Przerost endometrium – czy należy się go bać?

Przerost endometrium może mieć związek z poważnymi problemami zdrowotnymi i zachwianiem równowagi organizmu. Dowiedz się, jak możesz o siebie zadbać, by ta dolegliwość nie stała się Twoim udziałem.

przerost endometriumEndometrioza to bardzo tajemnicza choroba, często niestety lekceważona przez lekarzy. Jednak bez skutecznego leczenia może ona poważnie utrudnić codzienne funkcjonowanie oraz być podstawą leczenia operacyjnego.

Najczęstsze objawy związane z przerostem endometrium:

  • bardzo silny ból w trakcie miesiączkowania
  • biegunki
  • mdłości
  • wymioty
  • bóle krzyża
  • dyskomfort w trakcie oddawania moczu
  • zmęczenie

Cierpisz na powyższe dolegliwości? Nie czekaj, aż choroba się rozwinie – zapisz się na Test Obciążeń.

Pani Kamila z Łodzi: Przerost endometrium to był mój problem

Od dawna miałam problemy ginekologiczne – a to cysta, a to jakaś torbiel. Potem pojawił się przerost endometrium. Nie miałam już ochoty dłużej z tym walczyć, więc uznałam, że po prostu muszę o siebie zadbać. Koleżanka podpowiedziała mi, że jest test, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Nie czekałam długo, tylko zapisałam się na wizytę, bo bardzo chciałam sobie pomóc. Dzięki wizycie w Revitum dowiedziałam się, co mi dolega, dlaczego choruję. Dostałam specjalną kurację, którą stosuję do tej pory, a która sprawia, że moje problemy ginekologiczne się skończyły, a ja jestem radosna i pełna życia. Polecam ten test.

Nie warto lekceważyć objawów ze strony naszego organizmu

Choroby układu rodnego to obecnie plaga, która dotyka nie tylko kobiety po 50. roku życia, ale również te, które dopiero rozpoczynają dorosłe życie. Wielkie spustoszenie w naszych ciałach robią toksyny, które dostarczamy w pożywieniu czy w wdychanym powietrzu. Szkodliwe substancje, które odkładają się w narządach wewnętrznych mogą powodować szkodliwe mutacje, a w efekcie powstawanie m.in. przerostu endometrium. W trosce o swoje zdrowie warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, który umożliwi poznanie stanu zdrowia oraz stopnia obciążenia szkodliwymi substancjami – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Dzięki swoim szerokim możliwościom diagnostycznym Test Obciążeń umożliwia określenie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia ich obciążenia przesz szkodliwe substancje (grzyby, pasożyty, metale ciężkie), które mogą negatywnie wpływać na stan zdrowia. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Po omówieniu wyników ze specjalistą możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która umożliwi wzmocnienie organizmu oraz pozbycie się problemów zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>