Przemęczenie – nie walcz z objawami, pokonaj przyczyny

Czy wracając z pracy do domu nie masz na nic ochoty, zasypiasz przed telewizorem w trakcie filmu? Musisz podjąć działania zaradcze, nim dojdzie do większych zniszczeń w Twoim ciele. Walcz o swoje zdrowie!

Organizm człowieka ma nieograniczoną ilość objawów, którymi może informować o swoim stanie. Najpopularniejszymi są ból, gorączka ale też swędzenie i zmęczenie. Masz prawo być zmęczonym po ciężkim dniu, ciało musi się zregenerować. Jednakże gdy ten stan się przedłuża, świadczy tylko iż zaczyna trapić Cię dolegliwość. Nie jest to ani wynik stresu, ani styl życia w pośpiechu.

Pierwsza możliwa przyczyna – Grzybica

Grzybica najczęściej wywoływana jest przez Candida Albicans. Jej zarodniki są na tyle wytrzymałe, iż są w stanie przetrwać w nawet bardzo ciężkich warunkach. U człowieka występuje w jelicie, ze względu na dostęp do substancji odżywczych, witamin i minerałów. Dzięki nim jest w stanie rozrastać się w zastraszającym tempie. Na co dzień jest nie groźne, gdyż wstrzymują ją dobre organizmy jelit jak i system odpornościowy. Równowagę tę bardzo łatwo zaburzyć, przez złą dietę, ale przede wszystkim kuracje antybiotykowe. Niszczą one bezwględnie florę bakteryjną jelit. Grzybica dodatkowo wytwarza ponad 300 różnych enzymów i toksyn, zatruwając organizm, co prowadzi do zmęczenia, podenerwowania i trudności z koncentracją.

Winne mogą być też Pasożyty

Sposób, w jaki pasożyty dostają się do ciała człowieka, jest zawsze taki sam. Jaja pasożytów dostępne są w glebie, nie umytych owocach i warzywach oraz surowym mięsie. Wędrują przewodem pokarmowym aż do jelit, gdzie wykluwają się z nich larwy. Larwy te z czasem nabywają zdolność reprodukcji, produkując nawet kilkadziesiąt jaj dziennie, i to tylko przez jedną samicę. Odżywiają się krwią i substancjami odżywczymi w niej zawartymi. Doprowadzić to może między innymi do anemii. W początkowej fazie rozwoju, gdy osobników dorosłych jest jeszcze mało, do objawów zaliczamy: biegunki, boleści brzucha, a przede wszystkim zmęczenie, brak ochoty do jakiejkolwiek aktywności. Gdy tylko zaczynasz odczuwać przemęczenie, musisz reagować. Wspomniane przyczyny dolegliwości to tylko czubek góry lodowej. Przeprowadź Test Obciążeń Organizmu, by zdiagnozować je wszystkie.

Remedium na Twoje problemy

Test Obciążeń Organizmu jest obecnie najlepszą metodą diagnostyczną. Został wynaleziony w wyniku wieloletnich badań genialnego niemieckiego lekarza – doktora Volla. Od samego początku zyskała sobie szerokie grono sympatyków. Łączy ona obecnie ponad 30000 specjalistów z całego świata, a liczba ta ciągle rośnie. Wszystko to dzięki trzem wyjątkowym cechom:

 • kompleksowość – jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
 • szybkość – test, wyniki oraz ich analizę otrzymasz w czasie jednej i tej samej wizyty
 • nieinwazyjność – nie musisz obawiać się bólu, test jest całkowicie bezbolesny

  —> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

  Gdzie udać się na Test Obciążeń?

  Test Obciążeń Organizmu wykrywa wszystkie te obciążenia w ciągu 45 minut. Po teście wyniki zostają z tobą omówione, a specjalista przygotowuje indywidualną kurację mającą na celu oczyszczenie organizmu.

  Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.

  W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie, określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

  P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń! • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>