Rak jajnika – wcześnie wykryty jest uleczalny

Najczęściej rak jajnika atakuje między 50 a 59 rokiem życia, niestety, bardzo często kobiety trafiają zbyt późno do lekarza – szacuje się, 70 proc. przypadków rozpoznań przeprowadzanych jest w późnym etapie rozwoju raka. Dlatego jedynie 30 proc. kobiet z rakiem jajnika przeżywa 5 lat od chwili rozpoznania nowotworu. Dowiedz się więcej na ten temat, by skutecznie chronić swoje zdrowie.

rak jajnikaRak jajnika to częsta choroba krajów zurbanizowanych, gdzie zanieczyszczenie powietrza i gleby jest bardzo wysokie. Mimo rozwoju medycyny wciąż trudni jest wykryć guza w jego bardzo wczesny stadium, jednak każda diagnoza postawiona na jak najwcześniejszym etapie zwiększa szanse przeżycia. Często nie daje on swoistych objawów, jednak wśród niepokojących dolegliwości warto wymienić:

  • wzdęcia
  • zaparcia
  • niestrawność
  • powiększanie się brzucha
  • poczucie ciężkości po posiłku

Często objawy te są lekceważone lub uznawane za problemy gastryczne, jednak powinny również wzmóc czujność kobiety w zakresie stanu jej narządów rodnych.

Obawiasz się o swoje zdrowie? Nie czekaj – już dziś zapisz się na Test Obciążeń.

Pani Grażyna z Wrocławia: Bardzo bałam się o swoje zdrowie, bo w rodzinie był rak jajnika

Moja siostra cioteczna rok temu niestety przegrała walkę z chorobą. To wydarzenie bardzo mnie zmobilizowało, by zawalczyć o swoje zdrowie. Dowiedziałam się od znajomej, że jest test, który sprawdza, w jakim stanie są nasze narządy wewnętrzne. Uznałam, że nie warto czekać, ale od razu się zapisałam, bo naprawdę nie chciałam przechodzić tego, co moja siostra. W Revitum dowiedziałam się, jak to jest z moim zdrowiem, o co powinnam zadbać, by być zdrowa. Dostałam specjalną kurację oczyszczającą, dzięki której czuję się sprawniejsza i pełna życia. Mniej się boję chorób, bo czuję, że mój organizm jest silniejszy. Bardzo dziękuję za pomoc.


Specjalista Revitum radzi

W procesie zwalczania chorób nowotworowych niezbędne jest zadbanie o skuteczną profilaktykę. Zdrowy, w pełni sprawnie funkcjonujący organizm będzie z łatwością radził sobie z pokonywaniem zagrożeń, które mogą się pojawić wraz z wiekiem. Jednak aby zapewnić sobie zdrowie nie wystarczy jedynie dieta czy aktywność fizyczna. Równie istotne jest zadbanie o oczyszczenie organizmu z grzybów, pasożytów i innych szkodliwych substancji, które osłabiają działanie układu odpornościowego i sprawiają, że jesteśmy narażeni na poważne choroby. W celu sprawdzenia stanu swojego zdrowia niezbędne jest zadbanie o skuteczną diagnostykę w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń to nowoczesne rozwiązanie diagnostyczne, które umożliwia poznanie stanu zdrowia i określenia stopnia obciążenia organizmu przez szkodliwe substancje takie jak pasożyty, grzyby czy metale ciężkie. Wykonanie Testu nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami, jest on bowiem w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Badanie jest wykonywane przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Wykonanie Testu nie trwa również długo – wystarczy 45 min., by poznać wynik. Po omówieniu wyników badania możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która wzmocni siły witalne organizmu oraz pozwoli trwale pozbyć się problemów zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>