Rak szyjki macicy – co musisz wiedzieć, by zachować zdrowie?

Każdego roku na raka szyjki macicy zapada 500 tys. kobiet na świecie. Szacunkowe dane wskazują, że co 18 minut w Europie umiera kobieta chora na nowotwór. Dlatego tak niezbędne jest jak najszybsze wykrywanie i pełna diagnostyka, dzięki której możliwe będzie podjęcie jak najbardziej precyzyjnie dobranych środków zaradczych. Dowiedz się więcej na ten temat.

rak szyjki macicyRak szyjki macicy – tak może się objawiać:

  • ból w trakcie stosunku
  • upławy
  • krwawienie po stosunku
  • krwawienie między miesiączkami

Czynniki sprzyjające powstawaniu raka szyjki macicy:

  • wczesne rozpoczęcie aktywności seksualnej
  • palenie papierosów
  • zakażenie brodawczakiem ludzkim HPV 16
  • duża liczba partnerów seksualnych

Nie czekaj, sprawdź swój stan zdrowia i zapisz się na test!

W mojej rodzinie był rak szyjki macicy – mówi pani Jadwiga z Łodzi

Moja kuzynka ze strony mamy miała ten nowotwór i ledwo się wywinęła. Bardzo się tym przejmowałam, chciałam jakoś sobie pomóc, żeby i mnie to nie spotkało. W internecie znalazłam informację o teście, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Zaciekawiłam się tym i uznałam, że warto spróbować. W Revitum dowiedziałam się wiele o moim stanie zdrowia, dostałam specjalną kurację, którą teraz regularnie stosuję. Jestem bardzo zadowolona z efektów: czuję, że mój organizm się oczyszcza. Czuję się silniejsza, bardziej sprawna. Dziękuję za test.

Warto zapobiegać chorobom – mówi Specjalista Revitum

Wiele poważnych chorób w początkowym swoim stadium przebiega zupełnie bezobjawowo, co utrudnia szybkie reagowanie. Przede wszystkim warto jednak zadbać o to, by po prostu nie chorować. W celu poznania stanu swojego zdrowia i procesów zachodzących w organizmie konieczna jest skuteczna diagnostyka w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.t


Poznanie stanu organizmu jest niezbędne dla podjęcia skutecznych działań zaradczych, jak również określenia realnych przyczyn problemu zdrowotnego. Z pomocą przychodzi tu Test Obciążeń, który w sposób nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie bezbolesny umożliwia określenie przyczyn choroby. W Revitum Test jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Diagnozowanie nie trwa również długo – wystarczy 45 min., by poznać wyniki testu. Po poznaniu i omówieniu wyników możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji opartej na sprawdzonych, naturalnych składnikach, która wzmocni siły organizmu oraz ułatwi pozbycie się problemów związanych z narządem rodnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>