Rak trzonu macicy – zdobądź wiedzę, by w porę wykryć zagrożenie

Rak trzonu macicy to problem, który dotyka głównie kobiety, które przekroczyły 40. rok życia. Wcześnie wykryty może zostać z powodzeniem wyleczony. Sprawdź, jakie mogą być objawy raka trzonu macicy.

rak trzonu macicyTe objawy mogą wskazywać na raka trzonu macicy:

  • niekontrolowany spadek wagi (przy niezmiennym trybie życia i braku zwiększonej aktywności fizycznej)
  • ból w trakcie stosunku – jest to bardzo charakterystyczny objaw, który powinien zwrócić uwagę zarówno kobiety, jak i lekarza. Bardzo istotne jest kontrolowanie tej dolegliwości u osób, które są po okresie menopauzy.
  • ból w dole brzucha – zwłaszcza powtarzający się lub trwający przez dłuższy czas
  • osłabienie
  • krwawienia z dróg rodnych,które mają miejsce między miesiączkami lub po okresie menopauzy

W celu zapobiegania pojawieniu się tej groźnej choroby konieczne są regularne badania profilaktyczne. Szczególną uwagę na stan swojego zdrowia powinny zwracać uwagę kobiety po menopauzie, które również po zakończeniu miesiączkowania powinny pojawiać się u ginekologa przynajmniej raz w roku w celu wykonania USG. Konieczna jest również dbałość o zachowanie prawidłowej wagi, ponieważ nadwaga i otyłość sprzyjają pojawianiu się problemów zdrowotnych, w tym raka trzonu macicy.

Pani Kazimiera z Radomia obawiała się o stan swojego zdrowia

Niestety, w mojej dalszej rodzinie zdarzały się przypadki nowotworów. Panicznie się bałam, że to może dotyczyć również moich najbliższych. Szukałam sposobu, żeby o siebie zadbać i kiedyś koleżanka powiedziała mi o teście, który diagnozuje choroby. Zainteresowałam się tą kwestią i zapisałam się, bo bardzo chciałam o siebie zadbać. W Revitum dowiedziałam się, co jest nie tak z moim zdrowiem oraz jakie działania muszę podjąć, by ratować swoje zdrowie. Obecnie jestem spokojniejsza, bo oprócz regularnych badan mam również poczucie, że dbam o siebie, bo stosuje tylko naturalne preparaty, które sprawiają, że mam mnóstwo energii i witalności. Polecam ten test.

Specjalista Revitum radzi

Zwiększona liczba zachorowań na nowotwory rośnie z roku na rok. Bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia mają toksyny, na które oddziałują na stan narządów rodnych i ułatwiają pojawienie się niebezpiecznych mutacji. Nagromadzone przez lata toksyny mogą wpływać na pracę narządów wewnętrznych i upośledzać ich pracę. W celu określenia przyczyn pojawiania się dolegliwości oraz w ramach profilaktyki, warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń Organizmu to nowoczesne rozwiązanie diagnostyczne, które umożliwia poznanie stanu zdrowia oraz stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami (pasożytami, grzybami i toksynami czy metalami ciężkimi i reakcjami autoimmunologicznymi). Dzięki temu możliwa jest szczegółowa ocena źródeł procesów chorobowych. Wykonanie Testu nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami, jest on w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Jego zaletą jest również krótki czas trwania – wystarczy 45 min., by poznać wynik. Po jego wykonaniu możliwe jest dobranie skutecznej kuracji zaradczej opartej na sprawdzonych naturalnych składnikach. Dzięki temu możliwa jest skuteczna profilaktyka i trwałe pozbycie się problemów zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>