynie kilkadziesiąt minut da ci odpowiedź na pytanie dotyczące przyczyn powstania twojego zapalenia pęcherza.
Co jednak ważne, Test Obciążeń wykryje także wszystkie inne obciążenia organizmu, które ukrywają się i rosną w siłę wewnątrz ciebie. Obciążenia takie jak grzybica, pasożyty, metale ciężkie, toksyny mogą zostać wykryte dzięki Testowi a tym samym zapobiegniesz ich dalszemu rozwojowi.

Kuracja na pęcherz

To nie twoja wina, że zamiast szukać przyczyn powstania zapalenia starałaś się tylko załagodzić objawy. Nikt nie lubi tego bólu i dyskomfortu podczas zapalenia pęcherza.
Na szczęście,tuż po wykonaniu Testu Obciążeń specjalista biomedycyny dokładnie wyjaśni ci skąd się wzięła ta choroba. Co jest jej przyczyny. Ale co najważniejsze – specjalista dobierze specjalnie dla ciebie kurację – która nie tylko załagodzi ból i objawy zapalenia ale nareszcie zacznie walkę z przyczynami powstawania problemów z pęcherzem. A co ważne kuracja w żaden sposób nie ograniczy trybu twojego życia.

Jedyne co musisz teraz zrobić to odpowiedzieć sobie na pytanie – Czy lepiej jest zapobiegać chorobie? Czy lepiej walczyć tylko z męczącymi objawami.

Zrób Test Obciążeń i raz na zawsze zapomnij o chorobie i innych dolegliwościach.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”. W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>