Pokrzywka – nie walcz z objawami, pokonaj przyczyny

Objawy pokrzywki nie trudno zauważyć. Oczywiście nie chodzi tu o poparzenie rośliną, a chorobę. Jeżeli na skórze widzimy małe, bladoczerwone lub wręcz różowe bąble, skóra nam obrzęka i pojawiają się swędzące zaczerwienienia znaczy to, że zaatakowała nas pokrzywka.

Jedyne co pozostaje to dowiedzieć się jaki to rodzaj choroby i rozpocząć kurację.

Pokrzywka jest dość częstą dolegliwością osób dorosłych. Liczy się, że na całym świecie 25 proc. dorosłych cierpi na różnego rodzaju wypryski skórne, które często swędzą. To właśnie pokrzywka, choroba, która wygląda bardzo podobnie do poparzenia rośliną o tej samej nazwie, jednak daje trochę inne objawy. Dolegliwość ta może również być objawem alergii, przez co znaczna część osób z tym problemem to właśnie alergicy. Test Obciążeń Organizmu może wykryć przyczyny pokrzywki jak również alergii.

Bąble, jakie są objawem pokrzywki, do złudzenia przypominają te, które powstają po kontakcie z dziko rosnącymi pokrzywami. Pokrzywka często powoduje swędzenie, które może różnić się w sile oddziaływania. Świąd może być lekki mi mało uporczywy, ale może także przysparzać wielu problemów, tym bardziej jeżeli zacznie występować w trudno dostępnych miejscach jak np. między łopatkami czy na środku pleców. Pokrzywka jest chorobą bezbolesną, jedyny dyskomfort to właśnie świąd, ale może również pojawić się pieczenie.

W jaki sposób powstaje pokrzywka?

Wszystko zależy od rodzaju pokrzywki na jaką cierpimy. Może to być pokrzywka ostra lub przewlekła. Przewlekła pokrzywka występuje bardzo rzadko, dotyczy osób dorosłych – głównie atakuje kobiety w średnim wieku. Przyczyną przewlekłej pokrzywki są wewnątrzustrojowe ogniska zakaźne powodowane przez własne hormony organizmu. Tak wiec przyczyną dolegliwości jest nasz własny organizm i nie ma możliwości zarażenia się nią. Pokrzywka ta powstaje od nadmiernego pocenia się, pod wpływem zimna czy ciepła lub może mieć bezpośredni związek z naszym układem nerwowym.

Ostra pokrzywka natomiast wywoływana jest przez “świat zewnętrzny”. Głównymi jej przyczynami są obciążenia organizmu: najczęściej toksyny np. zawarte w jedzeniu, alergeny tak kontaktowe jak i te, które możemy wdychać jak pyłki kwiatów czy też kurz. Możliwe jest również występowanie pokrzywki razem ze złym samopoczuciem. Test Obciążeń Organizmu powinien być pierwsza diagnozą jaką wykonamy, ponieważ takie dolegliwości mogą oznaczać, iż w naszym organizmie dzieje się coś złego, czym jak najszybciej należy się zająć. Pokrzywka ostra atakuje głównie dzieci i młodzież ale nie zawsze musi wystąpić od razu po kontakcie z alergenem. Czasem pojawia się nawet po 12 dniach!

Objawy pokrzywki

Poza oczywistymi objawami, jak już wspomniane bąble i wypieki, pokrzywka może powodować również inne, bardziej ukryte symptomy, mniej oczywiste na pierwszy rzut oka. Dolegliwość ta może objawiać się także w zawrotach głowy czy nawet omdleniach, jak również narastającego uczucia zmęczenia organizmu. W skrajnych sytuacjach, gdy pokrzywka na prawdę mocno osłabi nasz organizm, może dojść do stanu, w którym zaczyna brakować nam powietrza, źle się czujemy, wymiotujemy i obniża się ciśnienie krwi.

Wykonaj Test Obciążeń Organizmu i pozbądź się objawów i przyczyn pokrzywki

Test Obciążeń Organizmu jest metodą wykrycia wszelkich przyczyn chorób i dolegliwości jakie nas męczą. Przyczynami tych chorób są właśnie obciążenia i to je należy usunąć, poprzez oczyszczenie organizmu, aby pozbyć się chorób. Obciążenia organizmu można wymieniać dość długo, jedne z groźniejszych to grzyby powodujące grzybicę, toksyny, które powodować mogą alergie i reakcje alergiczne, pasożyty powodujące choroby i zabierające nam składniki odżywcze czy też reakcje autoimmunologiczne. Oczywiście to są jedynie przykłady obciążeń odpowiedzialnych za choroby.

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Test Obciążeń Organizmu wykrywa wszystkie te obciążenia w ciągu 45 minut. Po teście wyniki zostają z tobą omówione, a specjalista przygotowuje indywidualną kurację mającą na celu oczyszczenie organizmu.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie, określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>