Podejrzewasz pasożyty u swojego dziecka? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Zgrzytanie zębami, częste infekcje dróg oddechowych, dłubanie w nosie, nocne moczenie, alergie, niespokojny sen, uporczywy kaszel, choroba lokomocyjna – trudno uwierzyć, ale mogą mieć wspólny mianownik, który są – pasożyty.
Szacuje się, że nawet 60 proc. dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym ma „pasażerów na gapę”. Teraz jest sposób na szybkie rozpoznanie i wyeliminowanie pasożytów!

Dzieci, nawet jeśli znają zasady higieny, nie zawsze ich przestrzegają. Nie zdając sobie sprawy z zagrożenia, nie odmówią sobie pogłaskania spotkanego psa, nie zrezygnują z zabawy w piasku, który często bywa toaletą dla zwierząt, czy z kąpieli w basenie lub jeziorze. A w czasie zabawy trzeba coś jeść: najlepiej owoce prosto z drzewa.

Dlatego dzieci nieustannie są narażone na inwazję takich pasożytów. Dobrym sposobem unikania nieproszonych „gości” w naszym ciele i cele naszych dzieci jest bezwzględne, częste mycie rąk wodą z mydłem – przed każdym posiłkiem i po każdej zabawie w piasku czy z psem. A kiedy podejrzewamy, że dziecko mogło zarazić się którymś z powyższych pasożytów, wystarczy wykonać proste badania.”- zalecają eksperci WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy (- 40 zł!) na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


dzieckoPasożyty u dzieci najczęściej objawiają się poprzez:

  • ból brzucha
  • brak apetytu
  • katar, kaszel i podwyższoną temperaturę
  • wysypkę
  • zmiany w kale
  • nudności, wymioty, biegunki
  • zgrzytanie zębami
  • ciągłe drapanie się

Objawy te są bardzo powszechne dla wielu chorób dlatego wymagają sprawdzenia i prawidłowego rozpoznania. Konieczne jest więc wykonanie Testu Obciążeń, który wykryje pasożyty u dzieci.

Marta z Łodzi, 31 lat

„W ubiegłym roku mój 2,5-letni wtedy syn Damian zaczął kaszleć, miał też bardzo podkrążone oczy. Badania nie wykazywały jednak żadnej choroby, a Damianowi kaszel nie przechodził. Później na jego klatce piersiowej pojawiły się krostki podobne do potówek. Do pewnego momentu żaden lekarz nie potrafił nam pomóc, a byliśmy u kilku specjalistów. Po tylu nietrafionych diagnozach, stresie dziecka jak i moim, w końcu dowiedziałam się od przyjaciółki o teście, który prawidłowo rozpoznaje chorobę i znajduje przyczynę dolegliwości.”

Specjalistka radzi:

„Pasożyty u dzieci potrafią być bardzo niebezpieczne. Są to żywe organizmy, które żerują wewnątrz ciała dziecka. Jak niewiele trzeba, aby znalazły się w przewodzie pokarmowym, narządach, tkankach, a nawet komórkach. Picie nieprzegotowanej wody, spożywanie nieumytych owoców, brak higieny osobistej, zabawa w przedszkolu czy w piaskownicy ubrudzonymi zabawkami mogą powodować zagnieżdżenie się nieproszonych gości w organizmie. Pasożyty pozostawione samym sobie sieją spustoszenie w organizmie dziecka. Właśnie dlatego należy wykonywać dzieciom badania na pasożyty. Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć wszystkie pasożyty u dzieci”- specjalistka Revitum, Weronika Łapińska.

[iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Qh_Kb7z_ljM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe]
Sprawdź jak łatwo pozbyć się pasożytów u dziecka

Najlepszym badaniem jakie możemy zrobić, by dowiedzieć się czy w organizmie naszego dziecka nie zadomowił się pasożyt, to Test Obciążeń Organizmu. Maluchy często zarażają się pasożytami przez kontakt z innymi dziećmi – na placu zabaw, w klubiku czy żłobku. Objawy zakażenia są bardzo różne: biegunka, mdłości, ból brzuszka, wysypka, wymioty, zmiana w zachowaniu, chudnięcie, osłabienie. Namierzenie „winowajców” jest trudne i zajmuje trochę czasu Test Obciążeń Organizmu natomiast jest w stanie szybko wykryć wszystkie pasożyty u dzieci.Test Obciążeń nie trwa dłużej niż 45 minut, a po teście rodzice otrzymają od specjalisty kompletną i indywidualną kurację, która pomoże w usunięciu niechcianych gości z organizmu dziecka.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy (- 40 zł!) na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>